Süzer Alaçam Seyahat Otobüs Bileti

Süzer Alaçam Seyahat

Süzer Alaçam Seyahat Hakkında

Kudret Köse tarafından Samsun merkezli kurulan Süzer Alaçam Seyahat 1990 tarihinde kurulmuş olup bugün Türkiye genelinde 83 adet durağa sahiptir. Hızla gelişim göstererek filosunu genişleten ve teknolojiye uyum sağlayan Süzer Alaçam Seyahat Türkiye’nin farklı bölgelerindeki birçok şehrine düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Sektörde 20 yılı aşkın süredir çalışmalarını büyük bir özveri ile sürdürmektedir.

 

Süzer Alaçam Seyahat Otobüs Filosu

Son model, güvenli ve bakımları düzenli olarak yapılan Süzer Alaçam Seyahat otobüs filosu, Türkiye’nin farklı lokasyonlarına yolcu taşımacılığı hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Süzer Alaçam Seyahat Araç İçi Hizmetler

Koltuklar arası mesafe kuralına özen gösteren Süzer Alaçam Seyahat aynı zamanda televizyon ekranı, USB girişi ve içerisinde kayıtlı birden fazla multimedya ile yüksek donanımlı bir hizmet sunmaktadır. Her yolculuk öncesinde müşterilerin ekrandan faydalanabilmeleri için özel kulaklıklar servis edilmektedir. Yolcuların ihtiyaçlarına paralel olarak verilen dinlenme tesisi molalarından hemen sonra çay, kahve, kola, su vs. ve kek, kraker, çubuk vs. ikramlıklar servis edilmekte ve bu sunumlar belirli periyotlarda yeniden tekrar etmektedir.

 

Süzer Alaçam Seyahat Şubeleri

Yolcu memnuniyetini yüksek tutmak ve gelişebilmek adına ülke genelinde çalışmalarını sürdüren şubelerin bulundukları yerler şu şekildedir;

19 Mayıs, 500 Evler, Adana, Afyon, Akçaabat, Alaçam, Araklı, Asarcık, Bafra Otogar, Bakırköy, Barzamaç, Bayburt, Bayramtepe, Beşikdüzü, Bolu, Bulancak, Çağlayan, Çarşamba, Çerkeş, Çerkezköy, Dere, Düzce, Erzurum, Espiye, Evci, Eynesil, Fatih DRN., Fatsa, G. Osman P. DRN., Gebze, Gebze, Gerede, Giresun, Görele, Gümüşhacıköy, Gümüşhane, Güneşli, Hadımköy, Harem, Havza, Horasan, İkitelli, Ilgaz, İstanbul, İzmit, Kapaklı, Kars, Kavak, Kıraç DRN., Kocaman, Maçka, Merzifon, Ok Meydanı, Ordu, Osmancık, S. Köy Artvin, Sakarlı, Sakarya, Söğütlü, Sultanbeyli, Sürmene, Taflan, Terme, Tirebolu, Tosya, Trabzon, Ünye, Vakıfkebir, Yeni Bosna, Yakakent, Zeytin Burnu, İstanbul (Cevizli), İstanbul (Gülsuyu), İstanbul (İçmeler). 

 

Süzer Alaçam Seyahat Dinlenme Tesisleri

Süzer Alaçam Seyahat, uzun yolculuklarda yolcuların dinlenebilmeleri ve keyifli bir yolculuk sürdürebilmeleri için kritik öneme sahip olan dinlenme tesislerinden en temiz ve güvenilir olanları tercih etmektedir.

 

Süzer Alaçam Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net uygulamasını telefonunuza indirerek Süzer Alaçam Seyahat’in otobüs biletlerine erişebilirsiniz.

 

Süzer Alaçam Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Süzer Alaçam Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net sağladığı bilet satın alma imkânı sayesinde Süzer Alaçam Seyahat otobüs bileti satın almanız mümkündür.

 

Bilet.net'ten Süzer Alaçam Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilgi ve internet çağında olmamızın bir dezavantajı olan sınırsız bilgiye erişim ve kararsızlık durumunu avantaja çeviren bilet.net uygulaması ile Süzer Alaçam Seyahat bileti konusunda kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

 

Süzer Alaçam Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Süzer Alaçam Seyahat; Adana, Afyon, Akçaabat, Alaçam, Araklı, Bafra, İçmeler, Kaynarca, Güzelyalı, Küçükbalıklı, Değirmendere, Başiskele, Ayyazı, Küçük Balıklı, Engiz, Cevizli, Alibeyköy, Samsuni Gölcük, Karamürsel, Altınova, Çiftlikköy, Yalova, Orhangazi, Gemlik, Mudanya, Bursa, Samsun, Hadımköy, Kıraç, Bayburt, Beşikdüzü, Bolu, Bulancak, Çağlayan, Çarşamba, Çerkeş, Çerkezköy, Dudullu, Düzce, Erzurum, Espiye, Eynesil, Fatsa, Gebze, Gerede, Giresun, Görele, Gümüşhacıköy, Gümüşhane, Harem, Havza, Horasan, Ilgaz, İstanbul, İzmit, Kapaklı, Kars, Kavak, Maçka, Merzifon, Ordu, Osmancık, Sakarya, Samsun, Sultanbeyli, Sürmene, Taflan, Terme, Tirebolu, Tosya, Trabzon, Ünye, Vakıfkebir ve Yakakent gibi birçok il ve ilçeye seferler düzenlemektedir.

Süzer Alaçam Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Süzer Alaçam Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Süzer Alaçam Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1990
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Samsun
Kurucu:Kudret Köse
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)