Seç Turizm Otobüs Bileti

Seç Turizm

Seç Turizm Popüler Otogarlar

Seç Turizm Hakkında

Seç Turizm, Mehmet Saip Konukoğlu tarafından 1972 senesinde Gaziantep’te kurulmuştur. Firma karayolu yolcu taşımacılığı yapmaktadır ve Türkiye’nin hemen hemen her yerine sefer düzenlemektedir. Yolcularına ev konforunda hizmet vermeyi amaçlayan firma uzun yıllardır sektördeki tecrübesi ile dikkat çekmektedir.

 

Seç Turizm Otobüs Filosu

Seç Turizm otobüs filosu günden güne büyümektedir. Yolcuların beklentileri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda gerekli donanıma sahip otobüsler taşımacılık hizmeti yapmaktadır. Araç filosundaki otobüslerin markaları Mercedes, modelleri ise Tourliner ve Starlin’dir. 

Araç kapasitesi çok olan firmada 57 araçtan meydana gelen bir otobüs filosu yolculara hizmet eder. Araçlar 2+1 koltuk düzenine sahip rahat ve geniş aralıklıdır. Araçların hem iç hem de dış bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Araçların temizliklerine de mekanik bakımları kadar önem veren firma, yolculara güvenli bir seyahat hizmeti sunmaktadır.

 

Seç Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks özellikleri kapsayan araç içi hizmetleri vardır. Kesintisiz ve ücretsiz kablosuz ağ hizmeti tüm seyahat boyunca sağlanmaktadır. Yolculuğu uyumadan geçirmek isteyenler için ekranlar mevcuttur. Ekranlarda bulunan yerli ve yabancı filmler, yerli ve yabancı müzik listeleri ve oyunlar yer almaktadır. Var olan ekranlarda oyun seçenekleri de mevcuttur. USB girişleri bulunan ekranlarda yolcular kendi medyalarına da ulaşım sağlayabilmektedir.

Koltuk yanlarında bulunan 220 voltluk şarj alanları sayesinde elektronik cihazların şarj edilmesi mümkündür. Firmanın bütün araçlarında tuvalet hizmetini de sağlamaktadır. Ayrıca tatlı ve tuzlu yiyecek; çay, kahve, gazlı içecek gibi içecek ikramı da seyahat boyunca çeşitli aralıklarla yapılmaktadır. Kişisel radyo ve okuma ışığı hizmetleri de mevcuttur. Firma, yolculuğun keyifli hale gelmesi için son derece detaylı çalışmakta bunu hizmetleriyle sergilemektedir.

 

Seç Turizm Şubeleri

Türkiye’nin hemen hemen her iline ulaşım sağlayan kapsamlı bir taşımacılık firmasıdır. Çok sayıda şubesi bulunan Seç Turizmbilet satın alma işlemlerini şubelerden, internet sitesinden veya mobil uygulamalardan yapmaktadır. Bu şubeler şunlardır: Antalya, Ankara, Alanya, Aksaray, Adana, Afyon, Bursa, Balıkesir, Denizli, Gaziantep, Gebze ve Eskişehir.

 

Seç Turizm Dinlenme Tesisleri

Seç Turizm, seyahatlerin kaliteli ve verimli geçmesi için yolculuk sırasında molalar vermektedir. Mola verdiği alanlar şu şekildedir: Afyon Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Aksaray Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Adana Demireller Dinlenme Tesisi, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Denizli Ender Dinlenme Tesisleri, Konya Günaydın Tesisleri, Konya Kirazlı Bahçe Dinlenme Tesisleri, Afyon İstiklal Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi, Afyon Şapçı Dinlenme Tesisleri, Sakarya Parkshop Dinlenme Tesisleri.

 

Seç Turizm Mobil Uygulama

Seç Turizm bilet alma işlemlerinizi daha çabuk yapabileceğiniz bilet.net mobil uygulaması sizlere tek tıkla işlem yapma olanağı sunar. App Store ve Google Play Store çevrimiçi mağazalardan bilet.net mobil uygulamasını temin edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamada profilinize özel indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

Seç Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Seç Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Seç Turizm otobüs bileti edinmek için bilet.net’te istediğiniz konuma giden birçok sefere, biletlerine ya da başka firmaların biletlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Seç Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net internet sitesinden Seç Turizm otobüs bileti kampanya ve biletlerine ulaşabilirsiniz. Bu avantajların yanı sıra profilinize özel kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

 

Seç Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Şirket, dünya çapında adından söz ettiren standartlarla yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Türkiye’nin Akdeniz, İç Anadolu, Marmara Bölgesi gibi bölgelerine ulaşım sağlamaktadır. Seç Turizm şirketi; Antalya, Ankara, Alanya, Aksaray, Adana, Afyon, Bursa, Balıkesir, Konya, Çanakkale, Denizli, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Sakarya, Konya, Muğla, Kütahya, Gebze ve Eskişehir gibi illere seferler düzenlemektedir.

Seç Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Seç Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Seç Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1972
Otobüs Sayısı:40
Merkez ofis:Gaziantep
Kurucu:Mehmet Saip Konukoğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (10 inç)