Prenskale Seyahat Otobüs Bileti

Prenskale Seyahat

Prenskale Seyahat Hakkında

Tüm Karadeniz Bölgesi’ne baştan sona sefer düzenleyen Prenskale Seyahat, bu bölgenin de en çok bilinen otobüs firmalarından bir tanesidir. 1994 yılında kurulan ve genel merkezi Trabzon’da bulunan firmanın misyonu ise kalitedir. Kaliteli bir hizmeti müşterilerine sunmayı hedefleyen firma, müşteri haklarına da duyarlılıkları ile bilinmektedir. Bu nedenle firma ile yolculuk yapan müşterilerin bu anlamda memnuniyetlerini ifade ettikleri görülmektedir. 

Prenskale Seyahat 1994 yılında Trabzon merkezli olarak Halil Özçelik tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren gelişmeye başlayan firma, ilk etapta kısa güzergahlı seferler yapmıştır. Bilinirliğini günden güne artıran firma, yavaş yavaş tüm Karadeniz Bölgesi’ne hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde ise Batum ile Doğu Anadolu şehirlerine de seferler düzenlemektedir. 

 

Prenskale Seyahat Otobüs Filosu

Prenskale Seyahat otobüs firmasının kuruluş ilkeleri arasında; güvenlik, kalite ve konfor bulunur. Güvenliği sağlamak için araçlarının büyük bir çoğunluğunu son model olanlardan seçen firma, bu araçların bakım periyotlarına da ivedilikle yaklaşmaktadır. Son model araçlar tercih eden firma bu nedenle araçlarda kullanılan son teknolojik özelliklerin hepsinden faydalanabilmekte ve bu özellikleri müşterilerine sunabilmektedir. 

Kurulduğu ilk yıllardan itibaren müşteri konforuna dikkat eden firmanın çok sayıda aracı bulunmaktadır. Bu araçlarında koltuk düzenleri ise genellikle 2+1 şeklindedir. Firmanın bazı araç, servis ve özel kurum ile kuruluşların hizmetine sunulan araçları ise 2+2 şeklindedir. Firma tarafından ayrıca turizm alanında da çalışmalar yapılmaktadır. Bu alanlar ile birlikte bakıldığında firmaya ait araç filosu neredeyse 100’ü bulmaktadır. 

 

Prenskale Seyahat Araç İçi Hizmetler

Prenskale Seyahat için güvenlik ve konforun en önemli temeli araç içi hizmetlerdir. Araç içi hizmetlerinde modern kaliteye erişen firmanın araçlarında ücretsiz ve hızlı internet sağlayıcı bulunmaktadır. İnternetin yanında araçlarının büyük bölümünde özel TV düzenekleri de yer almaktadır. Ayrıca koltuklara özel bir de priz barındıran firma, bu sayede en önemli ihtiyaçlardan birini müşterileri için sağlamış durumdadır. 

İvedilikle yaklaşılan hizmetlerden bir tanesi de ikramlardır. İkram noktasına önemle eğilen firma, müşterilerine; yiyecek ve içecek noktasında bir dizi hizmetlerde bulunmaktadır. Her aracında ücretsiz olarak su ihtiyacını karşılayan firma, bunun yanında periyodik soğuk – sıcak içecekler ve yiyeceklerle yolculukları daha keyifli hale getirmektedir. Firma tarafından özel günler (bayram, yılbaşı gibi) için de farklı ikramlar müşterilerine sunulmaktadır. 

 

Prenskale Seyahat Şubeleri

Prenskale Seyahat; Tüm Karadeniz Bölgesi ile birlikte, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Gürcistan’a seferler düzenlemektedir. Firma Şubeleri; 

 • Trabzon Otogar
 • Trabzon Moloz
 • Trabzon Meydan
 • Trabzon Havaalanı
 • Rize Merkez
 • Rize Çayeli
 • Rize Pazar
 • Rize Ardeşen
 • Rize Fındıklı
 • Artvin Hopa
 • Artvin Arhavi
 • Artvin Sarp
 • Giresun Eynesil
 • Giresun Görele
 • Giresun Tirebolu
 • Giresun Espiye
 • Giresun Merkez
 • Giresun Bulancak

 

Prenskale Seyahat Dinlenme Tesisleri

Prenskale Seyahat, Karadeniz’de bulunan bütün illere seferler düzenlemektedir. Trabzon merkezli yapılan bu seferlerde farklı rotalar kullanan firmanın anlaşmalı olduğu dinlenme tesisleri bulunmakla birlikte, firma tarafından bu tesislere dair dijital bilgilendirme yapılmamıştır. 

 

Prenskale Seyahat Mobil Uygulama

Prenskale Seyahat otobüs bileti için bilet.net tarafından üretilen mobil uygulamayı indirerek kolayca bilet alımı yapabilirsiniz. Ayrıca firma tarafından düzenlenen seferlere dair tüm bilgilere de bu yolla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 


 

Prenseskale Seyahat Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Prenskale Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net mobil uygulaması veya bilet.net internet sitesi üzerinden Prenskale Seyahat bilet alımları kısa sürede ve güvenle yapılabilmektedir. 

 

Bilet.net'ten Prenskale Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden alınan biletlerin bazı avantajları bulunmaktadır. Buradan güvenli ve kısa sürede bilet alımı yapılmaktadır. Ayrıca değişim ve iade gibi işlemlerde kolaylık sağlayan platform üzerinden çok sayıda indirim fırsatından da yararlanmak mümkündür. 


Prenskale Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma tarafından; Trabzon, Rize, Giresun, Artvin, Batum, Ardahan, Sinop, Ordu, Zonguldak gibi çok sayıda kente seferler düzenlenmektedir. 

Prenskale Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Prenskale Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Prenskale Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1994
Otobüs Sayısı:100
Merkez ofis:Trabzon
Kurucu:Halil Özçelik
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık