Şarköy Seyahat Otobüs Bileti

Şarköy Seyahat

Şarköy Seyahat Hakkında

60 yıla yakın süredir Türkiye’de hizmet veren bir firma olan Şarköy Seyahat, faaliyetlerine Şarköy’de başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda ekonomik zorluklar çerçevesinde sadece bir otobüsle faaliyete başlayan bir firma olan Şarköy Turizm şu anda birçok noktaya düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

1961 yılında kurulan ve Türkiye’deki sayılı firmalardan biri haline gelen bu firma, müşterilerine kaliteli ve samimi bir hizmet için çabalamaktadır. Samimiyet politikasıyla müşterilerin sevdiği karayolu taşımacılığı firmalarından birisi olan bu firmanın birincil politikası müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutabilmek amaçlı önerileri ve istekleri için iletişim kanalları bile oluşturan bu firma, Tekirdağ ve çevresinde tanınan güzide firmalardan birisidir.
 

Şarköy Seyahat Otobüs Filosu

Kaliteli ve güvenli bir hizmet politikası güden Şarköy Seyahat otobüs firması, çağın gerektirdiği bütün teknolojik özelliklere sahip olan araçlarıyla müşterilerine konforlu ve yenilikçi hizmetler vermektedir.

Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmak amaçlı son model araçlarıyla günlük seferler düzenleyen Şarköy Seyahat, filosunu her sene son model araçlarla yenileyerek müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yolcularının güvenliği amaçlı günümüz güvenlik şartlarına uygun bütün önlemleri alan firma, müşteri odaklı yaklaşımını asla bırakmamıştır.


Şarköy Seyahat Araç İçi Hizmetler

Son model özel araçlarıyla hizmet veren firma, Rahat hat 2+1 olarak hizmet vermektedir. Müşterilerinin rahatlığı amacıyla geniş koltuk düzenini otobüslerinde barındıran bu firma, yolculuğunuzun hızlı geçmesini sağlayabilecek birçok araç içi hizmete sahiptir.

Şarköy Seyahat'in araçlarındaki priz imkânı sayesinde elektronik cihazlarınızı koltukların arkasında bulunan USB'ler veya koltuk aralarındaki prizlerle şarj edebilirsiniz. Araç içi ikramlarıyla da müşterilerinden övgüler alan bu firma, kaliteli ve güven odaklı hizmet için çalışmaktadır. 

 

Şarköy Seyahat Şubeleri

Türkiye’de birçok farklı noktaya hizmet veren Şarköy Seyahat'in 9 tane şubesi bulunmaktadır. Ulaşılabilirlik, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi maksimum seviyede tutan firmanın başlıca şubeleri şunlardır: 

  • Tekirdağ
  • Şarköy
  • İstanbul
  • Esenler
  • Bayrampaşa

 

Şarköy Seyahat Dinlenme Tesisleri

Seyahat güzergahları arasında kaliteli ve konforlu ulaşım politikası kapsamında müşterilerinin en beğeneceği ve en kaliteli dinlenme tesislerinde mola veren Şarköy Seyahat, bu konuda müşterilerinin övgüsünü kazanmaktadır.

Bu firma, seyahatleri esnasında anlaşmalı oldukları kaliteli ve güvenilir firmalar ile yolculuğunuzun esnasında verdiğiniz molalarda da keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor.


Şarköy Seyahat Mobil Uygulama

Tekirdağ ve çevresinde popüler olan ve o bölgede daha çok hizmet veren firmalardan birisi olan Şarköy Seyahatbilet detaylarını görüntülemek ve Şarköy Seyahat otobüs bileti satın almak için bilet.net uygulamasını, Android veya iOS sistemli mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz.


Şarköy Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Şarköy Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Yaklaşık 60 yıldır Türkiye’de hizmet veren bu köklü firmanın otobüs biletlerini, bilet.net internet sitesi üzerinden veya bilet.net mobil uygulaması üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Şarköy Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarla Türkiye’nin gözde otobüs firmalarından birisi olan Şarköy Seyahat otobüs firmasının biletlerini bilet.net mobil uygulaması veya internet sitesi üzerinden almanız durumunda biletinizin detaylarını günün her saatinde görüntüleyebilir, ayrıcalıklı müşteri desteğinden istediğiniz saatte faydalanabilirsiniz.
 

Şarköy Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tekirdağ ve çevresinde kısa mesafe seferler düzenleyerek popülerliğini kazanan Şarköy Seyahat şu noktalarda seferler düzenlemektedir: Tekirdağ, Şarköy, İstanbul, Esenler, Bayrampaşa.
 

Şarköy Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Şarköy Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Şarköy Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1961
Otobüs Sayısı:8
Merkez ofis:Tekirdağ
Kurucu:Şarköy Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)