Süha Turizm Otobüs Bileti

Süha Turizm

Süha Turizm Popüler Otogarlar

Süha Turizm Hakkında

2007 yılında Süleyman Hamurcu tarafından kurulan Süha Turizm Türkiye’nin her noktasına seferler düzenlemektedir. Şehirlerarası ulaşımda tercih edilen firmalar arasında yer alan firma birçok şehre seferler düzenlemektedir. Bunun yanı sıra sefer düzenlenen neredeyse her şehirde şubesi bulunmaktadır. Yüksek donanımlı araçlar ve tecrübeli ekibi ile hizmet vermeyi amaçlayan firma yolcuların kendini değerli hissetmesini isteyerek bu düşünceyi vizyon edinmiştir. 

 

Süha Turizm Otobüs filosu

Filosunda bulunan 90 araçla seferler düzenleyen Süha Turizm otobüs bileti alacak kişilerin her noktaya sefer bulmasına olanak sağlamaktadır. Filosunda bulunan ve ortalama yaşları 8 olan araçlar sık sık bakımları yaptırılan güvenli ve sorunsuz araçlardır. Firma bu konuda oldukça titiz davranarak eski model araç kullanmamaya özen göstermektedir.

 

Süha Turizm Araç İçi Hizmetler

Süha Turizm bilet alan yolcuların çeşitli araçhizmetlerle karşılaşacağı bir firmadır. Süha Turizm ile seyahat etmeyi tercih ettiğiniz de alacağınız araç içi hizmetler alınacak hizmetler:

Televizyon: Her koltuğun arka bölümünde bulunan küçük ekranlar sayesinde ulusal kanallar başta olmak üzere seçili dizi ve filmleri ve müzikleri izleyebilirsiniz. Televizyon yanında size verilen kulaklıklar sayesinde rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Priz: Hemen hemen her koltukta bulunan 220 voltluk prizler cep telefonunuzun şarjının bitme durumunu ortadan kaldıracaktır.

Okuma Işığı: Gece karanlığında kitap okumak isteyen kişilerin tercih edebileceği bu hizmet her koltuğun tepesinde bulunmaktadır.

Klima/Isıtıcı: Koltuk tepelerinde kişiye özel klima/ısıtıcılar bulunmaktadır.

Rahat Koltuklar: Araçların yüksek donanımlı olması koltukların da geniş aralıklı ve rahat olmalarına olanak sağlamıştır.

Araç içi ücretsiz ikramlar: Araç içinde ücretsiz olarak soğuk ve sıcak meşrubatlar; kek, bisküvi, çubuk kraker gibi gıdalar dağıtılmaktadır.

 

Süha Turizm Şubeleri

Süha Turizm’e ait şubeler sefer düzenlenen her şehirde bulunmaktadır. Bu şubeler şöyle sırlanabilir;

Mersin, Hatay, Konya, Niğde, Aydın, Afyon, Aksaray, Amasya, Manisa, Şanlıurfa, Burdur, Kırıkkale, Artvin, Ordu, İstanbul, Kayseri, Bursa, Samsun, Trabzon, Balıkesir, Eskişehir, İzmit, Giresun, Kahramanmaraş, Uşak, Rize, Yalova, Çorum, Nevşehir, Antalya, İzmir, Muğla, Ankara, Sivas, Adana, Gaziantep, Denizli, Kütahya, Tokat, Isparta, Yozgat, Osmaniye, Sakarya

 

Süha Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolcuların, şoför ve muavinlerin ihtiyaç molası vermesi ve mola verilen noktalarda kaliteli hizmetlerin alınması için özen gösteren firma şu dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır;

 • Beyşehir Ali Bilir Dinlenme Tesisleri
 • Günaydın Tesisleri
 • Kaptan Dinlenme Tesisleri
 • Kirazlı Bahçe Dinlenme Tesisleri
 • Mavikent Dinlenme Tesisleri
 • Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi
 • Parkshop Dinlenme Tesisleri
 • Sç Park Dinlenme Tesisleri
 • Str Dinlenme Tesisleri
 • Taşpınar Dinlenme Tesisleri
 • Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri

 

Süha Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net’e ait mobil uygulamayı akıllı cihazlarınızdan Google Play ve App Store aracılığıyla indirerek size en uygun bileti güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Süha Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Süha Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te yüzlerce firmayı bulabileceğiniz gibi Süha Turizm’e ait bilet bilgilerine ulaşabilir ve hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Süha Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’e üye olarak kampanyalı bilet fırsatlarından yararlanabilir ayrıca güvenli ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Süha Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Süha Turizm Türkiye’nin birçok şehrine seferler düzenlemektedir. Bu seferler şu şekilde sıralanabilir: Mersin, Hatay, Konya, Niğde, Aydın, Afyon, Aksaray, Amasya, Manisa, Şanlıurfa, Burdur, Kırıkkale, Artvin, Ordu, İstanbul, Kayseri, Bursa, Samsun, Trabzon, Balıkesir, Eskişehir, İzmit, Giresun, Kahramanmaraş, Uşak, Rize, Yalova, Çorum, Nevşehir, Antalya, İzmir, Muğla, Ankara, Sivas, Adana, Gaziantep, Denizli, Kütahya, Tokat, Isparta, Yozgat, Osmaniye, Sakarya.

Süha Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Süha Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Süha Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2007
Otobüs Sayısı:90
Merkez ofis:Kayseri
Kurucu:Süleyman Hamurcu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz