Star Batman Seyahat Otobüs Bileti

Star Batman Seyahat

Star Batman Seyahat Hakkında

Star Batman Seyahat, 2002 yılında Batman merkezli olarak Mehmet Selim Karataş tarafından kurulmuştur. Misyonu, müşteri hak ve özgürlüklerine saygı duymak olan Star Batman Seyahat’in vizyonu ise müşterilerine koşulsuz şartsız hizmet sağlayarak sorumluluklarının bilincinde olmaktır. “Sadece geleceğe” sloganıyla, yolcularına her daim kaliteli ve konforlu hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 

 

Star Batman Seyahat Otobüs filosu

Genç yaşta araçlara sahip olan seyahat firmasının filosunda 32 araç bulunmaktadır. Araçların yaşları 5’tir. Uzun bir süredir yolcu taşıma sektöründe varlığını devam ettiren firma, her gün gelişim odaklı hareket ederek yolcularına konforlu ve güvenli yolculuk garantisi vermektedir. 

 

Star Batman Seyahat Araç İçi Hizmetler

Star Batman otobüs firması, gelişmiş araç içi özellikleriyle yolcularına kaliteli bir yolculuk sunmayı hedeflemektedir. Filosunda bulunan otobüslerde, konforlu koltukların yanı sıra, koltuk arkası müzik ve TV yayını yapan ekranlar, kulaklık, koltuk yanı priz hizmeti, kişisel radyo seçeneği ve genel TV yayını sunulmaktadır. Bununla birlikte her yolcuya özel okuma lambası ve USB girişi de bulunmaktadır. Ayrıca namaz vaktinde yolcuların ibadet edebilmeleri için de otobüsler durmaktadır. Otobüslerde telefon, bilgisayar, tablet gibi elektronik alet kullanımları da serbesttir. 

 

Star Batman Seyahat Şubeleri

Star Batman Seyahat, Türkiye’nin birçok şehrine sefer yapmaktadır. Bu şehirlerde de belirli şubeler bulunmaktadır. Adana, Altıkat, Adilcevaz, Afyon Aks, Çarşı  Aks, Galeri Aks, Aks Yeni çarşı, Aksaray, Bankalar, Denizbank, Sultan hanı, Akşehir, Alanya, Avsallar  Anıt, Avsallar2, Çimtur, Güvenir, Jasmin, Konaklı, Mahmutlar, Mtr Işık, Saat Kulesi, Ünal, Anamur, Ankara, Antalya Aydın, Aydın2, Aydıncık, Balıkesir, Obilet, Otogar, Bayburt Merkez, Beyşehir, Birecik, Bismil, Bodrum, Bozüyük, Bozyazı, Bursa, Büyükeceli, Ceyhan, Cizre, Sur, Dargeçit, Denizli, Kampüs, Sarayköy, Altın kum, Didim, Dinar, Diyadin, Cami Köşesi, Dernek, Diyarbakır, Düzce, Düziçi, Eğirdir, Elazığ/Otogar, Ergani, Eskişehir, Finike, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Göksun, Güçlükonak, Hilvan, Dörtyol, Iğdır, Serhat/Iğdır, Valilik Yolu, Ilgın, Isparta, İnegöl, İstanbul, Harem, İzmir, İzmit, Argıncık, Fuzulimini, Kayseri, Kent, Talas mini, Kemer, Kırşehir, Konya, Kumluca, Malatya, Manavgat, Mersin, Milas, Nazilli, Acıgöl, Kaymaklı, Nevşehir, Niğde, Uşak sefer düzenlenen belirli şubelerden bazılarıdır. 
 

Star Batman Seyahat Dinlenme Tesisleri

Star Batman Seyahat’in sefer düzenlemekte olduğu güzergahlar üzerinde, yolcuların çeşitli ihtiyaçlarını giderebilecekleri dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir. Bu tesislerde market veya hediyelik eşya alışverişi yapılacak alanlar dahil pek çok yer bulunmaktadır. Ayrıca yine dinlenme tesisleri içerisinde yolcuların yemek yiyebilecekleri kafe ve restoranlar da hizmete açıktır. Mola alanlarında yolcuların namaz kılabilecekleri mescitler de mevcuttur. 

 

Star Batman Seyahat Mobil Uygulama

Star Batman Seyahat bilet işlemlerine ulaşmayı kolaylaştıran, Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilen bilet.net mobil uygulaması mevcuttur. Otobüs bileti almak isteyen herkes, bilet.net ile kolay ve güvenli bir şekilde otobüstercihi yapabilmektedir. 

 

Star Batman Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Star Batman Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Star Batman Seyahat otobüs bileti ve daha çok sayıda firmanın biletini bulmak ve uygun fiyata almak mümkündür. Ayrıca bu sayede şubeye gitmeye gerek kalmaz. 

 

Bilet.net'ten Star Batman Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten otobüs bileti almanın avantajı, web sitede sunulan fiyatların gişe fiyatlarıyla aynı olmasıdır. Bu sayede ekonomik bir şekilde bilet almak zahmetsiz hale gelmektedir. 

 

Star Batman Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmabirden fazla şubesiyle; Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Çanakkale, Gaziantep, Adana, Konya, Kayseri, Mersin, Diyarbakır, Şanlıurfa, İzmit, Hatay, Sakarya, Erzurum ve Van gibi Türkiye’nin il ve ilçelerine seferler gerçekleştirmektedir.

Star Batman Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Star Batman Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Star Batman Künyesi
Kuruluş yılı:2002
Otobüs Sayısı:29
Merkez ofis:Batman
Kurucu:Mehmet Selim Karataş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Okuma Lambası