Serhat Iğdır Turizm Otobüs Bileti

Serhat Iğdır Turizm

Serhat Iğdır Turizm Hakkında

Serhat Iğdır Turizm 1999 yılında Iğdır’da kurulan bir yolcu taşıma firmasıdır. Ankara, İstanbul başta olmak üzere Bursa, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Mersin, Adana Eskişehir, Gaziantep, Şanlıurfa, Samsun, Denizli Sakarya, Malatya, İzmit, Balıkesir Hatay gibi Türkiye’nin birçok iline ve bu illere bağlı yerlere seferler düzenlemektedir.  Bünyesinde bulunan tecrübeli personelleri ile güvenliği en üst seviyede tutan otobüs firması, kurulduğu günden beri hizmet sektöründe oldukça hızlı ilerlemektedir. 

 

Serhat Iğdır Turizm Otobüs filosu

Karayolu ulaşımında önemli bir konuma sahip olan Serhat Iğdır Turizm, 14 araçlık kapsamlı ve teknik donanımlı bir otobüs filosuna sahiptir. Filosunda bulunan bu donanımlı ve güvenlikli araçların ortalama yaşı 5’tir. Genç yaştaki bu otobüs filosundaki otobüslerin markası ise Otokar Sultan ve Isuzu Nova’dır. 

 

Serhat Iğdır Turizm Araç İçi Hizmetler

Serhat Iğdır Turizm otobüs içinde yolculara sunulmak üzere birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Yolcuların konforu ön planda tutularak dizayn edilen koltuklarla birlikte bu koltukların üzerinde her yolcu için ayrı ayrı konumlandırılmış okuma lambaları bulunmaktadır. Otobüslerinde koltuk arkası ekranlar bulunmamaktadır. Bunun yerine otobüslerde genel yayın TV yayını yapan ve müzik yayını yapan tek ekran bulunmaktadır. Ayrıca bünyesinde bulunan araçlarda telefon veya bunun gibi elektronik eşya kullanımı da serbesttir. 

 

Serhat Iğdır Turizm Şubeleri

Türkiye’nin pek çok iline seferler düzenlemektedir. Bunun için de belirli yerlerde şubeleri de mevcuttur. Serhat Iğdır Turizm’in bilinen şubeleri şu şekilde sıralanabilir: Iğdır, Kars

 

Serhat Iğdır Turizm Dinlenme Tesisleri

Bu seyahat firması, yolculuk süresi boyunca yolcularına, güzergâh üzerindeki dinlenme tesislerinde dinlenme imkânı sunmaktadır. Bu dinlenme tesislerinde yolcular, pek çok alanda hizmet almaktadır. Dinlenme tesislerinde bulunan marketlerde alışveriş yapmak, hediyelik eşya almak ve kafe veya restoranlarda yemek yiyip keyifli vakit geçirmek mümkündür. Firma, yolcularının ihtiyaçları için her daim hijyenik ve aynı zamanda güvenilir tesisler seçmektedir.

 

Serhat Iğdır Turizm Mobil Uygulama

Serhat Iğdır Turizm yolcularına bilet almaları için de kolaylık sağlamaktadır. Google Play Store ya da App Store üzerinden uygulama indiren herkes, birçok farklı firmanın otobüs biletine rahatlıkla ve güvenli bir şekilde ulaşabilmektedir. Ayrıca mobil uygulama ile evden çıkmaya gerek kalmadan ve günün her saatinde otobüs bileti alabilmek oldukça avantajlıdır. 

 

Serhat Iğdır Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Serhat Iğdır Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden günün her saati otobüs bileti almak mümkündür. Serhat Iğdır Turizm otobüs bileti ve diğer otobüs biletlerinin hepsi bilet.net’de mevcut olduğu için şubeye gitmeye gerek kalmadan bilet alınabilmektedir.  Serhat Iğdır Turizm bilet konusunda, yolcularına gereken tüm kolaylıkları sağlamaktadır. 

 

Bilet.net'ten Serhat Iğdır Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Otobüs bileti alınırken dikkat edilen en önemli konulardan biri de otobüs bilet fiyatlarıdır. Pek çok yolcu, yolculuk öncesi fiyat araştırması yaparak en uygun seçeneği tercih etmektedir. Birçok firmanın otobüs biletinin yolcularla buluştuğu bilet.net uygulamasının en büyük avantajı yolculara sunulan bilet fiyatlarının internet sitesindeki fiyatlarla aynı olmasıdır. Bilet alınırken hiçbir ek ücret ödemeye gerek kalmadan bilet.net üzerinden uygun fiyata otobüs bileti almak hem güvenilir hem de oldukça kolay bir işlemdir. 


 

Serhat Iğdır Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Türkiye’nin farklı illerine düzenli olarak seferler yapmakta olan bu şehirlerarası otobüs firmasının en popüler sefer güzergahları ise şu şekilde sıralanmaktadır: İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Mersin, Gaziantep, Eskişehir, Samsun, Şanlıurfa, Sakarya, Denizli, Malatya, İzmit, Hatay, Balıkesir.

Serhat Iğdır Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Serhat Iğdır Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Serhat Iğdır Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1999
Otobüs Sayısı:14
Merkez ofis:Iğdır
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz