Siirt Petrol Otobüs Bileti

Siirt Petrol

Siirt Petrol Popüler Otogarlar

Siirt Petrol Hakkında

Siirt Petrol Turizm, 1972 yılında Mehdi Dalgalı tarafından Siirt merkezli olarak kurulmuş olan bir yolcu taşıma firmasıdır. Siirt başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine sefer düzenleyen Siirt Petrol Turizm yolcu taşıma sektöründe önemli bir yere sahiptir. Yaklaşık 150 bilet satış noktası bulunan Siirt Petrol Turizm son teknoloji ile donatılmış otobüsleriyle yolcularına daima hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

Siirt Petrol Otobüs filosu

Uzun yıllardır bu sektörde varlığını sürdüren Siirt Petrol Turizm otobüs filosu 20 araçtan oluşmaktadır. Filosundaki son model araçlarıyla oldukça geniş güvenlik sistemlerine sahiptir. Ayrıca markası Travego, Setra ve Tourismo araçların yaşı 3’tür. 

 

Siirt Petrol Araç İçi Hizmetler

Siirt Petrol Turizm araç içerisinde bulunan çeşitli hizmetlerle de yolcularının memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Araçlarının içinin son teknoloji ile tasarlanmış olmasından kaynaklı olarak son derece kullanışlı özellikleri bulunmaktadır. Bununla birlikteSiirt Petrol Turizm bünyesindeki her otobüste ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca özenle dizayn edilen konforlu koltukların arkalarında, genel müzik ve yerel kanal yayını yapan ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlarda bulunan USB girişi ile elektronik cihazlar şarj edilebilir ya da ekrana bağlanabilmektedir. Hijyen kurallarına da oldukça dikkat eden Siirt Petrol Turizm her yolcuya ayrı ayrı ekranlara uyumlu olan kulaklıklar dağıtmaktadır. Ek olarak koltuk yanlarında da prizler bulundurulurken, her yolcuya özel okuma lambaları da yolcuların kullanımına açıktır. Araçlar namaz vakitlerinde de durmaktadır. Bazı Siirt Petrol Turizm araçlarında Digitürk yayını da mevcuttur. 

 

Siirt Petrol Şubeleri

Siirt Petrol otobüs şirketi Türkiye genelinde hizmet veren bir firma olduğu için birçok şubesi de bulunmaktadır. Bu şubeler şu şekilde sıralanabilir: 

Adana, Altıkat, Afyon, Aks Çarşı, Aksaray, Akşehir, Alanya, Avsallar, Işıklar, Çarşı Ferhat, Çimtur, Güvenilir, Jasmin, Konaklı, Mahmutlar, Işık, Mahmutlar Turkuaz, Ünal Ter.,  Alibeyköy1, Gültepe, Okmeydanı, Sanayi Mah. Sanayi Mah. Anamur Sb. Ankara, Keçiören, Kızılay, Sincan, Antalya, Aydın, Aydıncık, Batman, Batman Merkez, Beşiri, Beyşehir, Bismil, Bolu, Bor, Bozöyük, Özyazı, Bursa, Bursa Büyükeceli, Ceyhan, Çarıklı, Çine, Darende, Bayramyr, Çınar, Denizli, Kampus, Telekom, Dinar, Dinar Terminal, Diyarbakır, Dörtyol, Düzce, Duziçi, Eğirdir, Elâzığ, Erdemli, Ereğli, Ergani, Ergani Çrş, Erzin, Esenler, Tarsus, Uşak, Yalova, Yatağan  

 

Siirt Petrol Dinlenme Tesisleri

Siirt Petrol yolcularının, yolculuk arası dinlenmeleri ve keyifli dakikalar geçirebilmeleri için çeşitli hijyenik ve güvenli dinlenme tesislerinde ihtiyaç molaları vermektedir. Siirt Petrol Turizm’in mola verdiği dinlenme tesisleri şu şekilde sıralanabilir: 

Kırşehir/ Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Adana/ Akün Dinlenme Tesisleri Malatya/ Çiftlik Dinlenme Tesisleri, Konya/ Özkan Dinlenme Tesisleri, Denizli/ Ender Dinlenme Tesisleri, Düzce/ Türsan Dinlenme Tesisleri, Şanlıurfa/ Park Mirkelam Dinlenme Tesisleri 

 

Siirt Petrol Mobil Uygulama

Siirt Petrol Turizm otobüs seferlerini sorgulamak ve bilet almak için App Store veya Google Play Store üzerinden bilet.net mobil uygulamasını indirebilirsiniz. 300'den fazla otobüs firmasının bulunduğu bilet.net uygulaması ile Türkiye'nin her noktasına bilet alabilirsiniz.

 

Siirt Petrol Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Siirt Petrol bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net ile Siirt Petrol Turizm otobüs bileti dahil olmak üzere pek çok otobüs firmasının biletine ulaşmak mümkündür. 

 

Bilet.net'ten Siirt Petrol otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Siirt Petrol Turizm bilet almak isteyen müşterilerine birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise bilet.net üzerinden alınan otobüs bilet fiyatları internet sitesindeki fiyatlarla aynı olmasıdır.  

 

Siirt Petrol hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Siirt Petrol Turizm başta Siirt olmak üzere Türkiye’nin birçok il ve ilçesine sefer düzenlemektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Ağrı, Elâzığ, Batman, Trabzon, Şanlıurfa, Ankara, Amasya, Van, Kayseri, Konya, İstanbul, Muş, Bitlis Rize, Erzincan, Kırşehir, Antalya, Iğdır, Osmaniye, Yozgat Bayburt 

Siirt Petrol Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Siirt Petrol otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Siirt Petrol Künyesi
Kuruluş yılı:1972
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Siirt
Kurucu:Mehdi Dalgalı
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Namaz Vakitlerinde Durur
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası