Star Mardin Turizm Otobüs Bileti

Star Mardin Turizm

Star Mardin Turizm Hakkında

Star Mardin Turizm, 2000 yılında Mardin’in Nusaybin ilçesinde Abdülaziz Ay tarafından kurulmuştur. 22 yıldır kendini geliştirmeye ve yenilemeye adamıştır. Hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firma 22 yıllık sektör deneyimi ve usta şoförlerle yolcuların güvenli seyahat etmesini sağlamaktadır. Star Mardin Turizm bilet alan yolcularına hem konfor hem de güvenli bir seyahat imkânı sağlamaktadır. Ayrıca usta şoförler ve dikkatli yönetim sayesinde Ulaştırma Bakanlığı’nın kurallarına tam olarak uyulmaktadır. Hem çalışanını hem yolcularını düşünen firma sık sık bakım onarım yaparak kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca her yolculukta sunulan hizmette ve ürünlerde kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. 

 

Star Mardin Turizm Otobüs filosu

Neoplan Tourliner ve Travego marka araçlarla yola çıkan Star Mardin Turizm’in filosunda toplam 22 araç bulunmaktadır. Araçlar en son teknolojiyle donatılmış ve müşterilere uygun hale getirilmiştir. 

Filosunda bulunan araçlarla Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren Star Mardin Turizm yolcularına birçok hizmet sunmaktadır. Modern dinlenme tesisleri, araç içi hizmetler, Türkiye’nin her noktasında bulunan şubeler ve internet hizmeti sayesinde güvenli bir yolculuk için ilk adım atılabilir. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için Star Mardin Turizm’den bilet alabilirsiniz. 

 

Star Mardin Turizm Araç İçi Hizmetler

Star Mardin Turizm otobüs bileti alan yolcularına araç içinde de hizmet sunmaktadır. Ulusal yayınların olduğu televizyonlar, radyo kanalları, film ve dizi izleme imkânı, maç yayınları gibi imkânlarla donatılmıştır. Ayrıca kişiye özel ayarlanabilir koltuklar sayesinde rahat ve konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Yol boyunca ücretsiz olarak ikram edilen soğuk ve sıcak meşrubatlar, günlük dergi ve gazeteler de yolculara sunulan hizmetler arasındadır. 

 

Star Mardin Turizm Şubeleri

Star Mardin Turizm’e ait şubeler şöyle sıralanabilir;

Adana, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Ankara, Antalya, Bilecik, Birecik, Bozüyük, Bursa, Ceyhan, Cizre, Derik, Düzce, Düziçi, Ereğli, Eskişehir, Finike, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Ilgın, İnegöl, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, İzmit, Kemer, Kızıltepe, Konya, Kumluca, Manavgat, Mardin, Mersin, Nizip, Nusaybin, Osmaniye, Polatlı, Sakarya, Salihli, Serik, Silopi, Sultanbeyli, Suruç, Şanlıurfa, Şırnak, Tarsus, Turgutlu, Uşak, Viranşehir, Yeşilli

 

Star Mardin Turizm Dinlenme Tesisleri

Star Mardin Seyahat yolcularının dinlenmesi ve ihtiyaçlarını karşılaması adına seyahat boyunca birden fazla noktada mola vermektedir. Bu tesisler;

Akün Dinlenme Tesisleri, Birecik Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Su Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Tesisleri, Türsan Dinlenme Tesisleri

 

Star Mardin Turizm Mobil Uygulama

Google Play Store ve App Store üzerinde yer alan bilet.net uygulamasından siz de ücretsiz olarak yararlanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Star Mardin Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Star Mardin Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet. Bilet.net size yüzlerce firma arasından en uygununu seçme avantajı sağlar. Otobüs saatleri, bilet fiyatları gibi birçok bilgiye erişerek biletlerinizi satın alabilirsiniz

 

Bilet.net'ten Star Mardin Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Size özel indirimli sunulan biletlerden satın alarak daha ekonomik yolculuk imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca kampanyalardan haberdar olmak için üye olabilirsiniz. 

 

Star Mardin Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Star Mardin Turizm; Adana, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Ankara, Antalya, Bilecik, Birecik, Bozüyük, Bursa, Ceyhan, Cizre, Derik , Düzce, Düziçi, Ereğli, Eskişehir, Finike, Gaziantep, Gazipaşa ,Gebze, Ilgın, İnegöl, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, İzmit, Kemer, Kızıltepe, Konya, Kumluca, Manavgat,  Mardin,  Mersin, Nizip, Nusaybin,  Osmaniye,  Polatlı, Sakarya, Salihli, Serik, Silopi, Sultanbeyli, Suruç, Şanlıurfa, Şırnak , Tarsus, Turgutlu, Uşak, Viranşehir, Yeşilli gibi noktalara seferler düzenlemektedir. 

Star Mardin Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Star Mardin Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Star Mardin Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Mardin
Kurucu:Abdulaziz Ay
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz