Siirt Baykan Jet Turizm Otobüs Bileti

Siirt Baykan Jet Turizm

Siirt Baykan Jet Turizm Hakkında

Siirt Baykan Jet Turizm otobüs firması, 2012 yılında Umut Dalgalı tarafından Siirt’te kurulmuştur. Türkiye’nin dört bir yanına sefer düzenleyen firma, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Samsun, Eskişehir, Şanlıurfa, Samsun, Denizli, İzmit, Malatya ve Hatay gibi illerde ağırlıklı olarak seferler düzenlemektedir. Misyonu, konforlu ve güvenli şekilde yolcu taşımacılığı yapmak olan firmanın vizyonu ise güler yüzlü personellerle yolcular arası etkili iletişim kurmaktır. 

 

Siirt Baykan Jet Turizm Otobüs filosu

Firma, karayolu ulaşımında öncü bir firma olma özelliği taşırken, araç filosunda 5 araç bulunmaktadır. Araçların yaş ortalaması 7’dir. Filoda bulunan araçların markası ise Travego’dur. Ayrıca araç içinde tamamen teknolojik donanımlar kullanması da tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biridir. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma, güler yüzlü ve alanında uzman yetkili personelleriyle her gün ileriye dönük hareket etmekte ve yolcularını her gün yeniliklerle karşılamaktadır.

 

Siirt Baykan Jet Turizm Araç İçi Hizmetler

Siirt Baykan Jet Turizm yolcularına araç içerisinde birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Özellikle de araç içerisinde yolcuların, konforu için özel olarak tasarlanmış koltukların yanı sıra, koltukların arkasında sabitlenen ve birçok farklı yerel kanal veya müzik kanalına erişilebilen ekranlar ve aynı zamanda bu ekranlarda elektronik aletleri şarj etmeye yarayan USB girişleri de bulunmaktadır. Yolcuların yolculuk boyunca kitap okuyabilmeleri için de koltukların üzerinde okuma lambaları bulunmaktadır. Ayrıca seyahat süresi boyunca Siirt Baykan Jet Turizm tarafından yolculara yiyecek-içecek ikramları yapılmaktadır. 

 

Siirt Baykan Jet Turizm Şubeleri

Siirt Baykan Jet Turizm oldukça kapsamlı bir seyahat firması olduğu için yıllar içerisinde belirli illerde ve bu illere bağlı ilçelerde şube açmıştır. Adana, Ankara, Aksaray Btm Merkez, Btm Otogar, Baykan, Bolu Otogar, Ceyhan, Diyarbakır, Düzce, Ergani, Ergani Çrş, Gaziantep, Gebze, Esenler, İzmit, Kaynarca, Kayseri, Kırşehir, Kozluk, Osmaniye, Adapazarı, Siirt Otogar, Silvan, Siverek, Sultanbeyli, Ziyaret bu şubelerden bazılarıdır. 

 

Siirt Baykan Jet Turizm Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesisleri, şehirlerarası yolculuklarda sıkça kullanılan alanlardır. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, market alışverişi yapabilecekleri ve kafe ya da restoranlarda yemek yiyebilecekleri güvenilir ve hijyenik alanlardır. Ayrıca burada hediyelik eşya satılı yapan yerler de bulunmaktadır. Siirt Baykan Jet Turizm sefer güzergahlarında, Parkshop Dinlenme Tesisleri, Park Mirkelam Dinlenme Tesisleri ve Başkent Mola Park Tesisleri gibi tesisler bulunmaktadır. 

 

Siirt Baykan Jet Turizm Mobil Uygulama

Siirt Baykan Jet Turizm firmasından, herkesin kolayca Google Play Store ya da App Store üzerinden ulaşabileceği mobil uygulaması ile bilet satın almak mümkündür. Mobil uygulama ile, şubeye girmeden dilediğiniz gün ve saatte Siirt Baykan Jet Turizm bileti alabilirsiniz. 


 

Siirt Baykan Jet Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Siirt Baykan Jet Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Siirt Baykan Jet Turizm otobüs bileti ya da birçok farklı otobüs firmasına ait otobüs bileti almak bilet.net’te oldukça pratik ve güvenlidir. Bilet.net’te günün her saati otobüs bileti almak oldukça kolaydır. 

 

Bilet.net'ten Siirt Baykan Jet Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden Siirt Baykan Jet Turizm bilet tercihi yapılırken sunulan fiyatlar internet sitesindeki fiyatlarla aynı olup aksi bir durum olmadığı sürece ekstra ücrete gerek kalmaz.  

 

Siirt Baykan Jet Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Siirt Baykan Jet Turizm; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Mersin, Gaziantep, Eskişehir, Samsun Şanlıurfa, Sakarya, Denizli, Malatya, İzmit, Hatay gibi şehirlere seferler düzenlemektedir. 

Siirt Baykan Jet Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Siirt Baykan Jet Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Siirt Baykan Jet Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2012
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Siirt
Kurucu:Umut Dalgalı
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz