Soner Turizm Otobüs Bileti

Soner Turizm

Soner Turizm Hakkında

Soner Turizm, 1963 yılında Selahattin Soner tarafından kurulmuştur. Merkez Kastamonu olmak üzere Türkiye’nin Bozkurt, Abana, İlişi ve Kastamonu yöresindeki yerel halka kaliteli bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. 

Soner Turizm Otobüs Filosu

Neoplan ve Travego model araçlardan oluşan modern bir filoya sahip olan Soner Turizm otobüs firması, 50 yılı aşkın süredir yolcularına en kaliteli ve güvenli ulaşım hizmetini sunabilmek için filosunun yenilenme ve bakım süreçlerini çok dikkatli bir şekilde takip etmektedir.

 

Soner Turizm Araç İçi Hizmetler

Uzun yıllar ulaşım sektörünün içerinde olan Soner Turizm tecrübeli ve özverili personel kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen profesyonel bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Araç içerisinde hijyen kurallarına son derece dikkat edilmektedir. Yolcuların her birine özel olarak belirli kilolarda ücretsiz bagaj hakkı tanınmaktadır. Yolculuk süresi boyunca son teknoloji araç koltuklarından faydalanabileceğiniz hizmetler şöyledir;

Ekranlar: Koltukların arkasında sabitlenmiş 10 inçlik tablet ekranlar bulunmaktadır.

USB: Elektronik cihazlarınızı bağlayabileceğiniz USB girişleri mevcuttur.

220 Voltluk Priz Kiti: Hızlı bir şekilde telefonlarınızı şarj edebileceğiniz güçte prizler vardır.

Kulaklıklar: Temizlik kurallarına dikkat edilen ve ücretsiz olarak araç içinde kullanım amaçlı dağıtılan kulaklıklar mevcuttur.

Ulusal Kanal Yayınları: Canlı olarak televizyon kanallarının yayınlarını takip edebilirsiniz.

Açık Büfe Servisi: Güler yüzlü ve hijyen kurallarına dikkat eden muavinler tarafından çeşitli yiyecek ve içecek servisleri yapılmaktadır.

İnternet: Sınırsız ve kesintisiz internet hizmeti yol boyunca ücretsiz olarak verilmektedir.

Radyo: Canlı müzik yayını yapılmaktadır.

Klima: Araç içi özel ve genel olarak kullanılabilen havalandırma ve klima sistemi mevcuttur.

 

Soner Turizm Şubeleri

Soner Turizm özellikle Kastamonu ve çevresindeki yerel halka vermek istediği kaliteli ulaşım hizmetini, Türkiye’nin birkaç ayrı lokasyonunda mevcut olan şubelerle iş birliği içinde olarak desteklemektedir. Bu şubelerin isimlerini şöyle sıralayabiliriz: Kastamonu Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kastamonu-Bozkurt Otogar Peron 3, Kastamonu-Abana, Kastamonu-İlişi, Kastamonu-Devrekani, İstanbul-Balat, Esenler Otogarı, Okmeydanı, Esenler Üçyüzlü, Gazi Mahallesi, Kavacık, Harem Peron 12.

 

Soner Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolcuların taleplerine yönelik olarak, güzergâh üzerinde bulunan restoran, mescit, masaj koltukları, market, çay ocağı gibi farklı ihtiyaçlara yönelik istekleri karşılayabilecek dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

 

Soner Turizm Mobil Uygulama

Türkiye genelindeki birçok turizm firmasını kapsayan Bilet.net uygulaması ile zor gelen Soner Turizm bileti satın alma prosedürlerini en pratik yoldan tamamlamanız mümkün. Soner Turizm’in otobüs biletlerine de kolayca erişim sağlayacağınız bu uygulama üzerinden biletlerle ilgili sorunlarınız artık çok hızlı bir şekilde çözülebilirsiniz.

 

Soner Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Soner Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net uygulaması sizlere Soner Turizm otobüs bileti satın almanızda büyük bir kalaylık sağlar.

 

Bilet.net'ten Soner Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet satın alma, iptal etme ve iade etmedeki uğraştırıcı aşamaları ortadan kaldıran bilet.net uygulaması ile dilediğiniz zaman ister telefondan isterseniz bilgisayar üzerinden uygulamasına giriş yaparak problemlerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. 

 

Soner Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma birçok şehre sefer düzenlemektedir. Esenler Otogar, Balat, Kastamonu, Bozkurt, Abana, Bostancı, Okmeydanı, Devrekani, Karabük, İzmit, Kavacık, Kaynarca, Kozyatağı, Harem, Kartal, Maltepe, Cevizli, Adapazarı, İlişi, Araç, Pendik, Esenler Üçyüzlü, Tepeüstü, Küçükyalı, Gülsuyu, Güzelyalı, Tuzla İçmeler, Çayırova, Gebze, Toprakcuma, Iğdır gibi noktalara seferler düzenlemekte olan Soner Turizm, yolcularına daha iyi ve geniş güzergahlarda sefer hizmeti sunabilmek için her geçen yıl filosunu ve personel sayısını arttırmaktadır.

Soner Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Soner Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Soner Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1963
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Kastamonu
Kurucu:Selahattin Soner
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)