Safa Turizm Otobüs Bileti

Safa Turizm

Safa Turizm Hakkında

İstanbul merkezli firmalardan biri olan Safa Turizm, İstanbul’dan ülkenin birçok yerine seferler düzenlemektedir. 2000 yılında kurulan firma sıklıkla Marmara, Ege ve İç Anadolu bölgelerine seyahatler yapmaktadır. Özel kurum ve kuruluşlara da hizmet veren firma, henüz neredeyse çeyrek asırlık olmasına rağmen oldukça takdir toplamaktadır. Çok sayıda araç ve personeli ile güven ve kaliteyi hedefleyen firmanın araç konforu da yine dikkat çekicidir. 

Sağladığı kaliteli ve uygun hizmet ile müşterilerinden ilgi gören firma, yakaladığı başarıyı özellikle son 5 yıldaki çıkışıyla taçlandırmıştır. Kurulduktan itibaren büyümeye başlayan ve kısa sürede araç ile personel sayısını arttıran firma, 2015 yılı ile birlikte büyük bir atılım yaparak en başarılı otobüs firmaları arasına ismini yazdırmıştır. 

 

Safa Turizm Otobüs Filosu

Safa Turizm otobüs firmasına ait araç sayısı firma tarafından açıklanmamış olmakla birlikte 60’ı aşkın aracının olduğu bilinmektedir. Çok sayıda personeli ile memnuniyet hedefleyen Safa Turizm’in araçları ise son model teknolojik özelliklere sahiptir. Araçlarını genellikle Mercedes markasından seçen firmanın koltuk düzenekleri ise daha çok 2+1 şeklindedir. Bazı araçlarında ise 2+2 düzenekler bulunabilmektedir. 

Şehirlerarası otobüs filosu geniş olan firmanın şehir içi servis araçları da bulunmaktadır. Bu nedenle firmaya ait araç sayısı neredeyse 100’ü bulmaktadır. Türkiye’nin en çok sefer düzenlenen 3 bölgesi olan Marmara, Ege ve İç Anadolu’ya seyahatlerde bulunan firmanın günlük olarak belli saatlerde birçok farklı kente seferleri yapılmaktadır. 


Safa Turizm Araç İçi Hizmetler

Safa Turizm’in yakaladığı başarının en önemli payı araç içi hizmetten gelmektedir. Araç içi hizmete önem veren firmanın müşteri ilişkilerini sağlayan tüm personelleri güler yüzlü ve işlerinde profesyoneldirler. Araç içi hizmetinde konfora önem veren firmanın sunduğu ayrıcalıklar arasında hızlı internet, kaliteli ve geniş ekranlı TV ile ikramlardır. 

İkram konusunda müşterilerinin isteklerine de ivedilikle eğilen firma, araçlarında mevsimsel yiyecek ile içecekler servis etmektedir. Her aracında müşteriler ile iletişimi sağlayan en az bir personel bulunduran firmada, müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet hedeflenmektedir. Hizmet sunan personelle birlikte müşterilere yiyecek ve içecek ihtiyaçları konusunda hızlı bir sunum yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanında ayrıca araç içerisinde bulunan havalandırma sayesinde, araç içi hava temizliği sürekli olarak otomatik yenilenmektedir. 

 

Safa Turizm Şubeleri

Marmara, Ege ve İç Anadolu’ya seferler düzenleyen Safa Turizm’e ait il veya ilçe şubeleri şöyledir; 

  • Esenler otogar merkez
  • Ankara
  • İzmir
  • Bursa
  • Manisa
  • Kırıkkale
  • Kayseri 
  • Yalova

 

Safa Turizm Dinlenme Tesisleri

Çok sayıda dinlenme tesisi ile anlaşmalı olarak iş birliği içerisinde olan firma, güzergaha göre anlaşmalı olduğu tesisleri kullanmaktadır. Bunun yanında firma tarafından anlaşmalı olunan dinlenme tesislerine dair bir bilgi paylaşımı ise yapılmamıştır. 

 

Safa Turizm Mobil Uygulama

Safa Turizm bilet alımları için şubelerden kolaylıkla işlemler yapılabilmektedir. Ancak şube dışında ise bilet.net tarafından üretilmiş olan mobil uygulamadan da bilet temini yapılabilmektedir. Bilet satışı ile birlikte seferlere dair tüm diğer detaylara da bu uygulamadan kolaylıkla erişilebilmektedir. 

 

Safa Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Safa Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Safa Turizm otobüs bileti satın alma işlemleri güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde bilet.net internet sitesi veya mobil uygulamasıyla yapılabilmektedir. 

 

Bilet.net'ten Safa Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Firma için bilet alımlarını bilet.net’ten yapan müşteriler birden fazla avantaj elde edebilmektedirler. Bu bağlamda güvenli ve hızlı satın almanın yanında, müşterinin tüketici haklarına dikkat edilerek yapılan alışveriş bu avantajlar arasında sayılabilir. Ayrıca bazı dönemlerde bilet.net tarafından indirim fırsatları da müşteriler için ön plana çıkan avantajlarındandır. 
 

Safa Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın sefer düzenlediği şehirler şöyledir; İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir, Bursa, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Manisa, Tekirdağ, Sakarya, Düzce, Yalova. 

Safa Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Safa Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Safa Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:60
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)