Siirt Has Turizm Otobüs Bileti

Siirt Has Turizm

Siirt Has Turizm Hakkında

Siirt Has Turizm, 2006 yılında Selahattin Karpuz tarafından Siirt’te kurulan, kapsamlı bir şekilde karayolu yolcu taşımacılığı yapan bir firmadır. Yerel bir işletme olarak çalışan bu firma, Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Sakarya, Batman, Mersin gibi Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir. Misyonu kaliteli ve güvenli bir hizmet vermek olan firmanın vizyonu ise yenilikçi bir anlayışla yolcu kapasitesini her gün daha da büyütmektedir. 

 

Siirt Has Turizm Seyahat Otobüs filosu

Siirt Has Turizm 8 araçlık bir otobüs filosuna sahip olmasının yanı sıra araç yaşı da oldukça gençtir. Otobüslerinde Travego model araçlar kullanmaktadır. Araç içi hizmetlerinde teknik olarak teknolojik gelişmelerden faydalanmaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmayı amaçlayan bu seyahat firması, sektörde lider durumuna gelebilmek için hizmet kapasitesini büyütmeye devam etmektedir. 

 

Siirt Has Turizm Araç İçi Hizmetler

Siirt Has Turizm otobüs şirketinin, otobüslerinde yolcuların istek ve görüşlerini dikkate alarak hizmet sağlamaktadır. Her otobüste yolcuların rahat seyahat edebilmeleri için konforlu koltuklar sunmaktadır. Ayrıca yine her araçta, yolcuların elektronik araçlarında kolaylıkla ve güvenli bir şekilde kullanabilecekleri ücretsiz internet vardır. Koltukların arkasında bulunan ekranlarda genel yayın ve müzik yayını yapılmaktadır. Elektronik cihazların şarj edilebilmesi için koltukların yanında prizler ya da ekranlarda USB girişi bulunmaktadır. Her yolculukta yolculara yiyecek-içecek ikramı da düzenli olarak yapılmaktadır. 

 

Siirt Has Turizm Şubeleri

Çeşitli il ve ilçelerde hizmete açık olan şubeleri bulunmaktadır. Aksaray, Adana, Anamur, Alanya, Aydıncık, Antalya, Bismil, Batman, Bozyazı, Bolu, Diyarbakır, Ceyhan, Düziçi, Düzce, Fatih Erdemli, Gazipaşa, Gaziantep, Hilvan, Gebze, İstanbul, İstanbul (Anadolu) İzmit, İzmir, Manavgat, Kurtalan, Osmaniye, Mersin, Serik, Sakarya, Silifke, Siirt, Sultanbeyli, Tarsus, Şanlıurfa, Sultanbeyli sürekli olarak misafirlerine hizmet veren şubelerinden bazılarıdır. 

 

Siirt Has Turizm Dinlenme Tesisleri

Siirt Has Turizm’in yolculuk süresince yolcuların çeşitli ihtiyaçlarını giderebilmeleri ve dinlenmeleri amacıyla mola verdiği belirli dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Seyahat süresince güvenli ve hijyenik dinlenme tesisleri tercih edilerek yolculara en üst düzeyde hizmet vermek amaçlanmaktadır. Mola verilen en popüler dinlenme tesisleri şu şekildedir: Bolu/ Gökdemir Dinlenme tesisleri, Aksaray/ Tuana Dinlenme Tesisleri, Konya/ Ereğli Vatan Dinlenme Tesisleri, Eskişehir/ Sivrihisar Dinlenme Tesisleri, Manisa/ Kula Su Dinlenme Tesisleri, Konya/ Akşehir Özkan Kale Dinlenme Tesisleri, Denizli/ Ender Dinlenme Tesisleri, Antalya / Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Mersin/ Ağaçlı Dinlenme Tesisleri

 

Siirt Has Turizm Mobil Uygulama

Siirt Has Turizm otobüs biletlerine ulaşmanın en kolay ve güvenilir yollarından biri de mobil uygulamalardır. App Store veya Google Play Store üzerinden indirilebilen bilet.net mobil uygulama ile oturduğunuz yerden dilediğiniz her an ve bilet almanız mümkündür. Bilet.net ile bulunduğunuz her yerden kolayca otobüs bilet fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. 

 

Siirt Has Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Siirt Has Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Siirt Has Turizm otobüs bileti almanın en güvenilir ve kolay yollardan biri de bilet.net üzerinden almaktır. Siirt Has Turizm gibi çeşitli otobüs firmalarının otobüs biletleri bilet.net ile yolculara sunulmaktadır. 

 

Bilet.net'ten Siirt Has Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Siirt Has Turizm bilet tercihi yapan yolcularına birçok avantaj sunmaktadır. Bilet.net uygulaması veya internet sayfasından bilet almanın asıl faydası, belirlenen ücretlerin internet sitesindeki ücretlerin aynısı olmasıdır. Herhangi bir değişiklik olmadığı sürece fiyatlara aynı şekilde ulaşmak oldukça kolaydır. 

 

Siirt Has Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

 Firma; Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Sakarya, Batman, Mersin gibi birçok şehre sefer düzenlemektedir. 

Siirt Has Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Siirt Has Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Siirt Has Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Siirt
Kurucu:Selahattin Karpuz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (MIT)