Suşehri Mavi Tur Otobüs Bileti

Suşehri Mavi Tur

Suşehri Mavi Tur Hakkında

Sivas’ın muhteşem güzellikleriyle dolu ilçesi olan Suşehri’nde hizmet vermeye başlayan Suşehri Mavi Tur İstanbul Suşehri arasında seferler düzenlemektedir. Suşehri Mavi Seyahat vermiş olduğu hizmet kalitesini her geçen gün yenilemeyi amaç edinmiştir. Daima insan düşüncesini  benimseyen firma yolcuların güvenliği ve konforu konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Gerek otobüs içerisinde alınan hizmet gerek dinlenme tesislerinde alınan hizmetler konusunda seçici davranan Suşehri Mavi Seyahat yolcularının can ve mal güvenliğini bütün ilkelerin üzerinde tutmaktadır. 

Ulaştırma Bakanlığı tarafından belirlenen kural ve kanunlara dikkat eden firmanın eksik belgesi bulunmamaktadır. Yola çıkmaya uygun olarak hazırlanan otobüslerde bulunan ikramlar kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca temizlik konusunda da oldukça hassas davranan firma araçların bakım ve temizliğini de sıkça yaptırmaktadır.

 

Suşehri Mavi Tur Otobüs filosu

Filosunda bulunan kaliteli ve son model teknolojilerle donatılmış araçlar sayesinde kesintisiz seferler düzenleyen Suşehri Mavi Tur otobüs bileti alan yolcularına hem araç içi hizmetleri hem de konforlu dizaynla harika bir yolculuk fırsatı sunar. Siz de biletinizi alarak bu imkanlardan yararlanabilirsiniz. 

 

Suşehri Mavi Tur Araç İçi Hizmetler

Suşehri Mavi Tur otobüs firması, sunduğu araç içi hizmetler sayesinde yolcuların rahat ve sıkılmadan geçirecekleri bir yolculuk sağlamaktadır. Suşehri Mavi Tur’un araç içi hizmetleri;

  • Wi-Fi: Firma otobüslerinde yolcuların kesintisiz erişim sağlayabileceği Wi-Fi ağı bulunmaktadır.
  • Konforlu koltuklar: Yolcularının rahatlığını amaçları arasında ilk sıraya koyan firma geniş koltuk araları, geriye doğru yatan koltuklar sayesinde yolculuk boyu rahat etmenizi sağlar.
  • Koltuk arkası ekran: Koltuk sırtlarında yer alan 13 inçlik ekranlar sayesinde yol boyunca televizyondaki kanalları, filmleri izleyebilirsiniz.
  • Okuma Lambası: Her koltuğun tepesinde kişiye özel okuma ışığı bulunmaktadır. Bu sayede gece boyu kitap okuyabilir, diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.
  • Ücretsiz yeme içme hizmet: yolculuk boyunca belirli saatlerde soğuk ve sıcak içecek ve yiyecek servisi yapılmaktadır.
  • Priz: Her koltukta kişiye özel olarak bulunan prizler sayesinde kesintisiz telefon, tablet ve bilgisayar kullanabilirsiniz.

 

Suşehri Mavi Tur Şubeleri

Suşehri Mavi Seyahat’in birçok noktada şubesi mevcuttur. Bu şubeler;

•  Amasya

•  Erbaa

•  Gebze

•  İstanbul

•  Koyulhisar

•  Merzifon

•  Osmancık

•  Sultanbeyli

•  Suşehri

 

Suşehri Mavi Tur Dinlenme Tesisleri

Yol boyunca yolcularının dinlenmesi ve konaklaması için mescit, tuvalet, restoran, market gibi imkanların bir arada bulunduğu anlaşmalı dinlenme tesislerinde hizmet veren firma, yolcuların temiz ve güvenli yerlerde dinlenmesini sağlamaktadır. Tercih edilen dinlenme tesisleri bütün imkanları bir arada bulundurmaktadır. 

Dinlenme tesislerinde bulunan marketler ve hediye mağazaları sayesinde gittiğiniz yere hediye götürme imkânı da bulabilirsiniz. 

 

Suşehri Mavi Tur Mobil Uygulama

Suşehri Mavi Tur firmasından bilet almak için bilet.net’in mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kolay bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Suşehri Mavi Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Suşehri Mavi Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Suşehri Mavi Tur bilet alımlarını bilet.net aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Siz de uygulama üzerinden ya da internet tarayıcınızdan sitemizi ziyaret ederek sefer ve bilet bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Suşehri Mavi Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Her firmanın sefer saatine bilet fiyatlarına kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bilet.net güvenli ödeme ve indirimli bilet fırsatları sunmaktadır.

 

Suşehri Mavi Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Suşehri Mavi Tur her gün İstanbul Suşehri arasında seferler düzenlemektedir. Siz de istediğiniz gün ve saatte yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Suşehri Mavi Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Suşehri Mavi Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Suşehri Mavi Tur Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Sivas
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz