Süzer Seyahat Otobüs Bileti

Süzer Seyahat

Süzer Seyahat Hakkında

Süzer Seyahat, 1950 yılında Ali Haydar Süzer tarafından Trabzon'da kurulmuştur. Firma, bugün Türkiye’nin önde gelen ve sektörün de belirleyici firmaları arasında yer almaktadır. Daima kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi amaçlayan firma yolcularının konforlu ve güvenli yolculuk yapmasına olanak sağlar
Yerel bir firma olarak kalmayı tercih eden firma kendini daima geliştirmektedir. Kurulduğu dönemden bu yana "Biz Bir Aileyiz" düşüncesiyle yola çıkan Süzer Seyahat müşteri memnuniyeti, iş ahlakı, güvenli seyahat imkanlarıyla yolcularına birçok imkân sağlamaktadır. 

İç İşleri Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından belirlenen yol ve yolcu kurallarına özenle uyan firma, müşterilerinin memnuniyeti için yolcuların her türlü hizmetten yararlanmalarını sağlamaktadır. Ayrıca firma ‘Biz bir aileyiz’ felsefesini benimsemesi nedeniyle yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamayı ilkeleri arasında ilk sıraya koymuştur.

 

Süzer Seyahat Otobüs filosu

1950 yılında kurulan Süzer Seyahat Trabzon’dan Türkiye’ye yayılmıştır. Bugün Türkiye’nin en geniş güzergâhla yola çıkan filolarından birine sahip olan firmalar arasında yer alarak bünyesinde 15 araç bulundurmaktadır. Her geçen gün kendini yenileyen yüzü sayesinde araçlarda titizlikle bakımlara sokulmakta ve yolcu güvenliği için her türlü önlem alınmaktadır

 

Süzer Seyahat Araç İçi Hizmetler

Süzer Seyahat otobüs bileti alan yolcularına şu imkanları sağlar;

  • Araç içi ikram (yiyecek ve içecek): Yolculuk boyunca belirli aralıklarla yiyecek ve içecek ikramları yapılmaktadır.
  • Koltuk arkası ekran: Koltuk arkalarında bulunan ekranlar sayesinde televizyon kanalları, yerli ve yabancı filmler ve dizileri izleyebilirsiniz.
  • Havalandırma (sıcak/soğuk): Yaz kış kullanabileceğiniz havalandırmalar kişiye özel olarak sıcak ya da soğuk hava üflemektedir.
  • Kişiye özel kulaklık: Televizyonlara bağlanan kişiye özel kulaklıklar sayesinde ortam seslerini azaltarak dizi ve filmlere odaklanabilirsiniz.
  • Günlük gazete: Araçta bulunan günlük gazeteleri okuyabilirsiniz.

 

Süzer Seyahat Şubeleri

Türkiye’nin her yerine seferler düzenleyen firmanın şubeleri şu şekildedir.

19 Mayıs, Ağrı, Ahlat, Akçaabat, Ankara, Araklı, Ardeşen, Bafra, Baykan, Beşikdüzü, Bitlis, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Çarşıbaşı, Çayeli, Düzce, Erzurum, Esenler, Eskişehir, Espiye, Eynesil, Fatsa, Gebze, Gemlik, Giresun, Gölcük, Görele, Gümüşhane, Harem, Hopa, İstanbul (Beşyüzevler), İstanbul (Avcılar), İstanbul (Sultançiftliği), İstanbul (Sefaköy), İstanbul (Taksim), İstanbul (Zeytinburnu), İstanbul (Alibeyköy), İstanbul (Dudulu), İstanbul (Güzelyalı), İzmit, İstanbul (Kaynarca), Keşap, Küçükbalıklı, Merzifon, Moloz, Of, Ordu, Orhangazi, Osmancık, Pendik, Rize, Sakarya (Adapazarı), Samsun, Siirt, Sinop, Sultanbeyli, Sürmene, Tatvan, Terme, Tirebolu, Trabzon, Ünye, Vakfıkebir

Firmaya ait biletleri şubeye gerek kalmadan internet üzerinden de güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Süzer Seyahat Dinlenme Tesisleri

Süzer Seyahat bilet alan yolcularını kaliteli ve çeşitli imkanların olduğu dinlenme tesislerinde ağırlamaktadır. Bu tesisler şöyledir:

Gümüşhane Kral Dinlenme Tesisleri, Nasrettin Hoca Dinlenme Tesisleri, Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Zorlu Park Dinlenme Tesisleri

 

Süzer Seyahat Mobil Uygulama

App Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz olarak indireceğiniz bilet.net uygulaması sayesinde Süzer Seyahat ve birçok firmaya ait sefer ve bilet fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Süzer Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Süzer Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net Süzer Seyahat otobüs bileti almanıza, sefer tarihlerini, otobüs bilgilerini, saatleri ve fiyatları görmenize olanak sağlar

 

Bilet.net'ten Süzer Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Güvenli ve hızlı bir şekilde bilet almak isteyen kişilerin bu avantajlardan yararlanmak için tercihleri bilet.net olmaktadır. Ayrıca üye olunması durumunda kampanyalardan haberdar olarak indirimlerden yararlanma fırsatı da sunulmaktadır.

 

Süzer Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Süzer Seyahat Doğu Karadeniz Bölgesinden İç Anadolu ve Marmara Bölgesinde bulunan iller başta olmak üzere birçok il ve ilçeye seferler düzenlemektedir.

Süzer Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Süzer Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Süzer Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1950
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Trabzon
Kurucu:Ali Haydar Süzer
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)