Şimşek Seyahat Otobüs Bileti

Şimşek Seyahat

Şimşek Seyahat Hakkında

Şimşek Seyahat, 1997’de Mersin’in Mut ilçesinde Hasan Şimşek tarafından kurulmuş olan bir şehirlerarası yolcu taşıma firmasıdır. Ağırlıklı olarak Ankara, Aksaray, Konya, Karaman, Mersin gibi il ve bu illere bağlı yerlere uzun yıllardır severler düzenlenmektedir. Köklü bir firma olmasından kaynaklı yolcularının görüş ve düşüncelerine oldukça önem vererek, yolculuk boyunca yolcularının güvenliğini ve konforunu ön planda tutarak hareket etmektedir. 

 

Şimşek Seyahat Otobüs Filosu

Oldukça kapsamlı hizmet kalitesiyle varlığını sürdüren firmanın otobüs filosunda, tam yolcu kapasiteli 20 araç bulunmaktadır. Bu filodaki araçların ortalama yaşı ise 5’tir. Gelişmiş araçlarla seyahat imkânı sunularak, otobüslerde Treavego model araçlar kullanmaktadır. Araçların içi günün gelişmelerine göre tasarlanmış olup, tamamen yolcuların istekleri doğrultusunda düzenlenmektedir. 

 

Şimşek Seyahat Araç İçi Hizmetler

Şimşek Seyahat araçlarında seyahat boyunca yolculara oldukça kapsamlı hizmetler sunulmaktadır. Araç içinde yolculara oldukça konforlu koltuklar sunmanın yanı sıra, koltuk arkalarına yerleştirilen ekranlar sayesinde istenilen müzik veya TV yayınına ulaşmak mümkündür. Ayrıca yolculuk süresi boyunca yine genel TV ve müzik yayını da ekstra olarak yapılmaktadır. Yolculara, her yolculukta ekranlarla uyumlu kulaklılar da dağıtılmaktadır. Ekranlarda şarj için de kullanılan USB girişlerinin yanı sıra koltuk yanlarında da yine şarj amacıyla kullanılabilecek 220 volt prizler bulundurulmaktadır. Sefer yapan bütün araçlar namaz vaktinde durmaktadır. Ayrıca, yolcuların kitap veya dergi okumaları için okuma lambaları da hizmete açıktır. Otobüslerde yolculara, yetkili personeller tarafından sürekli olarak yiyecek-içecek ikramları da yapılmaktadır. 

 

Şimşek Seyahat Şubeleri

Türkiye genelinde sefer düzenlenen illerin belirli yerlerinde şubeleri de bulunmaktadır. Bu şubelerden de direkt olarak bilet almak mümkündür. Aksaray, Bankalar, Galeri Aks, Hamam, Sultanhanı, Anamur, Ankara, Kızılay, Ayaş, Aydıncık, Anamur Crş, Boz yazı, Büyük heceli, Erdemli, İnternet, Karaman, Kazım Karabekir, Kız kalesi, Konya, Limonlu, Mersin Merkez, Mersin2, Mersin Otogar, Mezitli Tüpçü, Mezitli Vif, Pozcu Aziz, Pozcu1, Pozcu2, Yaşat, Mut, Silifke, Susanoğlu, Susanoğlu2, Liman, Taşucu, Taşucu Şube, Y. Ovacık gibi farklı alanlarda, herkesin kolayca ulaşım sağlayabileceği şubeleri bulunmaktadır. 

 

Şimşek Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yolculuk süresi boyunca seyahat güzergahları üzerinde bulunan dinlenme tesislerinde ihtiyaç molaları verilmektedir. Yolculuk süresine göre kaç kere mola verileceği de değişmektedir. Bu dinlenme tesislerine özellikle dikkat eden firma, yolcularının market veya hediyelik eşya alışverişi yapabilecekleri ya da kafe ve restoranlarda yemek yiyebilecekleri temiz ve güvenli alanlar seçmektedir.

 

Şimşek Seyahat Mobil Uygulama

Şimşek Seyahat otobüs bileti almanın en kolay yollarından biri de Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilen bilet.net mobil uygulamasıdır. Şimşek Seyahat’in kendisine ait mobil uygulaması bulunmadığı için internet sitesi üzerinden ya da bilet.net ile kolay ve güvenilir bir şekilde bilet almak mümkündür. Şimşek Seyahat bilet alacak olan yolcularına internet sitesinde de hizmet vermektedir. 

 

Şimşek Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Şimşek Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Billet.net ile Şimşek Seyahat otobüs bileti ya da birçok farklı otobüs biletine ulaşmak oldukça kolay ve pratiktir. Bilet.net’te, tercihe göre istenilen gün ve saatte bilet almak mümkündür. 

 

Bilet.net'ten Şimşek Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Şimşek Seyahat otobüs bileti almanın avantajı, fiyatların internet sayfasındaki ücretlerle tamamen aynı olmasıdır. 

 

Şimşek Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma, kurulduğu günden bugüne kadar, Türkiye’nin pek çok şehrine ve bu şehirlerin ilçelerine seferler düzenlemektedir. Genel olarak Aksaray, Ankara, Karaman, Konya, Mersin gibi şehirlere düzenli olarak belirli aralıklarda seferler düzenlemektedir. 

Şimşek Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Şimşek Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Şimşek Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1997
Otobüs Sayısı:3
Merkez ofis:Mersin
Kurucu:Hasan Şimşek
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)