Sahil Gülü Turizm Otobüs Bileti

Sahil Gülü Turizm

Sahil Gülü Turizm Hakkında

Sahil Gülü Turizm, Sinop’un Türkeli ilçesinde yerel bir taşımacılık şirketi olarak piyasaya girmiştir. 2015 yılında hizmete başlayan firmayı Nazmi Acar kurmuştur. Sinop, Kastamonu ve İstanbul şehirlerine ve bu şehirlerin bazı ilçelerine giden seferleri vardır. Firmanın misyonu; personellerine ve konuklarına karşılıklı saygı ve sevgi ilişkisi içinde muamele etmek, topluma ve doğaya karşı sorumluluk bilincinde olmak, teknolojik gelişmelere açık yeni istihdam ortamları oluşturmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde korumak için çözümler üretmektir. Firmanın vizyonu ise; yeniliğe açık bir şekilde çalışanlarına eğitimler vererek yolcularına karşı sürekli hizmet kalitesinin arttığı bir ortam oluşturmaktır. Teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiği değişimleri hızlı bir şekilde tamamlamak ve sürekli kendini geliştirmektir.
 

Sahil Gülü Turizm Otobüs Filosu

Sahil Gülü Turizm otobüs filosu 5 araçtan oluşmaktadır. Araçların modelleri Tourismo ve Travego’dan oluşur. Araç yaş ortalaması yaklaşık 8 yıllıktır. Bakımları sürekli olarak yapılan araçların hem çalışan hem konukların sağlığı için temizliklerine de önem verilmektedir. Otobüs filosu günden güne büyüyen şirket, yerel yolcu taşımacılığı konusunda öncü bir firma olma yolunda ilerlemektedir.
 

Sahil Gülü Turizm Araç İçi Hizmetler

Firma, araç içi hizmetlerinde seyahat boyunca yiyecek ve içecek ikramı servis edilmektedir. Koltuk aralıkları geniştir ve sıkışık değildir. Yol boyunca ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek kablosuz ağ hizmeti vardır. Koltuk arkası ekranlarda bulunan medyalar sayesinde yolcuların seyahatleri keyifli bir hal alır. Genel uydudaki TV kanalları, filmler, müzik listeleri ve oyunlar bulunmaktadır. Koltukların tepesinde bulunan okuma ışıkları sayesinde kitap veya gazete gibi gereçleri okumak isteyen yolcular okumalarını rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma ücretsiz bir şekilde her yolcuya kulaklık temin etmektedir. 220 volttan oluşan priz hizmeti de her yolcuya özel olarak verilmektedir. 
 

Sahil Gülü Turizm Şubeleri

Yerel bir yolcu taşımacılığı yapan bir firma olduğu için belli başlı yerlerde şubeleri bulunmaktadır. Bu şubeler şunlardır: İzmit (Kocaeli), Van, Sinop, Kastamonu, İstanbul ve Samsun’dur. Ayrıca şubesi bulunmayan konumlarda bilet.net internet sitesinden de bilet alışverişi yapabilirsiniz.

 

Sahil Gülü Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma, dinlenme tesisi olarak Yusufoğlu Dinlenme Tesisleri, Söğütlüçeşme Dinlenme Tesisleri, Akabe Dinlenme Tesisi’ni kullanmaktadır. Yolcular ve çalışanlar için verilen molalar önemlidir. Dinlenme tesislerinde var olan; restoran, market, mescit, tuvalet gibi alanlar yolcuların ve çalışanların ihtiyaçlarını giderebileceği alanlardır. Bu tesisler yolcu memnuniyetini karşılayarak donanımlı bir şekilde hizmet vermektedir. 
 

Sahil Gülü Turizm Mobil Uygulama

Sahil Gülü Turizm bilet alma işlemleri için Bilet.net uygulaması mevcuttur.  App Store ve Google Play Store uygulamaları sayesinde elektronik cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. IOS ve Android veri tabanına uygun olan bu mobil uygulama sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde Sahil Gülü Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.
 

Sahil Gülü Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Sahil Gülü Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Sahil Gülü Turizm otobüs biletini, bilet satışı yapılan bilet.net internet sitesinden temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra 300’den fazla otobüs firmasına ulaşıp binlerce sefer arasından bilet bulabilirsiniz.
 

Bilet.net'ten Sahil Gülü Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’te Sahil Gülü Turizm otobüs bileti almanın avantajları hızlı, kolay, güvenilir alışveriş ve profilinize tanımlı kampanyalara ulaşma imkanı olarak sayılabilir. 
 

Sahil Gülü Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma belli başlı şehirlere seferler düzenleyen yerel bir yolcu taşımacılığı şirketidir. İstanbul, Sinop ve Kastamonu illeri ve ilçelerine seferler düzenlenmektedir.

Sahil Gülü Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Sahil Gülü Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Sahil Gülü Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2015
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Sinop
Kurucu:Nazmi Acar
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz