Tek Silivri Yılmaz Turizm Otobüs Bileti

Tek Silivri Yılmaz Turizm

Tek Silivri Yılmaz Turizm Hakkında

Harun Yılmaz, Hadi Yılmaz ve Rüştü Yılmaz tarafından 1951 yılında firma merkezi Çanakkale olarak kurulmuştur. Mevcut 11 adet durağı ve filosu ile Türkiye’nin farklı il ve ilçelerine seferler düzenlemektedir. Tek Silivri Yılmaz Turizm’in vizyonu; insanların limitli zamanlarına ve haklarına saygı göstermek, çevreye ve tüm insanlığa karşı olan sorumluluklarının farkında olmaktır. Misyon olarak; uluslararası seviyede ve kültürel değerlere bağlı kalarak profesyonel personel kadrosu ile kaliteli ve yüksek standartlarda bir hizmet sunma olarak belirlenmiştir.

 

Tek Silivri Yılmaz Turizm Otobüs Filosu

Türkiye genelinde 11 adet durağı, Mercedes Benz Sprinter ve Servis model araçlardan oluşan filosu ile Tek Silivri Yılmaz Turizm gelişmeye ve seferlerini düzenli olarak yapmaya devam etmektedir. Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs filosundaki son teknoloji ile donatılmış araçların, her yıl periyodik olarak bakımları yapılmaktadır

 

Tek Silivri Yılmaz Turizm Araç İçi Hizmetler 

Kısa seyahatler düzenlemekte olan Tek Silivri Yılmaz Turizm, minibüslerle hızlı ve güvenli bir yolculuk sunmaktadır. Bu sebeple araç içinde televizyon, kulaklık ya da ikram servisi bulunmamaktadır. Bunların yanı sıra araç içi koltuklar arası mesafenin yeterli olmasına özen gösterilmiş ve güveli bir seyahat için kaliteli güvenlik kemerleri kullanılmıştır. Dengeli sürdürülebilir hava akımının korunmasında yardımcı havalandırma sistemi son model klimaları ile yolculara kaliteli ve sağlıklı bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüslerinde dikkatli ve deneyimli şoförler eşliğinde rahat ve hızlı bir şekilde seyahatinizi yapabilirsiniz.

 

Tek Silivri Yılmaz Turizm Şubeleri

Tek Silivri Yılmaz Turizm’in yolculara kaliteli ve yüksek standartlarda hizmet sunduğu şubeleri; İstanbul’da Beylikdüzü, Esenyurt, Çanakkale’de Gelibolu’dur.

 

Tek Silivri Yılmaz Turizm Dinlenme Tesisleri

Kısa yolculuklar yapmakta olan Tek Silivri Yılmaz Turizm dinlenme tesislerinde mola vermemektedir.

 

Tek Silivri Yılmaz Turizm Mobil Uygulama

Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs bileti, bilet.net mobil uygulamasında bulunmaktadır. Bilet.net uygulamasını telefonunuza indirebilir siz de Tek Silivri Yılmaz Turizm bileti işlemlerinizi bu uygulama üzerinden tamamlayabilirsiniz.

 

Tek Silivri Yılmaz Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Bilet.net uygulaması üzerinden Türkiye’de çalışmakta olan birçok turizm firmasının otobüs biletini satın alabileceğiniz gibi Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs biletini de kolayca satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet satın alırken en önemli bilinmesi gereken iki şey otobüs firmasının yolcuya sağladığı hak ve sunduğu hizmetlerdir. İnternet üzerinden bu bilgilere ulaşıp bilet satın almak güvenilir sitelerin az oluşundan dolayı mantıklı değildir ancak Bilet.net uygulamasının sunduğu imkanlarla Tek Silivri Yılmaz otobüs biletini güven içinde satın alabilirsiniz.

 

Tek Silivri Yılmaz Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tek Silivri Yılmaz Turizm; Malkara, Tekirdağ, Beylikdüzü, Kadıköy, Keşan, Gelibolu, Eceabat, Çanakkale İskele, Geyikli, Ezine gibi il ve ilçelere yıllardır düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Tek Silivri Yılmaz Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tek Silivri Yılmaz Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1951
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:Çanakkale
Kurucu:Harun Yılmaz, Hadi Yılmaz ve Rüştü Yılmaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)