Sinop Birlik Turizm Otobüs Bileti

Sinop Birlik Turizm

Sinop Birlik Turizm Hakkında

Sinop Birlik Turizm'in kurucu üyeleri arasında; Selahattin Yüksel, Emin Yüksel, İbrahim Örnek, Cemal Örnek bulunmakta olup merkezi Sinop olmak üzere 1983 yılında Necmettin Yılmaz tarafından kurulmuştur. 32 adet araçtan oluşan geniş filosu Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan il ve ilçelere düzenli olarak seferler düzenlemektedir. 40 yıldır tecrübeli ve işinde uzman personel kadrosu ile yolcularının tüm taleplerine olumlu geri dönüşler yaparak firmasının gelişmesini sağlamıştır. Teknolojiyi takip ederek gelişmelere ayak uydurmaya çalışmaktadır. Online bilet satın alım seçeneğini de aktifleştirerek yolcularına çok büyük bir kolaylık sağlamıştır.

 

Sinop Birlik Turizm Otobüs Filosu

Araç yaş ortalaması yaklaşık olarak 10 olan Sinop Birlik Turizm otobüs filosu, Travego ve Tourismo model 32 adet araçtan oluşan otobüs filosu ile neredeyse tüm Türkiye’ye ulaşım hizmeti vermektedir.

 

Sinop Birlik Turizm Araç İçi Hizmetler

Müşterinin koşulsuz memnuniyetini kazanmak için yetiştirilmiş ilgili ve nazik personel kadrosu ile Sinop Turizm Birlik şu hizmetleri vermektedir: Rahat ve ergonomik olan çok fonksiyonlu koltuklar, 13 inçlik televizyon üniteleri, yol boyu kesintisiz internet erişimi, ekranlarda kayıtlı en çok sevilen film ve diziler, USB giriş noktaları, priz kitleri, kulaklıklar, sürekli su servisi, ücretsiz kulaklıklar, içecek ve yiyecek ikramlıklar, 30 kg bagaj hakkı, ekstra ücretli bagaj seçeneği.

 

Sinop Birlik Turizm Şubeleri

Akçaabat, Akhisar, Ankara, Araklı Otogar, Ayancık, Bafra, Balıkesir, Bolu, Boyabat, Bursa, Bulancak Otogar, Çarşamba Otogar, Erfelek 2, Espiye Otogar, Eynesil Otogar, Fatsa Otogar, Gebze, Gemlik, Gerze, Giresun, Görele Otogar, Alibeyköy, İstanbul (Esenler), İstanbul (Alibeyköy), İstanbul (Esentepe), İstanbul Anadolu (Harem), İzmir, İzmit, Karabük, Karabük Üniversitesi, Karabük Mini, Karabük Yüzüncü Yıl, Kastamonu Hanönü, Manisa, Of, Ordu, Orhangazi, Rize, Safranbolu, Safranbolu (Adapazarı Şubesi), Safranbolu (Bolu2), Sakarya (Adapazarı), Samsun, Samsun 2, Samsun (SMS Meydanı), Sinop (Market), Sinop (Otogar), Sürmene Otogar, Terme Otogar, Tekkeköy Otogar, Tirebolu Otogar, Trabzon, Vakfıkebir, Yalova, Yalova (Altınova) Şubesi.

 

Sinop Birlik Turizm Dinlenme Tesisleri

Sinop Birlik Turizm yolcuların rahatça dinlenmesi için en iyi seçenekler olan şu dinlenme tesislerini kullanmaktadır: Akbank Dinlenme Tesisleri, Söğütlü Çeşme Dinlenme Tesisleri, Bozbey Dinlenme Tesisleri.

 

Sinop Birlik Turizm Mobil Uygulama 

Bilet.net uygulamasının yolculara sunduğu kolaylık sayesinde, otobüs bileti alırken karşılaşabileceğiniz tüm zorlukları keyifli bir şekilde sadece telefonunuzdan tuşlayarak aşmanız mümkün.

 

Sinop Birlik Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Sinop Birlik Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Sinop Birlik otobüs bileti satın almada telefonunuza indirdiğiniz bilet.net uygulamasını ya da web sitesini kullanabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Sinop Birlik Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net; hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde Sinop Birlik Turizm otobüs biletinizi satın almanızda, iptal etmenizde ya da değişim yapmanızda size rehberlik eder. Sinop Birlik bileti ile ilgili tüm işlemlerinizde uzun uğraşlar göstermeden en pratik yoldan çözüme ulaşabilirsiniz.

 

Sinop Birlik Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Sinop Birlik Turizm; Çarşamba, Giresun, Ünye, Perşembe, Piraziz, Keşap, Espiye, Arsin, Yomra, Sinop, Erfelek, Gerze, Yakakent, Alaçam, Bafra, Samsun, Boyabat, Hanönü, Taşköprü, Kastamonu, Çankırı, Ankara, Söğütlüçeşme, Gerede, Bolu, Düzce, Adapazarı, İzmit, Harem, Alibeyköy, İstanbul, Karabük, Safranbolu, Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Fatsa, Terme, Ordu, Trabzon, Rize, Gebze, Ayancık, Gemlik, Orhangazi, Eynesil, Görele, Tirebolu, Sultanbeyli, Akhisar, Akçaabat, Araklı, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Of, Sürmene, Vakıfkebir, Araç, İkitelli, Kaynarca, Bulancak, Tekkeköy gibi Türkiye’nin birbirinden farklı lokasyonlarına seferler düzenlemektedir.

Sinop Birlik Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Sinop Birlik Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Sinop Birlik Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1983
Otobüs Sayısı:32
Merkez ofis:Sinop
Kurucu:Necmettin Yılmaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)