Şanal Kırşehir Seyahat Otobüs Bileti

Şanal Kırşehir Seyahat

Şanal Kırşehir Seyahat Popüler Otogarlar

Şanal Kırşehir Seyahat Hakkında

Şanal Kırşehir, Ömer Şanal tarafından 1952 yılında Kırşehir’de kurulmuştur ve ilk seferlerine 1968 yılında 0302 model Mercedes araçlarla başlamıştır. Günümüzde geniş güzergahlarda seferler düzenleyebilecek kapasitede bir araç filosuna sahiptir. Şanal Kırşehir Seyahat’in misyonu; uluslararası ilke ve ölçütlere bağlı kalarak, tüm müşterilerin memnuniyetini kazanmak ve bu gayeyi benimseyerek hareket etmek, enerjik ekip çalışması ile evrensel ulaşım sektöründe hizmet vermektir. 

 

Şanal Kırşehir Seyahat Otobüs Filosu

Sanal Kırşehir otobüs filosu, son model 19 adet araçtan oluşan bir filodur. Şanal Kırşehir, seyahat araçlarının bakımlarının düzenli aralıklarla yapılmasına özen göstermektedir.

 

Şanal Kırşehir Seyahat Araç İçi Hizmetler

Otobüsler temiz, rahat, eğlenceli ve teknolojik bakımdan donatılmış koltuklara sahiptir. Ücretsiz internet araç içinde tüm yolculara paylaşılmaktadır, mobil araçlarınızdan ya da koltuk arkalarındaki ekranlardan giriş yapabilirsiniz. Taze ve lezzetli yiyecek-içecek ikramları ile yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Yolculuk öncesinde kulaklık dağıtımı ve yolculuk sırasında genel su ve servisi yapılmaktadır. Her yolcuya özel olarak ücretsiz 30 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Fazla bagaj hakkı için ekstra ücret ödemeniz gerekebilir.

 

Şanal Kırşehir Seyahat Şubeleri

Türkiye’nin hemen her bölgesinde bulunan Şanal Kırşehir Seyahat firmasının şubelerinin lokasyonları aşağıdaki gibidir;

Afyon, Ahatlı, Ak Hisar, Akev, Akıncı Konağı, Akıncı Oto, Akpınar, Aksaray Otogar, Aksu, Aktepe Mevlüt, Alâeddin, Alanya, Aliağa, Aliağa Metro, Alibeyköy, Altınkum, Altınova, Amasya, Anayurt Furkan, Anayurt Metro, Ankara, Antalya, Arapsuyu Makro, Argıncık, Aslanbucak, Atakent, Ataşehir, Avcılar, Aydın, B. Anadolu, B. Düzü, B. Onat, Bağlıkaya, Bahçeli Gür,  Balçova Efe, Balıkçılar Vuslat, Banaz, Barınaklar, Bucak, Çalkaya, Çalkaya Gürman, Çalkaya Efe, Çapa, Çerkezköy, Çeşme, Çorlu, Demetevler, Didim, Denizli, Doğanlar, Develi, Dokuma Gürman, Dutluk, Düzce, Edessa, Elmadağ, Esenler, Esenyurt, Faysal, Finike, Gebze, Girne, Girne Truva, Go Paşa, Gimat, Harem, Kadıköy, Kavacık, Kayaş, Kerkük, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kula, Manavgat, Manavgat, Maltepe, Merzifon, Metropol, Mevlana, Nazilli, Pendik, Pazariçi, Samsun, Sakarya, Silivri, Sincan, Üsküdar, Yozgat,

 

Şanal Kırşehir Seyahat Dinlenme Tesisleri

Güzergâh rotasına göre Şanal Kırşehir Seyahat’in tercih ettiği dinlenme tesislerini, yakın oldukları ya da bulundukları şehirlerle beraber şu şekilde inceleyebiliriz:

  • Afyon / Sç Park Dinlenme Tesisleri
  • Manisa / Str Dinlenme Tesisleri
  • Sivas / Su Şehri Günaydın Dinlenme Tesisleri
  • Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri
  • Aksaray / Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri

 

Şanal Kırşehir Seyahat Mobil Uygulama

Şanal Kırşehir Seyahat bilet alımı ya da seferler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bilet.net'in tüm cihazlara uyumlu bir şekilde hazırlanan kullanışlı mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Şanal Kırşehir Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Şanal Kırşehir Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Şanal Kırşehir Seyahat otobüs bileti alımını güvenle uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Şanal Kırşehir Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'in içerisinde yer alan diğer otobüs firmalarını da araştırarak, firmalar arasında kıyaslama sonrası en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

 

Kırşehir Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Afyon, Ağaçören, Akpınar, Aksaray, Alaçam, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Bafra, Balıkesir, Belek, Bucak, Burdur, Bursa, Çerkezköy, Çorlu,  Çorum,  Denizli,  Didim, Esenyurt, Eskişehir, Gebze, Güzelyalı, Hacıbektaş, Havza, Isparta, İstanbul, İstanbul (Alibeyköy), İstanbul (Anadolu), İzmir, İzmit, Kaman, Kapaklı, Kavak, Kayaş, Kaynarca, Kayseri, Kemer,  Keskin, Kırıkkale, Kırşehir, Kızıl Kanat, Konya, Kula, Kuşadası, Manavgat, Merzifon, Mucur, Nazilli, Sakarya, Salihli, Samsun, Selçuk, Serik, Silivri, Sorgun, Söke,  Sultanbeyli, Taflan, Turgutlu, Vezirköprü, Yerköy, Yozgat gibi il ve ilçelere belirli güzergahlarda seferler düzenleyen Kırşehir Seyahat, dakik ve güvenilir ulaşım hizmeti ile özellikle yerel halkın tercihlerinde başta yer almaktadır.

Şanal Kırşehir Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Şanal Kırşehir Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Şanal Kırşehir Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1952
Otobüs Sayısı:19
Merkez ofis:Kırşehir
Kurucu:Ömer Şanal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)