Salihli Güven Turizm Otobüs Bileti

Salihli Güven Turizm

Salihli Güven Turizm Popüler Otogarlar
Popüler Salihli Güven Turizm Otobüs Seferleri

Salihli Güven Turizm Hakkında

Salihli Güven Turizm 1954 yılında kurulmuştur. Ege Bölgesi’nin en çok bilinen firmalardan biri olmakla birlikte Türkiye’nin birçok bölgesine seferler düzenlemektedir. Yarım asrı geçen varlığıyla taşımacılık ve turizm alanında lider firmalardan biri haline gelmiştir. Konforu ve kaliteyi göz önüne alan firma kurumsal yapısıyla ve müşteri memnuniyetiyle dikkat çekmektedir. 

Kurulduğu zamandan itibaren günümüze araç ve personel sayısını artırarak gelişen – değişen firma kurumsal yapısını ilk günden itibaren oturtmuştur. Bu bağlamda müşterilerine destek ve hizmet anlamında güvenilir seçenekler sunan firmanın genel merkezi ise Manisa’dır. 

 

Salihli Güven Turizm Otobüs Filosu

Salihli Güven Turizm otobüs firması bünyesinde 50’den fazla araç bulunmaktadır. Genel itibariyle Mercedes araç tercihinde bulunan firmanın taşımacılık ve turizmde kullandığı araçlar ise son teknolojik üretimlerle bezenmiştir. Çok sayıda personeli bulunan ve her alanda hızlı – güvenilir hizmet sunan firmanın en dikkat ettiği şeyler ise güler yüzlü personeli ile müşterilerini memnun etmektir. 

Araç tercihinde Mercedes markasını kullanan firma, araçların yaş ile bakımlarına da önem vermektedir. Bu bağlamda yeni üretim araçlarını kullanan firmanın koltuk konforuna da ivediyle yaklaştığı bilinmektedir. Koltuk düzeni olarak araçlarında farklılıklara giden firmanın bazı araçlarında 2+1 koltuk düzeni bulunurken, bazı araçlarında ise 2+2 düzeni bulunmaktadır. 

 

Salihli Güven Turizm Araç İçi Hizmetler

Otobüs firmalarında müşterilerin en dikkat ettiği şeylerden bir tanesi kuşkusuz araç içi hizmetleri olmaktadır. Bu nedenle firmalar tarafından araç içi hizmetlere büyük bir hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Salihli Güven Turizm’de araç içi hizmetlerine büyük bir önem vermekle birlikte çok sayıda hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmetler hem konfor, hem de keyifli yolculuk için müşterilerin tercihine sunulmuştur. 

Firma tarafından yolculuk boyunca keyifli vakit geçirilmesi için müşterilerine ücretsiz internet şansı verilmektedir. Bunun yanında her koltuğa özel olarak TV izleme imkanı sağlanan araçlarda ayrıca ikramlarda yapılmaktadır. İçecek ve yiyecekler konusunda müşterilerini yolculuk boyunca memnun etmeyi hedefleyen firma; bunlarla birlikte yolculuk süresince elektrik ihtiyacına dönük priz kullanımını da müşterilerinin hizmetine sunmuştur. 

 

Salihli Güven Turizm Şubeleri

Firma tarafından ülkenin birçok bölge ve kentine seyahatler düzenlenmektedir. Turizm sektöründe de işlevi bulunan firmanın şubelerinin bulunduğu yerler şöyledir; 

 • Adana
 • Afyon
 • Akhisar
 • Antalya
 • İstanbul
 • Balıkesir
 • Bursa
 • Denizli
 • Isparta
 • İzmir
 • Yalova
 • İstanbul ve Manisa’da tüm ilçelerde firmanın şubeleri bulunmaktadır.
 • Büyük şehirlerde ise firmanın birden fazla ek şubeleri bulunur.


Salihli Güven Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma tarafından farklı bölgelere farklı süre zarflarında yolculuklar yapılmaktadır. Bu bağlamda firmanın anlaşmalı olduğu dinlenme tesisleri de bu nedenle farklılıklar göstermektedir. 

 

Salihli Güven Turizm Mobil Uygulama

Salihli Güven Turizm bilet alımları için mobil uygulamalar kullanılabilmektedir. Bunun için bilet.net tarafından hem Android hem de iOS yazılımlı telefonlar ile uyumlu mobil uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulama ile bilet satışı ve sefere dair tüm detaylara kolaylıkla erişilebilmektedir. 


Salihli Güven Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Salihli Güven Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

İstenilen gün ve saat aralıkları seçilerek Salihli Güven Turizm otobüs bileti alımına ve tüm seferlere bilet.net ile ulaşmak mümkündür. Sefer bulunduktan sonra tek tıkla satın alma işlemi yapılabilmektedir.

 

Bilet.net'ten Salihli Güven Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net yolu ile alınan biletler daha güvenilir olmaktadır. Bilete dair sigorta, değişim işlemleri gibi imkanlar kolaylıkla takip edilmekle birlikte; bilet.net tarafından indirim ve dönemsel fırsatlarda ekonomik olarak müşterileri memnun edebilmektedir. 

 

Salihli Güven Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın seyahat ettiği şehirler; Adana, Afyon, Akhisar, Antalya, İstanbul, Balıkesir, Bursa, Denizli, Isparta, İzmir, Yalova şeklindedir. 

Salihli Güven Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Salihli Güven Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Salihli Güven Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1954
Otobüs Sayısı:50
Merkez ofis:Manisa
Kurucu:42 Ortaklı kooperatif
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)