Safran Turizm Otobüs Bileti

Safran Turizm

Safran Turizm Hakkında

Safran Turizm, turizm sektörünün gelişmekte olduğu dönemlerde, Karabük ilinde, 1945 yılındaYılmaz ailesi tarafından kurulmuştur. Rekabetin fiyat ile olmadığının konfor, güven, açık iletişim ile sağlandığının bilincindedir. Gündemi sürekli takip eden, yeniliklere açık, kendini zirveye taşımak için her türlü çalışmalara katkı sağlamaktadır. Yeni yatırımlar yaparak, daha iyi seyahat imkanları sağlamayı amaçlar.  

“Hep daha iyiye, daha güzele” sloganı ile halka hizmet vermeye devam etmektedir. Yolculuklarınızın öncesi ve sırasında tüm güvenlik önlemleri alınarak varacağınız noktaya zamanında ulaşırsınız.

2004 yılında bölgeye has bir çiçek olan Safran çiçeğinden ilham alarak Safran Turizm kurulmuştur. Tüm seferler karşılıklı olarak yapılmaktadır. Safran Turizm bilet işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz için gerekli uygulamaları da kullanmaktadır.


Safran Turizm Filosu

Safran Turizm otobüs filosunda Travego marka araçları bulunanSafran Turizmher geçen gün hızla büyümektedir. Araç yaşları 9 olan filonun 14 tane geniş koltuk aralıklarına sahip araçlarının toplamda 97 adet güzergahı bulunmaktadır. 

Ülke çapında toplam 74 şubesi bulunan firmanın ana ofisleri; İstanbul, Ankara, İzmit, Safranbolu, Adapazarı’dır.

Şirket, güvenli bir yolculuk için araç bakımlarını düzenli yaptırmakta ve lisanslı şoförlerine her kurum içi eğitimler düzenlemektedir. 


Safran Turizm Araç İçi Hizmetler

Safran Turizm, 2+1 konfor koltuk düzeni ile hizmet vermektedir. Güvenli olduğu kadar eğlenceli bir yolculuk sağlayabilmek adına Safran Turizmücretsiz internet bağlantısı, TV yayınları, müzik sistemi ile film ve dizi listesi gibi özellikler barındırmaktadır.

Yolculuk boyunca atıştırmalık ikramları yapılmaktadır. Akıllı cihazlarınızı şarj edebilmek için priz de bulunmaktadır. Geniş ve temiz camları sayesinde yolculuklarınızı manzarayı izleyerek de gerçekleştirebilirsiniz. 

Ayarlanabilir koltuk özellikleriyle seyahatiniz daha konforlu bir hal alır. Koltuk önünde bulunan açılır kapanır servis masası sayesinde eşyalarınızı masalarınıza koyabilirsiniz. Koltuk arkalarında bulunan file ile, kitap, dergi, gazete gibi eşyalarınız çantanızda yer kaplamaz. Isıyı ve havayı homojen olarak dağıtan elektronik klima sayesinde yaz ve kış mevsimlerinde sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Dokunmatik okuma ışığı ile kitaplarınızı gece yolculuklarında da okuyabilir ve müdavim çağırma tuşu ile taleplerinizi iletebilirsiniz.


Safran Turizm Şubeleri

Güncel şube listesine internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, Ankara, Alibeyköy, 100. Yıl, 4. Levent, 500 Evler, Adapazarı, Ankara, Aşti, Ataşehir, Kastamonu, Avcılar, Azdavay, Bağcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Bolu, Dudullu, Düzce, Gebze, Gültepe, Güneşli, Harem, İçmeler, Iğdır Merkez, İkitelli, Kadıköy, Kartal, Karabük, Kartaltepe, Kavacık, Kaynarca, Pendik, Okmeydanı, Safranbolu, Sefaköy, Sincan, Samandıra, Üsküdar, Yenice bölgelerinde de şubelere ulaşabilirsiniz.

 

Safran Turizm Dinlenme Tesisleri

Safran Turizm otobüs bileti alarak yapılan seferlere uygun bölgedeki en iyi, temiz ve nezih tesislerde mola verilmektedir. Firmanın en sık kullandığı dinlenme tesisi Düzce'de bulunan Türsan Dinlenme Tesisidir.

 

Safran Turizm Mobil Uygulama

Safran Turizm bilet.netmobil dünyasında yer almaktadır. Popüler durak bilgilerinden, güzergahlara kadar birçok bilgiye kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Tüm akıllı cihazlara uyumlu uygulamayı indirerek, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 


Safran Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Safran Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat ulaşarak alabilirsiniz. En iyi fiyat aralığında güvenli bir şekilde satın alma işleminizi yapabilirsiniz.


Bilet.net'ten Safran Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Deneyimli müşteri hizmetleri ile her türlü desteğe ulaşabilir, biletleriniz ile ilgili tüm işlemlerinizi sorun yaşamadan yapabilirsiniz. Safran Turizm bilet alımını diğer firmalarla kıyaslayarak, en uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.


Safran Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor? 

Safran Turizmile gidebileceğiniz yerler şöyledir: Ankara, Kastamonu, İstanbul, Karabük, Alibeyköy, Eflani, Azdavay, Iğdır, Pınarbaşı, Gebze, Dudullu, Harem, İzmit, Adapazarı, Eskipazar, Güzelyalı, İstanbul Kaynarca, Safranbolu, Yenice, Yeşilpınar, Bayat.

Safran Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Safran Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Safran Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1945
Otobüs Sayısı:14
Merkez ofis:Karabük
Kurucu:Mehmet Yılmaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)