STR Turizm Otobüs Bileti

STR Turizm

STR Turizm Hakkında

STR Turizm; 2004 senesinde Fevzi Satır tarafından kurulmuştur. Merkezi olan İzmit’te bölgesel bir firma olarak sektöre adım atmıştır. Bugün ülkemizin birçok iline sefer düzenleyen ve alanında takip edilen bir firma haline gelmiştir. Sektöre girdiği ilk günden bu zamana kadar nitelikli ve deneyimli personel kadrosu ile yolcu memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı kendine misyon edinmiştir. STR Turizmin vizyonu ise, müşterilerinin sağlığı için bütün tedbirleri alıp kendini sürekli olarak yenilemek ve genişlemektir.

 

STR Turizm Otobüs Filosu

STR Turizm otobüs firması, sektörün genç firmalarından biri olmanın avantajı ile araç filosunu dinamik tutmaktadır. Var olan on adet aracın her türlü donanımı mevcuttur ve düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Otobüslerinin yaş ortalaması yedidir. STR Turizm yolcularının talepleri ve sahip olduğu vizyonu doğrultusunda araç sayısını artırmayı hedeflemektedir. Otobüslerin markası ise Travego ve Neoplan Starliner’dir.

 

STR Turizm Araç İçi Hizmetler

STR Turizm, seyahat denilince akla gelen tek marka olmak için araç içi hizmetlerini en üst noktada tutmaya çalışmaktadır. Yolcuların isteğine göre tekli veya ikili geniş ve ergonomik koltuklar tüm araçlarda mevcuttur. Bütün seyahat boyunca koltuk arkasındaki ekranlardan dilediğiniz film ya da diziyi izleyebilirsiniz veya müzik dinleyebilirsiniz. Seyahat esnasında her an yolculara eşlik eden Wi-Fi özelliği bulunmaktadır. STR Turizm otobüs filosundaki araçların hepsinde istediğiniz an ulaşabileceğiniz kaliteli yiyecek ve içecek ikramları vardır. Her bir koltukta var olan iki yüz yirmi volt prizler ile telefon, laptop ve tabletlerinizi kullanabilirsiniz. Teknolojinin getirdiği özelliklerden yararlanan firma, araç içinde USB girişleri bulundurmaktadır. Böylece klasörlerinize erişebilir ve işlerinizi devam ettirebilirsiniz. Kitap okuma keyfini bölmek istemeyen müşteriler için ise okuma lambaları koltukların üst kısmında yer almaktadır.

 

STR Turizm Şubeleri

İleri görüşüyle alanında adımlar atan STR Turizm’in Türkiye’nin çeşitli noktalarında şubeleri bulunmaktadır. STR Turizm şubelerini şu şekilde aktarabiliriz;

Bursa, İstanbul, İzmit ve Yalova. 

 

STR Turizm Dinlenme Tesisleri

Her daim yenilik arayışı içinde olan STR Turizm’in bu bakış açısıyla sabit bir dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Destinasyonundaki en güvenilir, kaliteli ve hijyenik dinlenme tesislerini belirlemekte ve tercih etmektedir.

 

STR Turizm Mobil Uygulama

STR Turizm otobüs biletlerini çağımızın teknolojilerini kullanarak mobil uygulamalar vasıtasıyla temin edebilirsiniz. İnternet üzerinden bilete ulaşmak için, Google Play Store veya App Store’dan bilet.net uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamayı indirdikten sonra biletlere bakabilir ve tercihlerinizi yapabilirsiniz.

 

STR Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te STR Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Elbette, STR Turizm biletlerini satın almak için bilet.net’i kullanabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten STR Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

STR Turizm otobüs bileti internet üzerinden işlem kabul etmektedir. STR Turizm bilet satın almak istiyorsanız bilet.net’i kullanabilirsiniz. Bilet.net sizin adınıza dilediğiniz güzergahtaki en uygun STR Turizm otobüs biletlerini listelemektedir. Bulunan biletler arasından sizlere seçim yapma şansı sunmaktadır.

 

STR Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Karayolu ulaşımı için lider firma olmayı kendisine görev bilen STR Turizm, Türkiye’nin çeşitli noktalarına farklı sayılarda seferler düzenlemektedir. Yoğun bir şekilde sefer düzenlediği noktalar; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Mersin, Gaziantep, Eskişehir, Samsun, Şanlıurfa, Sakarya, Denizli, Malatya, İzmit ve Hatay.

STR Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

STR Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

STR Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Kocaeli
Kurucu:Fevzi Satır
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)