Safa Devran Turizm Otobüs Bileti

Safa Devran Turizm

Safa Devran Turizm Hakkında

Safa Devran Turizm, bir diğer ismiyle Safa Kent Turizm 2000 yılında kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul’da bulunan firmanın sefer alanı oldukça geniştir. Türkiye’nin birçok bölge ve iline sefer düzenleyen firma geniş filosu ile dikkat çekmektedir. Kalite ve güvenli yolculuğu kendine misyon edinmiş olan firmanın bir diğer dikkat çekici özelliği ise araçlarının son teknolojik özellikleri barındırmasıdır. 

Marmara Bölgesi dışında İç Anadolu, Ege, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine de seferler düzenleyen firma, bu bağlamda birçok kent arasında taşımacılık ve turizm misyonunu yerine getirmektedir. Taşımacılık ile birlikte turizm sektöründe de isminden söz ettiren firmanın turistik gezileri de müşterileri tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. 

 

Safa Devran Turizm Otobüs Filosu

Safa Devran Turizm otobüs firması, birçok bölgeye sefer düzenlediği için geniş bir filoya sahiptir. Firmanın 70’e yakın şehirlerarası otobüsü bulunurken, servis ve özel taşımacılık ile turistik geziler için hizmete sunduğu araçlarıyla birlikte bu sayının 100’ü geçtiği belirtilebilir. Araç kapasitelerinde farklılıklar görünen firmanın 54 ila 18 arasında değişen kapasitelerde araçları bulunmaktadır. 

Firmanın hizmete sunduğu araçlarda koltuk düzenleri birbirinden farklılıklar göstermektedir. Buna göre taşımacılık alanında genellikle 2+1 kullanımını benimseyen firmanın özel ve turistik geziler için kullandığı araçlar ise 2+2 şeklindedir. Firmanın araç tercihlerinde ön plana çıkan bir diğer detay ise teknolojik özelliklerdir. Bu araçlarda son teknoloji üretimler bulunmaktadır. 

 

Safa Devran Turizm Araç İçi Hizmetler

Firmalar müşteri memnuniyetini düşünürken en dikkat ettikleri şey araç içi hizmetler olmaktadır. Araç içerisinde yapılan seyahat süresince müşteri memnuniyetini benimseyen Safa Devran Turizm, kendilerini tercih edenlere çok sayıda hizmet sunmaktadır. Otobüslerinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti veren firma, her koltuğa özel olarak TV imkanı sunmaktadır. Kapasitesi düşük olan araçlarda ise Android geniş ekran TV tercihi yapılmaktadır. 
Firmanın araç içi hizmetlerinden biri de sıcak-soğuk içecek ve yiyecekler olmaktadır. Müşterilerine her daim memnuniyet, güvenlik ve kaliteyi sağlamak isteyen firmanın özel günler için de ek olarak yiyecek ve içecek ikramları bulunmaktadır. Her koltuğa özel ayrıcalıklar olarak koltuk ayarlama sistemi ve okuma ışığı da müşterilere sağlanan hizmetler arasındadır. 


Safa Devran Turizm Şubeleri

Safa Devran Turizm; Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerine seferler düzenlemektedir. Firmanın şubeleri ise şöyledir; 

  • İstanbul
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Ankara
  • Çorum
  • Sakarya

 

Safa Devran Turizm Dinlenme Tesisleri

Safa Devran Turizm, çok sayıda bölgeye seferler yapmaktadır. Farklı güzergahlar kullanan firmanın dinlenme tesisleri ise değişkenlikler göstermektedir. Firmanın anlaşmalı olduğu dinlenme tesisleri bulunmakla birlikte, bu tesislere dair bilgi ise firma tarafından paylaşılmamıştır. 

 

Safa Devran Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net ile bilet alınabilecek mobil uygulama, iOS ve Android telefonlara indirilerek kullanılabilir durumdadır. Bu uygulama ile satın alma, bilgi edinme, canlı destek gibi işlemler yapılabilmektedir. Ayrıca firmaların güzergah bilgisi, süresi ve molaları hakkındaki bilgilere de bu sayede ulaşılabilmektedir. 

 

Safa Devran Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Safa Devran Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net internet sitesi veya mobil uygulaması ile Safa Devran Turizm bilet alımı kolaylıkla yapılabilmektedir. 

 

Bilet.net'ten Safa Devran Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Safe Devran Turizm otobüs bileti alımında bilet.net’i kullanmanın bazı avantajları bulunmaktadır. Güvenceli bilet alımı ile birlikte bilet.net’in sunduğu indirim fırsatları gibi bazı dönemsel avantajlarda müşterilerin hizmetine sunulabilmektedir. 

 

Safa Devran Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma tarafından; Kayseri, Aksaray, Yozgat, Ankara, Şanlıurfa, Gaziantep, Nizip, İstanbul, Manisa, İzmir, Çanakkale, Akhisar gibi kent veya ilçelere seferler düzenlenmektedir. 

Safa Devran Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Safa Devran Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Safa Devran Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:70
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Safa Kent Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)