Sas Seyahat Otobüs Bileti

Sas Seyahat

Sas Seyahat Popüler Otogarlar

Sas Seyahat Hakkında

Sas Seyahat 1999’da Hatay’da kurulmuş bir yerel taşımacılık firmasıdır. Yerel olarak hizmet vermesinin yanı sıra Türkiye’nin pek çok şehrine hem non-stop hem de molalı seferler düzenlemektedir.

Şirket, yolcu taşımacılığı konusunda hizmet güvencesi ve kalitesiyle piyasada öncü firmalardan biri olmayı, yapılan hizmetlerle yolculuğu daha keyifli hale getirerek müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı vizyonu olarak benimsemiştir. Hem yolcularının hem de personellerinin can güvenliğini üst düzeyde tutmayı da misyonu olarak benimsemiştir.

 

Sas Seyahat Otobüs Filosu

Sas Seyahat otobüs filosunu 7 adet araç oluşturmaktadır. Araçların ortalama yaşı 12’dir. Hem uzun hem de kısa seyahatlere çıkan otobüslerin markaları Mercedes ve Travego’dan oluşmaktadır. Bu seyahatlere çıkan araçların kalite kontrolü düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Yolcular gönül rahatlığıyla seyahatlerine çıkmaktadır. Otobüs filosundaki araçların dizaynı 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine göre tasarlanmıştır. 2+1 koltuk düzeninde yolcuların rahat yolculuk yapmaları sağlanmaktadır. 2+2 koltuk düzeninde de koltukların arasındaki genişlik oldukça makuldür. Böylece yolcuların daha rahat seyahat etmeleri sağlanmaktadır.

 

Sas Seyahat Araç İçi Hizmetler

Sas Seyahat, araç içi hizmetler konusunda hem kısa hem de uzun yolculuklarda tecrübelidir. Rahat ve ergonomik koltuklarla konuklar yolculuklarda yorulmamaktadır. Seyahat edenlerin iyi vakit geçirmeleri için dokunmatik ekranlar koltuk arkasına montelenmiştir. Ekranlarda TV yayını ve müzik listesi, film listesi ve oyun gibi çeşitli medyalar bulunmaktadır. Bu medyaları kullanmak istemeyen yolcular USB girişleri sayesinde kendi medyalarını kullanabilirler. Ayrıca 220 voltluk şarj kitleri sayesinde elektronik cihazların da şarj edilmesi mümkündür. Kitap okumak isteyen yolcular için hem gazete veya dergi hizmeti hem de gece ışığı hizmeti vardır. Sas Seyahat teknolojik gelişmelere ayak uyduran bir firmadır. Teknolojinin gerektirdiği hizmetlerden olan ücretsiz kablosuz ağ hizmeti de vermektedir.

 

Sas Seyahat Şubeleri

Bu seyahat şirketi hem yerel noktalara hem de Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir. Türkiye genelinde birçok ilde şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler şunlardır: Ankara, Alanya, Antalya, Adana, Aksaray, Bolu, Gebze, İstanbul Harem Otogarı, Bursa, İskenderun, Isparta ve Hatay. Şubelerden biletlerinizi alabilir ve yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Sas Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma, uzun yolculuklarda belirli aralıklarla molalar vermektedir. Molaların verildiği bölgeler hem yolcular hem de çalışan için önemlidir. Molalar; 

  • Ankara Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Tesisleri,
  • Bolu Boz Bey Dinlenme Tesisleri,
  • Adana Akün Dinlenme Tesisleri’nde verilmektedir.

Dinlenme tesislerinin donanımlı ve kaliteli olması önemlidir. Bu dinlenme tesisleri de yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan donanıma sahiptir.

 

Sas Seyahat Mobil Uygulama

Sas Seyahatbilet alma işlemleri için en pratik yollardan biri de bilet.net mobil uygulamasıdır. Google Play Store veya App Store ile indirilen bu mobil uygulamayla, günün her saatinde bilet almak oldukça basittir. 

 

Sas Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Sas Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net hem başka turizm şirketlerinin bilet fırsatlarını hem de Sas Seyahatotobüs bileti satın alma avantajlarını sizlere sunar. Bilet.net’de hem bu firmaya hem de başka yolcu taşımacılığı yapan firmalara ait seferlere ulaşıp kolay ve hızlı bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Sas Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’de Sas Seyahatbilet alma işlemlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan bilet.net üzerinden tüm bilet işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

 

Sas Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Turizm şirketi; Ankara, Alanya, Antalya, Adana, Aksaray, Bolu, Gebze, İstanbul Harem Otogarı, Bursa, İskenderun, Isparta ve Hatay noktalarına seferler düzenlemektedir. Ayrıca büyük illerin bazı ilçelerine de ulaşım sağlamaktadır.

Sas Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Sas Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Sas Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1999
Otobüs Sayısı:4
Merkez ofis:Hatay
Kurucu:Fuat Hüzmeli
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)