Selçuk Canlar Turizm Otobüs Bileti

Selçuk Canlar Turizm

Selçuk Canlar Turizm Hakkında

2000 yılında Sivas- Kangal merkezli kurulan Selçuk Canlar Turizm, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli şehirlerine seferler düzenlemektedir. Sivas ve çevresindeki illere ulaşım sağlarken ağını genişleterek büyük şehirlere de ulaşma başarısı sağlar. En iyi kalite ve hizmet hedefiyle yola çıkan işletme, sürekli gelişme ve iyileşme çabası gösterir. İnsana, çevreye ve değerlere saygı duyarak vazifesini yerine getirmeye çalışır.

 

Selçuk Canlar Turizm Otobüs Filosu

Yolcularının memnuniyetini ön planda tutan ve saygısını her daim göstermeye çalışan Selçuk Canlar Turizm otobüs firması, araçlarının bakım ve kalitesine önem verir. Her gün düzenlediği sayısız seferi karşılayacak sayıdaki otobüs filosu günde yüzlerce yolcuyu ağırlar. Mercedes Benz- Travego ve Setra modellerine sahip araçları, alanının en iyilerindendir ve uzun yol için oldukça dayanıklı görülür. Otobüsler 2+2 koltuk dizilimine sahiptir. Rahat ve büyük koltuklarıyla yolculuğu keyifli hale getirir. Koltuklar arası mesafesi ve geniş koridor alanıyla rahatsızlık duymadan konforla seyahat edebilirsiniz.

 

Selçuk Canlar Turizm Araç İçi Hizmetler

Modern ve konforlu otobüs filosuyla tecrübe kazandığı yılları birleştiren Selçuk Canlar Turizm, yolculara en iyi memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır. Alanında deneyim kazanmış şoför ve personelleriyle yolcuların beklentilerini olabildiğince çabuk karşılayarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Otobüsün içinde koltuk planının üst kısmında yer alan saklama alanları, küçük bagajlarınızı koyabilmeniz için tasarlanmıştır. Ayrıca yine koltukların üstünde bulunan panel aracılığıyla sıcaklık ayarını kendinize göre değiştirebilir, ışık butonu sayesinde karanlıkta dahi işlerinizi halledebilirsiniz. 

Firmanın her otobüs için sağladığı kesintisiz ve ücretsiz internet aracılığıyla yol boyunca iletişim halinde kalabilirsiniz. Her koltukta bulunan geniş ekran TV ile istediğinizi izleyebilirsiniz. 200 V prizler laptop ve telefonunuzu şarj ederek seyahat boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için her koltuğun yanına yerleştirilir. Personelin birbirinden çeşitli ve lezzetli yiyecek, sıcak ve soğuk içecek ikramı yolculuğunuzu daha da keyifli kılar.

 

Selçuk Canlar Turizm Şubeleri

Sivas ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerine seferler gerçekleştiren işletme, yolcuların daha kolay bilgi edinebilmesi ve bilet satın alabilmesi için sürekli ulaşım sağladığı bazı şehirlere şubeler açmaktadır. Bu şubeler;

  • Ankara (AŞTİ)
  • İstanbul (Harem, Esenler)
  • Kocaeli (İzmit)
  • Sakarya (Adapazarı)
  • Sivas Merkez
  • Sivas Kangal (Otogar, Alcahan, Ulaş)

olarak sıralanabilmektedir.

 

Selçuk Canlar Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolculuğuna Sivas Kangal’da başlayıp Türkiye’nin büyük şehirlerine hızla yayılan ve güvenli ulaşım sağlamayı ilke edinen işletme, kaliteyi ilk sıraya koyar. Selçuk Canlar Turizm bilet almış her yolcuya aynı saygı ve hoşgörüyü göstererek memnuniyeti sağlamaya çalışır. Yolcuya varacağı istikamete kadar araç içi hizmetleriyle konforlu zamanlar yaşatır. Mola verilip ihtiyaçların karşılandığı dinlenme tesislerinin temiz ve uygun fiyatlı olmasına çaba harcar. Firma İstanbul’dan Şanlıurfa’ya uzanan seferlerinde yolcuların en iyi dinlenme tesislerinden yararlanmasına özen gösterir.

 

Selçuk Canlar Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net sitesi üzerinden Selçuk Canlar Turizm bilet ve sefer saatlerine kolaylıkla erişerek inceleyebilirsiniz. Android ve iOS telefonlarla uyumlu mobil uygulaması, kullanım kolaylığıyla istediğiniz zaman istediğiniz yere güvenle bilet satın almanıza olanak sağlar.

 

Selçuk Canlar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Selçuk Canlar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net, Selçuk Canlar Turizm otobüs bileti ve firma bilgilerine rahatça incelemenize fırsat verir. Komisyonsuz fiyatlarıyla size en uygun fiyatı sağlar. Size uygun gün ve saati belirledikten sonra biletinizi hemen satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Selçuk Canlar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net bilgilerinizi koruma altına alarak güvenle bilet satın almanıza imkân sağlar. Otobüs hareket saatinden önce biletinizi değiştirme, iade ve iptal etme hakkını size sunar.

 

Selçuk Canlar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İşletmenin sefer düzenlediği şehirler sırasıyla: Ankara, Bolu, Düzce, İstanbul, İzmit, Kırıkkale, Malatya, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa ve Yozgat’tır.

Selçuk Canlar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Selçuk Canlar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Selçuk Canlar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:9
Merkez ofis:Sivas
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)