Simav Beyce Birlik Turizm Otobüs Bileti

Simav Beyce Birlik Turizm

Simav Beyce Birlik Turizm Hakkında

Simav Beyce Birlik Turizm, 1966 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde bir grup tarafından kurulmuş olan bir yolcu taşıma firmasıdır. Kütahya’nın en köklü firmalarından biri olan Simav Beyce Birlik Turizm, Simav-Bursa, Simav-Hisarcık-Emet, Simav-Uşak arasında karşılıklı seferler düzenlemektedir. 2013 yılından beri Uşak’tan Simav’a 13 sefer, Simav’dan Uşağa 13 sefer, Simav ve Bursa arası günlük bir sefer, Simav, Hisarcık, Emet arası günlük 1 sefer ve Simav demirci arası günlük 8 sefer ile toplamda 36 sefer yapılmaktadır. 

 

Simav Beyce Birlik Turizm Otobüs filosu

Simav Beyce Birlik Turizm otobüs firmasının 13 araçlık bir otobüs firması bulunmaktadır. Araçların yaşı 9’dur. Filoda bulunan araçların markaları ise Otokar Sultan ve Isuzu Nova’dır. Uzun süredir varlığını sürdüren buyolcu taşıma firması, yolcularına en üst düzeyi hizmeti vermeyi amaçlayarak çalışmaktadır. Araçlarının oldukça konforlu olmasının yanı sıra tamamen gelişim odaklı büyüyen firma, seferlerinde son teknolojik imkanlardan da sıkça faydalanmaktadır. Yolcuların güvenliğini her daim ön planda tutan Simav Beyce Birlik Turizm, otobüslerinde çalışan güler yüzlü yetkili personel yolcuların her ihtiyacına karşılık vermeyi amaçlamaktadır. 

 

Simav Beyce Birlik Turizm Araç İçi Hizmetler

Simav Beyce Birlik otobüslerinde seyahat boyunca genel müzik yayını ve genel TV yayını yapılmaktadır. Her koltuğun üzerinde yolcuların istedikleri saatlerde kitap veya dergi okuyabilmeleri için de okuma lambaları bulunmaktadır. Ayrıca sefer süresi boyunca yine bütün yolculara yiyecek ikramlarının yanı sıra, soğuk-sıcak içecek ikramları da bulunmaktadır. 

 

Simav Beyce Birlik Turizm Şubeleri

Simav Beyce Birlik Turizm uzun süredir var olan bir yolcu taşıma firması olduğu için belirli yerlerde hizmet veren çeşitli şubeleri de bulunmaktadır. Bu alanda herkesin ulaşabileceği şubeler şu şekilde sıralanabilir: Emet, Bursa, Uşak, Simav.

 

Simav Beyce Birlik Turizm Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesisleri yolcuların yolculuk arasında çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için tasarlanan alanlardır. Otobüsler, güzergahları üzerinde bulunan hijyenik ve güvenilir dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu tesislerde market alışverişi yapmak, hediyelik eşya almak da mümkündür. Ayrıca yemek yemek için de çeşitli kafe ve restoranlar da yine dinlenme tesislerinde hizmet vermektedir. 

 

Simav Beyce Birlik Turizm Mobil Uygulama

Otobüs firmasından bilet almak için bilet.net uygulamasını Google Play Store ya da App Store üzerinden indirerek dilediğiniz tarih ve saate bilet almanız mümkün. Mobil uygulama bilet almak için oldukça hızlı ve güvenilir yöntemlerdendir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan günün her saati mobil uygulamalardan Simav Beyce Birlik Turizm otobüs bileti almak oldukça kolay bir hale geldi. 

 

Simav Beyce Birlik Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Simav Beyce Birlik otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Simav Beyce Birlik Turizm otobüs bileti ve çok sayıda nitelikli otobüs firmasının biletlerine güvenli bir şekilde ulaşmak mümkündür. 

 

Bilet.net'ten Simav Beyce Birlik otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten bilet alınırken sağlanan en büyük avantaj seyahat biletlerinin firmanın sitesindeki fiyatlar gibi olmasıdır. Yani herhangi bir değişiklik yapılmaz. Bunun yanı sıra Simav Beyce Birlik Turizm bilet almak isteyen yolculara da bilet.net üzerinden pek çok seçenek sunmaktadır. Ayrıca yine buradan seferlerin saatlerine de kolayca ulaşmak mümkündür. 

 

Simav Beyce Birlik hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Simav Beyce Birlik Turizm kurulduğu günden bu yana belirli il ve ilçelere sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlemektedir. Otobüs ve yolcu kapasitesini her gün daha çok geliştirme odaklı büyümekte olan Simav Beyce Birlik Turizm’in sefer yaptığı il ve ilçelerin bazıları şu şekilde sıralanabilir: Simav-Bursa, Simav-Hisarcık-Emet, Simav-Uşak

Simav Beyce Birlik Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Simav Beyce Birlik Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Simav Beyce Birlik Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1996
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:Kütahya
Kurucu:Ethem Doğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz