Star Ok Turizm Otobüs Bileti

Star Ok Turizm

Star Ok Turizm Hakkında

Star Ok Turizm, 1996 yılında Cevat Ok tarafından İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Sadece Türkiye içinde değil Azerbaycan karayolu taşımacılığında da ismini duyurmuş olan Star Ok Turizm; kaliteli, güvenli ve huzurlu bir seyahat hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki illere 53 adet otobüs ve 30’a yakın durak adresi ile düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

 

Star Ok Turizm Otobüs Filosu

Araçlarının yaş ortalaması yaklaşık 7 olan Star Ok Turizm otobüs filosunun araç sayısı 53’tür. Filo; Travego, Neoplan ve Starliner model araçlardan oluşmaktadır. 20 yıla yakın süredir yolcu taşımacılığı hizmeti vermekte olan Star Ok Turizm filosundaki araçları yenilemeye ve düzenli olarak bakımlarını yaptırmaya dikkat etmektedir.

 

Star Ok Turizm Araç İçi Hizmetler

Omurga sağlığını koruyucu olarak dizayn edilmiş Star Ok Turizm koltuklarında, deneyimli ve yüksek standartlı eğitimlerden geçmiş olan araç personelinin rehberliğinde harika bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Yolculuk boyunca ücretsiz Wi-Fi ve kulaklık hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca koltuklarda bulunan ekranlara USB girişleri ile bağlanıp özel olarak izlemek istediğiniz medyaları izleyebilir ya da kayıtlı olan medya dosyalarından faydalanabilirsiniz. Müşterilerin damak tadına göre belirlenmiş olan ikramlıklardan yol boyunca istifade edebilirsiniz. Her yolcunun kullanabileceği bireysel 220 voltluk priz kitleri ve yeterli ışıkta okuma lambaları mevcuttur.

 

Star Ok Turizm Şubeleri

Star Ok Turizm’in yurt içi ve dışında sahip olduğu şubeler şöyledir: Bakü, Gence, Kazak, Şemkir, Tovuz, Ankara, Bolu, Çorum, Giresun, İstanbul (Düzce), İstanbul, Kırıkkale, Kocaeli (İzmit), Rize, Sakaraya (Adapazarı), Samsun, Trabzon.

 

Star Ok Turizm Dinlenme Tesisleri

Uluslararası standartlarda hizmet verme gayretinde olan Star Ok Turizm seyahatleri sırasında en konforlu ve gelişmiş olan dinlenme tesislerinde molalar vermektedir.

 

Star Ok Turizm Mobil Uygulama

Sade ve kullanışlı tasarımı ile bilet.net uygulamasını kullanarak almak istediğiniz bileti bu uygulama üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu uygulamayı telefonunuzda mevcut olan uygulama mağazasından indirmek.

 

Star Ok Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Star Ok Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, sağladığı pratiklikten yararlanarak bilet.net uygulaması ile Star Ok Turizm otobüs biletini satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Star Ok Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net tüm Star Ok Turizm otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hızlı ve en kolay biçimde sağlar. Bilet iptal işlemlerini maksimum pratiklikte çözmenizi sağlar. Satın aldığınız Star Ok Turizm bilet ile ilgili tüm bilgileri sadece bilet.net uygulamasına giriş yaparak kolayca öğrenebilirsiniz. 


Star Ok Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Star Ok Turizm yurt içi ve yurt dışına düzenli olarak seferler düzenlemektedir ve sefer düzenlenen şehirler şu şekildedir: Gerede, Tosya, Ilgaz, Osmancık, Afyonkarahisar, Pazar, Burdur, Isparta, İstanbul, Ankara, Trabzon, Bolu, İzmit, Adapazarı, Kırıkkale, Çorum, Samsun, Giresun, Rize, Gence, Kazak, Şemkir, Tovuz, Bakü.

Star Ok Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Star Ok Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Star Ok Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1996
Otobüs Sayısı:53
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Cevat Ok
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz