Star Turizm Otobüs Bileti

Star Turizm

Star Turizm Hakkında

Star Turizm, 1972 yılında merkezi Ankara olmak üzere kurulmuş bir turizm acentesi olarak; yerel ve uluslararası uçak bileti organizasyonu, seyahat-tur organizasyonları, toplantı, kongre, fuar organizasyonları düzenlemekte ve transfer-araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. 2000 yılında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapmaya başlayan Star Turizm, amatör ruhla profesyonel hizmet verme anlayışını ilke olarak benimsemiştir. Bu ilke, global dünyaya ayak uydurmak ve her daim gelişim içinde olmak için güç vermektedir.

 

Star Turizm Otobüs Filosu

Star Turizm otobüs firması, Setra ve Travego model gelişmiş araçlardan oluşan filosu ile şehirlerarası yolcu taşımacılığına devam etmektedir.

 

Star Turizm Araç İçi Hizmetler

Star Turizm yolculara belirttiği zaman diliminde otogardan çıkış yapmaktadır ve zamanında otogara ulaşmaktadır. Uzun seyahatlerde konfor ve eğlence aracı haline gelen Star Turizm’in otobüs koltuklarında isterseniz yolu seyredecek halde dik bir şekilde oturabilir, isterseniz ara mesafesi iyi bir şekilde korunan koltukları arkaya doğru yaslanarak seyahat edebilirsiniz. Koltuklarda bulunan televizyon ünitelerinde kayıtlı yerli ve yabancı film-dizi seçeneklerinden ya da araç içi genel olarak yapılan ulusal kanal yayınlarından yararlanabilirsiniz. Yolculara ücretsiz olarak kulaklık dağıtımı yapılmaktadır. Ve ayrıca yolculuk boyunca firmanın açık büfe servisinden faydalanabilirsiniz.

 

Star Turizm Şubeleri

Firmanın, Ankara’da uluslararası iş ortakları ile hizmet vermekte olduğu iki adet şubesi bulunmaktadır.

 

Star Turizm Dinlenme Tesisleri

Star Turizm; yolcuları için en hijyenik, en konforlu, en ekonomik ve de sağlıklı besinler sunan dinlenme tesislerini tercih etmektedir.

 

Star Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulamasını eğer Android işlemci bir telefon kullanıyorsanız Google Play Store mağazasını kullanarak; iOS işlemci bir telefon kullanıyorsanız Apple Store mağazasını ziyaret ederek telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

 

Star Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Star Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net uygulamasının arama motoruna gideceğiniz lokasyon ve kendinizle ilgili birkaç kişisel bilgiliyi girerek Star Turizm Otobüs Bileti satın almanız mümkündür.

 

Bilet.net'ten Star Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:
Star Turizm otobüs firmasının bilet satım noktasına gitmek zorunda kalmadan evinizin konforunda saniyeler içinde sadece tuşlara belirli bilgileri girerek bilet satın alma, iptal etme gibi birçok işlemi halledebilmek.

İnternette güvenli bir site araması yapmak zorunda kalmadan bilet.net’te güvenli ödeme seçeneğini kullanarak bilet alışverişini yapabilmek.

Star Turizm bilet iptal ve iadesi gibi işlemlerde herhangi bir görevli ile diyaloğa girmeden biletlerinizi satın almak.
 

Star Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; İstanbul (Avrupa), İstanbul (Anadolu), Ankara, İzmir, Adana, Bursa ve Antalya şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Star Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Star Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Star Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Ankara
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz