RH Turizm Otobüs Bileti

RH Turizm

Rh Turizm Popüler Otogarlar

RH Turizm Hakkında

RH Turizm Kayseri’de 2017 yılında kurulmuştur. Rahmi Hamurcu tarafından temelleri atılmıştır ve Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermektedir. Yeni ve sürekli kendini geliştiren bir taşımacılık firmasıdır. Antalya, Ankara, Adana, Eskişehir, Hatay, İzmir, İstanbul, Konya, Giresun, Niğde, Şanlıurfa, Samsun, Yozgat, Trabzon gibi birçok ile ve bu şehirlerin ilçelerine seferler düzenlemektedir. Yaklaşık 300 durağı vardır. 

Firma, yolcularına ve çalışanlarına saygı çerçevesinde sürekli teknolojik gelişmeleri dikkate alarak büyümeyi ve gelişmeyi vizyonu olarak benimsemiştir. Ayrıca, doğa ve toplum kurallarına karşı bilinçli, eğitimli personellere çalışmayı ve müşteri memnuniyetinin sürekli artırmayı misyon edinmiştir. 

 

RH Turizm Otobüs Filosu

RH Turizm otobüs filosunda yaklaşık 80 araç hizmet vermektedir. Otobüslerin yaş ortalaması 7’dir. Araçların donanımları teknolojik gelişmelere göre tasarlanmıştır. Otobüsler 2+1 ve 2+2 koltuk dizinine göre düzenlenmiştir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasına seferi olan RH Turizm otobüslerinin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca yolcuların ve çalışanların güvenliği açısından da sürekli olarak temizlenmektedir. Araçların modelleri: Neoplan Starliner, Neopla, Tourliner, Tourismo, Travego ve Man Fortuna’dır.


RH Turizm Araç İçi Hizmetler

Araç içi hizmetlere önem veren bir yolcu taşımacılığı şirketidir. Araçlarda bulunan koltukların aralığı geniş ve ergonomiktir. Uzun yolculuklarda yormayan bir koltuk konforuna sahiptir. Genel müzik ve genel TV yayınları yapılmaktadır. Ayrıca her yolcuya özel kulaklıklar dağıtılmaktadır. Seyahat boyunca yolcuların sıkılmaması için ücretsiz Wi-Fi hizmeti de sunmaktadır. Koltukların arkasındaki 10 inçlik ekranlar sayesinde çeşitli medyalara erişim mümkündür. Kendi multimedyalarına erişmek isteyen konuklar için USB girişleri de mevcuttur. Ayrıca elektronik eşyaların şarj edilebilmesi için 220 voltluk priz kitleri de bulunmaktadır.

Yolculuk sırasında aralıklarla yiyecek ve içecek ikramları da yapılmaktadır. Kahve, çay, meyve suyu veya gazlı içecek servisleri mevcuttur. Bunlara ek olarak kek, kurabiye veya çubuk kraker gibi tuzlu veya tatlı yiyecekler de dağıtılmaktadır. 

 

RH Turizm Şubeleri

Türkiye’nin yaklaşık birçok noktasında şubeleri vardır. Bu noktalar şunlardır: Afyon, Adana, Antalya, Ankara, Aksaray, Banaz, Balıkesir, Bandırma, Bursa, Bor, Dörtyol, Denizli, Erzin, Erdemli, Eskişehir, Gebze, Gaziantep, Göreme, Göksun, Hatay, İskenderun, İnegöl, İstanbul (Esenler), İstanbul (Dudullu), İstanbul (Alibeyköy), İzmit, İzmir, Karacabey, Kahramanmaraş, Kemer, Kayseri, Kırıkkale, Kırıkhan, Kızkalesi, Kırşehir, Konya, Kuşadası, Kozaklı, Marmaris, Manavgat, Mersin, Niğde, Nevşehir, Narlı, Payas, Salihli, Sakarya, Serik, Selçuk, Susanoğlu, Silifke, Tarsus, Uşak, Turgutlu, Yeşilhisar. 

 

RH Turizm Dinlenme Tesisleri

Şirketin mola durağı olarak kullandığı birçok dinlenme tesisi vardır. Bu tesisler şunlardır: 

  • Kırşehir / Mavikent Dinlenme Tesisleri,
  • Afyon / Kirazlı Bahçe Dinlenme Tesisleri,
  • Manisa / Str Dinlenme Tesisleri,
  • Aksaray / Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri,
  • Eskişehir / Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi,
  • Bolu / Köroğlu Park Dinlenme Tesisleri.

 

RH Turizm Mobil Uygulama

RH Turizmbilet alma işlemleri için bilet.net uygulamasını Google Play Store ya da App Store üzerinden indirerek kolayca bilet talebinde bulunabilirsiniz. 
 

RH Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te RH Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net, RH Turizmotobüs bileti satın alabileceğiniz bir bilet alma sitesidir. Bu sitede ulaşabileceğiniz birçok firma ve yüzlerce konuma binlerce sefer bulmanız mümkündür. 
 

Bilet.net'ten RH Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

RH Turizmotobüs bileti almanın avantajları arasında var olan kampanyalardan yararlanabilmeniz ve hızlı bir şekilde haberdar olmanız vardır. Bunun dışında kredi kartı bilgilerinizi kaydetmeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
 

RH Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ülkemizin çeşitli noktalarına firma tarafından seyahatler düzenlenmektedir. Afyon, Adana, Antalya, Ankara, Aksaray, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İskenderun, İstanbul, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Konya, Kırşehir, Uşak, Niğde, Nevşehir gibi iller vardır.

RH Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

RH Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Rh Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2017
Otobüs Sayısı:80
Merkez ofis:Kayseri
Kurucu:Rahmi Hamurcu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık