Sıla Ardahan Kalesi Otobüs Bileti

Sıla Ardahan Kalesi

Sıla Ardahan Kalesi Hakkında

1975 yılından beri turizm ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Sıla Ardahan Kalesi, sahipleri Selahaddin Kurutaş ve Attila Karabacak tarafından kurulan bir yolcu taşıma firmasıdır. 2019 yılıyla beraber daha büyük bir vizyon doğrultusunda tekrar faaliyete başlamıştır. Yıllardır büyük şehirlerden Ardahan ve Ardahan çevresi illere ulaşım sağlayan işletme tecrübesiyle göz doldurmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu sayısız seferin yanı sıra güler yüzlü ve tecrübeli personeliyle üstün hizmet anlayışıyla yoluna devam eder. Misyonu müşteri memnuniyeti ve sektörün hizmet standardını belirlemede öncü olmak olan kurum, şehir içi taşımacılığına sayısız ilkler kazandırma başarısına sahiptir.

 

Sıla Ardahan Kalesi Otobüs Filosu

Her yıl düzenli olarak bakımı yapılan ve yenilenen ortalama 6 araçlık filosuyla gerçekleşen her seferde konforlu ve güvenli yolculuk garanti eder. Otobüsler Mercedes- Benz Travego ve Setra modelleriyle kaliteli ve uzun yollar için dayanıklıdır. Koltuklar 2+1 ve 2+2 düzenine sahiptir. Sahip olduğu geniş koltuk aralığıyla rahatsızlık duymadan seyahat etmenizi mümkün kılarak yüzünüzü güldürür. Sıkıntı yaşamadan yürüyebileceğiniz koridorları ve oturma alanının üstünde bulunan saklama alanıyla küçük bagajlarınızı yanınızdan ayırmadan muhafaza edebilirsiniz. 

 

Sıla Ardahan Kalesi Araç İçi Hizmetler

Sınıfının en kaliteli ve konforlu modelleriyle yolcularını ağırlayan firma, araçlarının sahip olduğu 2+1 ve 2+2 koltuk düzenleriyle seçenekler sunar. Tekli koltuklar tek başına seyahat eden kişiler için idealdir. Her gün vermiş olduğu seferlerle binlerce yolcuya ulaşma imkânına erişir. Yol boyunca çeşitli tatlı- tuzlu yiyeceklerle beraber soğuk ve sıcak içecek servisi sağlanır. Bütün araçlarda bulunan ücretsiz Wireless ile internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Her koltuk arkasında bulunan TV ekranıyla sayısız film ve dizi seçkisi arasından dilediğinizi izleyebilirsiniz. Her koltukta bulunan 220 voltluk prizler ile yol boyu bütün cihazlarınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. 

 

Sıla Ardahan Kalesi Şubeleri

Türkiye’de 15 il ve 40 ilçede toplam 25 satış noktası bulunan işletme, Ardahan’dan Türkiye’nin her yerine ulaşma gayesini barındırır. Alanında deneyimli personelleriyle her alanda müşteri memnuniyeti ve rahatını ön planda tutar. Firmanın şubelerinin bulunduğu il ve ilçeler aşağıda sıralanır:

  • Ardahan (Merkez, Göle, Damal, Posof)
  • Düzce
  • Erzurum (Akşar, Hanak)
  • İstanbul (Esenler, Esenyurt, Kurtköy)
  • Kocaeli (Gebze)
  • Sakarya (Adapazarı)
  • Sivas (Suşehri)

 

Sıla Ardahan Kalesi Dinlenme Tesisleri

Sektörde bulunduğu uzun yıllar içerisinde binlerce yolcuya ulaşarak en kaliteli yolculuğu sağlamaya odaklı Sıla Ardahan Kalesi, bilet satın alındıktan varış istikametine kadar hizmette sınır tanımaz. Araç içi yiyecek ve içecek ikramından kaçınmayan işletme, konforlu koltukları ve çeşitli imkanlarıyla yolcuların rahatından ödün vermez. Uzun yolculuklarınız sırasında ihtiyaçlarınızı karşılamak ve küçük bir mola vermek istediğinizde Sıla Ardahan Kalesi bilet sahipleri güzergâh üstünde bulunan hijyenik ve uygun şartlara sahip dinlenme tesislerinden yararlanır.

 

Sıla Ardahan Kalesi Mobil Uygulama

Sıla Ardahan Kalesi otobüs bileti satın almak isterseniz bilet.net üzerinden tüm seçenekleri rahatça inceleyebilirsiniz. Bilet.net firmanın bütün seferlerini ve fiyat bilgisini sitesinde güncel olarak barındırır. Android ve iOS uyumlu cihazlara kolaylıkla indirebileceğiniz uygulamasıyla bilet.net sayesinde dilediğiniz yerde bilet karşılaştırması yapabilir ve güvenle biletinizi satın alabilirsiniz. 

 

Sıla Ardahan Kalesi Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net’te Sıla Ardahan Kalesi otobüs bileti satın alabilir miyim?

Sıla Ardahan Kalesi bilet seçeneği dışında yüzlerce firma seçeneği de bulunduran bilet.net üzerinden güvenle biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Sıla Ardahan Kalesi otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden gerçekleştireceğiniz her alışveriş verileriniz koruma altına alınarak gerçekleştirilir. Ayrıca dilediğinizde satın aldığınız bileti iade ya da iptal edebilirsiniz.

 

Sıla Ardahan Kalesi hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Bilet satışı sağlanan şehirler arasında Ardahan, İstanbul, Erzincan, Erzurum, Tokat, Kocaeli, Sakarya, Sivas ve Tokat bulunur.

Sıla Ardahan Kalesi Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Sıla Ardahan Kalesi otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Sıla Ardahan Kalesi Künyesi
Kuruluş yılı:1975
Otobüs Sayısı:6
Merkez ofis:Ardahan
Kurucu:Selahaddin Kurutaş ve Attila Karabacak
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz