Sen Turizm Otobüs Bileti

Sen Turizm

Sen Turizm Popüler Otogarlar

Sen Turizm Hakkında

Sen Turizm, 2002 yılında Mehmet Dolangaç tarafından Hatay’da kurulan bir yolcu taşıma firmasıdır. Bu firma ilk kurulduğunda sadece Şam-Halep-Laskiye hatları arasında seferler düzenlemekteydi. Başta sadece yurt dışı seferleri gerçekleştiren firma, 2007 yılında yurt içi seferlerini de başlattı. Ankara, İstanbul seferleri ile yurt içi taşımacılığında önemli bir noktaya ulaşmıştır. 

 

Sen Turizm Otobüs filosu

Sen Turizm 1 araçtan oluşan otobüs filosuyla, gelişim ve büyüme odaklı olarak uzun yıllardan beri yolcularına hizmet vermektedir. Bununla birlikte araçlarda bulunan deneyimli şoför ve araç içi çalışanlarıyla da yolcularına güvenli ve kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Firmanın otobüsfilosu, modern araçlardan oluşmaktadır. 

 

Sen Turizm Araç İçi Hizmetler

Yolcuların, yolculuk boyunca keyifli vakit geçirebilmeleri için otobüslerin içerisinde birçok özellik bulunmaktadır. Sen Turizm araçlarında her koltuğun üstünde bulunan okuma lambaları sayesinde yolcular istedikleri her an kitap okuyabilmektedir. Ayrıca yolculuk süresince misafirlerine yiyecek-içecek ikramları da sunarak hizmette daima en üst seviyeye ulaşmayı amaçlamaktadır. Otobüs filosunda bulunan araçların koltuklarının arkasında bireysel ekranlar yoktur, bunun yerine otobüs geneline yayın yapan TV ekranları vardır. Koltuklar tamamen yolcuların konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup 2+1 ya da 2+2 şeklinde konumlandırılmıştır. Ayrıca hijyen koşulları açısından koltuk arası mesafeye de dikkat edilmektedir. 

 

Sen Turizm Şubeleri

Sen Turizm, büyüyen hizmet ağı ile Türkiye’nin belirli noktalarında yolcularına hizmet vermek amacıyla birçok şubeyle çalışmaktadır. Bu şubeler ile iletişime geçip veya doğrudan şubeye giderek bilet almak da mümkündür. Adana, Adapazarı, Aksaray, Ankara, Hatay, Düzce, İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), Kocaeli, İzmir, Sakarya, Samsun, Tekirdağ gibi illerde şubesi bulunmaktadır. 

 

Sen Turizm Dinlenme Tesisleri

Otobüs yolculuklarının en güzel yanlarından biri de dinlenme tesislerinde verilen molalardır. Turizm firması, yolcularına çeşitli dinlenme tesislerinde verdiği molalarla kaliteli zaman geçirme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca bu tesislerde yolcuların yemek yiyebileceği ve dinlenebilecekleri çeşitli kafe ve restoranlar bulunmaktadır. Buna ek olarak isteyenlerin hediyelik eşya alabilecekleri ve alışveriş yapabilecekleri alanlar da bulunmaktadır. Sen Turizm otobüslerinin mola verdiği belirli dinlenme tesisleri vardır. Bunlar: Akün Dinlenme Tesisleri, Türsan Dinlenme Tesisleri, Hanifi Dinlenme Tesisleri’dir. Ayrıca yolculuk sonrası sağladığı servis hizmetleriyle belirli saatlerde birçok noktaya kolayca ulaşmak mümkündür.

 

Sen Turizm Mobil Uygulama

Sen Turizm otobüs bileti de dahil olmak üzere birçok otobüs firmasına ait otobüs biletlerine Bilet.net üzerinden ulaşmak oldukça kolay ve güvenilirdir. Google Play Store veya App Store üzerinden indirilen bilet.net otobüs yolculuğu yapmak isteyen yolcular için oldukça ideal bir yöntemdir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan, istediğiniz her an mobil uygulama üzerinden bilet almanız mümkündür. 

 

Sen Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Sen Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Sen turizm bilet satışları ve birçok firmanın bilet satışları Bilet.net üzerinden yapılmaktadır. Günün her saati gönül rahatlığıyla bilet.net mobil uygulama üzerinden bilet almak oldukça kolay bir işlemdir. 


Bilet.net'ten Sen Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden seyahat için bilet almanın avantajı sitede belirtilmiş olan fiyatların, firmanın sitesindeki fiyatlar gibi olmasıdır. Hangi firmadan otobüs bileti alırsanız alın fiyatları internet sitesiyle aynı olacaktır ve ekstra bir ücret ödemeye gerek kalmayacaktır. 

 

Sen Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Sen Turizm otobüs firması kurulduğu günden beri Türkiye’nin belirli noktalarına sefer düzenleyen bir firmadır. Hizmet ve yolcu kapasitesini geliştirme üzerinde sürekli olarak çalışan Sen Turizm, Başta Hatay olmak üzere Adana, İstanbul, Ankara gibi şehirlere seferler yapmaktadır. 

Sen Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Sen Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Sen Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2002
Otobüs Sayısı:1
Merkez ofis:Hatay
Kurucu:Mehmet Dolangaç
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)
Okuma Lambası