Rota Turizm Otobüs Bileti

Rota Turizm

Rota Turizm Hakkında

Türkiye’de 12 yıldır faaliyetini sürdüren bu firma, güler yüzlü ve kalite odaklı politikalarıyla tanınmış otobüs firmalarından birisidir. Tam adıyla Rota Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi, İstanbul’da kurulmuş güzide bir kara yolu taşımacılığı firmasıdır.

Güler yüzlü politikasıyla hizmetine 12 yıldır devam eden bu firma, müşterileri tarafından övgüyle bahsedilen bir firmadır. Kara yolu taşımacılığında çığır açan politikaları ve müşteri memnuniyeti amaçlı yaptıkları hizmetler sayesinde İstanbul ve çevresinde oldukça tanınmaktadır.

2010 yılında İstanbul’da kurulan ve günümüze kadar faaliyetlerini aynı samimi ve ilgili politikayla devam ettiren firma, yenilikçi ve modern anlayışıyla otobüs firmaları arasında en üstlerde yer alıyor.

 

Rota Turizm Otobüs Filosu

2+1 ve 2+2 hizmetleri bulunan Rota Turizm otobüs firması; kuruluşundan bu güne her zaman müşterilerine konforlu ve güvenli bir yolculuk sunma garantisi verir. Bu firma her sene düzenli olarak yenilediği son model araçlarıyla Türkiye’de kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Araç bakımlarını periyodik olarak gerçekleştiren, bütün güvenlik önlemlerini yolculuk öncesinde ve sonrasında düzenli olarak alan bu firma; günde 12 sefer çıkarmaktadır.

Filosunda bulunan 4 son model araç sayesinde eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde seferler düzenlemektedir. 4 son model araçla 12 farklı yere seferler düzenleyerek müşterilerine son model araçlarıyla konforlu bir yolculuk sunar. 

 

Rota Turizm Araç İçi Hizmetler

Müşteri konforunu ve memnuniyetini maksimize etmek için çalışmalar gerçekleştiren Rota Turizm, araç içi hizmetlerde de aynı kalite politikasını izlemektedir. Bu firma; priz, internet, klima, koltuk arkası multimedya hizmetlerine sahiptir.

Firmanın priz hizmeti sayesinde yolculuğunuz esnasında cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebilir veya kullanabilirsiniz. Sınırsız internet hizmeti sayesinde otobüs yolculuğunuz esnasında kendi mobil verinizden harcamadan limitsiz internetten faydalanabilirsiniz.

Ayrıca multimedya hizmetleri sayesinde yolculuğunuzu sıkılmadan geçirebileceğiniz aktiviteler yapabilirsiniz. Bünyesinde bulunan kaliteli filmler ve diziler sayesinde yolculuğunuz keyifli geçecek!

 

Rota Turizm Şubeleri

İstanbul’da kurulan fakat Türkiye’nin çeşitli noktalarına hizmet veren bu firma birden fazla yerde şubesi vardır. Müşteri memnuniyeti ve kalite politikalarıyla bütün Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlayan bu firmanın şubeleri şunlardır:

  • Düzce
  • Bolu
  • Tosya
  • Merzifon
  • Amasya
  • İstanbul

 

Rota Turizm Dinlenme Tesisleri

2010 yılından günümüze kadar kalite politikalarını koruyan Rota Turizm, kalite politikalarını operasyonunun bütün yerinde uygulamaktadır. Dinlenme tesislerini seçerken müşterilerin rahat edebileceği, konfor sağlayabileceği ve memnun kalacağı yerleri seçmektedir.

Dinlenme tesisleri sayesinde yolculuğunuzun mola zamanında bile keyifli vakit geçirecek, konforlu tesislerde hijyenik bir şekilde hizmet alabileceksiniz.

 

Rota Turizm Mobil Uygulama

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hizmet veren ve tanınan bir firma olan Rota Turizm firmasının yolculuk biletlerini, Android veya iOS mobil uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Bilet.net mobil uygulaması ile sefer detaylarını görüntüleyebilir, Rota Turizm biletlerihakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


 

Rota Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Rota Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net internet sitesi veya bilet.net mobil uygulaması üzerinden Rota Turizm otobüs biletlerini rahatlıkla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Rota Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net mobil uygulaması veya bilet.net internet sitesi üzerinden indirimli fiyatlarla Rota Turizm otobüs bileti satın aldığınızda biletinizi günün 24 saati görüntüleyebilir, seferlerin ayrıntılı detaylarına ulaşabilir, ayrıcalıklı müşteri hizmetlerine tek tuşla bağlanabilirsiniz.

 

Rota Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

12 yıldır Türkiye’de hizmet veren Rota Turizm başlıca şu şehirlere seferler düzenlemektedir: Düzce, Bolu, Tosya, Merzifon, Amasya, İstanbul.

Rota Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Rota Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Rota Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2010
Otobüs Sayısı:4
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)