Show Time Turizm Otobüs Bileti

Show Time Turizm

Show Time Turizm Hakkında

Show Time Turizm otobüs firması, 2015 yılında Atılgan Yavuz tarafından Ankara’da kurulmuş olan bir karayolu ulaşım firmasıdır. Bu firma eş zamanlı olarak İzmir, İstanbul, Bursa, Balıkesir, Kütahya Aydın, Antalya, il ve ilçelerine sefer düzenlemektedir. Teknik açıdan her türlü teknolojik yeniliklerle donatılmış olan otobüsleriyle yolcularına güvenli ve konforlu bir yolculuk garanti etmektedir. Devamlı olarak yenilenen hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sektöre hızlı bir giriş yapmasının yanı sıra yeni bir firma olmanın en büyük avantajlarından biri de donanımlı araç kapasitesine sahip olmasıdır. 

 

Show Time Turizm Otobüs filosu

Show Time Turizm yaklaşık olarak 20 araçlık oldukça kapsamlı ve kaliteli bir otobüs filosuna sahiptir. Bununla birlikte bu araçların içerisinde yolcuların kullanımına sunulmuş olan pek çok özellik bulunmaktadır. En büyük avantajı yeni kurulmuş olmasından kaynaklı olarak birden fazla teknolojik yeniliği kapsıyor olmasıdır. Firmanın otobüslerinde, her zaman yolcuların güvenliği ve sağlığı dikkate alınarak hareket edilmektedir. 

 

Show Time Turizm Araç İçi Hizmetler

Araç içinde yolcular için hazırlanan yiyecek ve içecek  ikramları yolculuğun en önemli noktalarından biridir. Bu firmanın hemen her otobüsünde yolcuların keyifli bir yolculuk yapmasına olanak tanıyan pek çok hizmet bulunmaktadır. Araç içerisine konumlandırılmış olan koltuklar, yolcuların memnuniyetine ve görüşlerine göre tasarlanmış olup oldukça rahat ve kullanışlıdır. Ayrıca bu koltuk arkalarında bulunan ekranlar sayesinde çeşitli yerel kanal yayınına ve müzik yayınlarına ulaşmak mümkündür. Her yolcu gerek elektronik araçlarında gerekse bu ekranlardan ücretsiz bir şekilde internete bağlanma şansı bulmaktadır. Ek olarak bu ekranların USB bağlantıları da vardır. USB girişi ile hem elektronik aletler şarj edilebilir hem de ekranlara bağlanılabilir. Seyahat süresince, yetkili personeller tarafından yolculara çeşitli yiyecek-içecek veya soğuk-sıcak içecek ikramlarında da bulunulmaktadır. 

 

Show Time Turizm Şubeleri

Kapsamlı seferler düzenleyen bir otobüs firması özelliği taşımasının yanında belirli konumlarda hizmet vermekte olan şubeleri bulunmaktadır. Show Time Turizm’in Ankara, İstanbul, Aydın, Antalya, Kocaeli, Denizli ve Sakarya gibi il ve bu illerin ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Ek olarak firmanın vizyonu her zaman daha geniş bir alana açılarak daha fazla şehirde sefer düzenlemektir.

 

Show Time Turizm Dinlenme Tesisleri

Show Time Turizm otobüsleri, yolculuk süresi boyunca gerek yolcuların dinlenmesi gerekse keyifli vakit geçirebilmeleri için güzergâh üzerinde bulunan belirli birinci sınıf dinlenme tesislerinde molalar vermektedir. Yolcular, bu ihtiyaç molalarında birçok ihtiyacını da giderebilmektedir. Ayrıca yolcular marketlerde alışveriş yapabilir ve kafe ve restoranlarda yemek yiyerek vakit geçirebilmektedirler.  

 

Show Time Turizm Mobil Uygulama

Show Time Turizm otobüs bileti alacak olan hemen hemen herkes fiyat olarak en uygun olan firmayı tercih etmektedir. Bu yüzden bilet.net mobil uygulamasını Google Play Store veya App Store üzerinden indirerek en uygun Show Time Turizm otobüs bileti almak oldukça kolay ve güvenilirdir. 

 

Show Time Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Show Time Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden çeşitli firmaların biletlerine ulaşmak mümkündür. Show Time Turizm bilet alışverişi yapacak olan yolcuları için de çok fazla seçenek sunmaktadır. 

 

Bilet.net'ten Show Time Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net uygulamasından Show Time Turizm otobüs biletleri almanın en büyük avantajlarından biri internet sitesindeki fiyatlarla tamamen aynı olmasıdır. Bu sayede ek ücret ödemeye gerek kalmadan bilet almak mümkündür.

 

Show Time Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın otobüsleri tarafından: İstanbul, Ankara, Balıkesir, İzmir, Aydın, Kütahya, Bursa, Antalya gibi Türkiye’nin belirli il ve ilçelerine seferler düzenlemektedir. 

Show Time Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Show Time Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Show Time Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2015
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Ankara
Kurucu:Atılgan Yavuz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)