Patnos İtimat Turizm Otobüs Bileti

Patnos İtimat Turizm

Patnos İtimat Turizm Hakkında

Patnos İtimat Turizm, Ağrı’nın Patnos ilçesinde 2006 yılında kurulmuştur. Ali Demir tarafından hizmete açılan şirket, günden güne seferlerini arttırmakta ve Türkiye’nin bütün noktalarına ulaşmak için çabalamaktadır. Yeni kurulan bir yolcu taşımacılığı şirketidir. Ankara, İstanbul, Afyon, İzmit, Konya, Yozgat, Trabzon gibi illere seferler düzenlemektedir.

Yolcu taşımacılığı yapan şirket misyonunu; hem doğaya hem de topluma karşı bilinçli ve saygılı olmak, yeni istihdam alanları sağlamak ve sürekli yenilikçi bir politika izlemek, kendini geliştirerek kaliteli hizmet vermek ve bu alanda lider olmak, çalışanlarına ve yolcularına karşı saygılı ve dürüst olmak şeklinde belirlemiştir.

Şirket; vizyonunu, teknolojinin getirdiği şartları sağlayarak bütün teknolojilerle entegre bir yolcu taşımacılığı sistemini hedeflemiştir. Ayrıca müşterilerin memnuniyetinin en üst düzeyde olması da şirketin vizyonu arasındadır.

 

Patnos İtimat Turizm Otobüs Filosu

Patnos İtimat Turizm, 18 araçtan oluşan bir otobüs filosuna sahiptir. Seferlerini arttırmaya devam eden şirketin otobüs filosu da günden güne artmaktadır. Otobüsler kaliteli yolculuk için her daim hazır durumdadır. Otobüsleri kullanan personellerin de eğitimleri oldukça önemlidir. Herhangi bir olumsuzlukta kriz yönetebilen eğitimli kişilerle çalışılmaktadır. 


Patnos İtimat Turizm Araç İçi Hizmetler

Patnos İtimat otobüs firması, yolcuların rahat edebilmesi için araç içi hizmetlerinde oldukça cömerttir. Araçların koltuk dizimi 2+1 dizayna göre tasarlanmıştır. Bu da yolcuların rahat bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlamaktadır. Koltuklar arasındaki mesafeler geniş olduğu için yolcular uzun yolculuklarda ferah vakit geçirmektedir. Koltuk arkasındaki ekranlardan çeşitli medyalara ulaşmak mümkündür. Ayrıca kişiye özel erişilebilir 220 voltluk prizler mevcuttur. Elektronik cihazlar bu alanlarda şarj edilebilir. 

Patnos İtimat Turizm’in bazı yolculukları 24 saati geçmektedir. Bundan dolayı araçların içindeki hizmetler çeşitlidir ve araçlar birçok donanıma sahiptir. Seyahat boyunca ücretsiz kablosuz ağ hizmeti mevcuttur. Kişiye özel kulaklıklar da dağıtılmaktadır. Uzun yolculukların olmazsa olmazı kitap, gazete ya da dergi gibi gereçler için gece okuma ışığı lambaları da mevcuttur. Yolculuk boyunca çay, kahve, limonata, gazlı içecek ve bisküvi, çubuk kraker ya da kek gibi yiyecek ikramları vardır. Eğer yolculuk uzunsa ona göre ikramların sayısı da artmaktadır. 

 

Patnos İtimat Turizm Şubeleri

Firma, Türkiye’nin Ege ve Akdeniz Bölgelerine ağırlıklı olarak seferler düzenlemektedir. Türkiye’nin birçok bölgesine seferleri arttırmayı hedeflemektedir. Şirketin; Adana, Ağrı, Afyon, Aksaray, Amasya, Akşehir, Ankara, Ardeşen, Araklı, Arhavi, Aydın, Aşkale, Batman, Bozüyük, Bayburt, Bodrum, Bitlis, Bismil, Birecik, Bilecik, Baykan, Bursa, Ceyhan, Çayeli, Çay, Denizli, Diyarbakır, Diyadin, Dinar, Düzce, Doğubayazıt, Erzincan, Erciş, Eskişehir, Erzurum, Fındıklı, Gebze, Gaziantep, Gümüşhane, Gebze, Horasan, Hopa, Iğdır, İstanbul, İnegöl, Kayseri, Köprüköy, Konya, Malazgirt, Milas, Mersin, Nevşehir, Nazilli, Of, Osmaniye, Patnos, Pasinler, Polatlı, Pazar, Rize, Sarayköy, Sakarya, Sivas, Silvan, Siverek, Söke, Sorgun, Sultanbeyli, Sürmene, Suşehri, Şanlıurfa, Tatvan, Tarsus, Trabzon, Torul, Tutak, Yozgat, Yalova noktalarında şubeleri vardır.

 

Patnos İtimat Turizm Dinlenme Tesisleri

Uzun seferler düzenleyen bir yolcu taşımacılığı firması olması sebebiyle birçok dinlenme tesisini mola vermek için kullanmaktadır. Dinlenme tesislerinde yolcular ve çalışanlar tuvalete girme veya yemek yeme gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bu dinlenme tesisleri şunlardır: Afyon / Kirazlı Bahçe Dinlenme Tesisleri, Aksaray / Tapan Dinlenme Tesisleri, Bolu / Bolu Highway (Konakoğlu) Dinlenme Tesisleri, Erzurum / Hak (Efendioğlu) Dinlenme Tesisleri, Eskişehir / Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi, Erzincan / Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri, Denizli / Ender Dinlenme Tesisleri, Yozgat / Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Çorum / Irmak Dinlenme Tesisleri


Patnos İtimat Turizm Mobil Uygulama

Patnos İtimat Turizmbilet alma işlemi için bilet.net mobil uygulama hizmetinden faydalanmak oldukça basittir. App Store ya da Google Play Store üzerinden indirilen bu uygulama ile birçok farklı firmaya ait otobüs bileti almak güvenli ve kolaydır. 

 

Patnos İtimat Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Patnos İtimat Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Patnos İtimat Turizmotobüs bileti temin etmek bilet.net’le çok kolay. Sitenin kullanışlı ara yüzü sayesinde birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Hatta başka seferlere ait binlerce seçeneği de kolaylıkla bulabilmeniz mümkündür.

 

Bilet.net'ten Patnos İtimat Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Patnos İtimat Turizmotobüs bileti almanın avantajları arasında hızlı ve güvenilir alışveriş yapma, aynı lokasyonlara seyahat düzenleyen firmalar arası fiyat karşılaştırma imkanı gibi özellikler vardır.

 

Patnos İtimat Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Şirket, bir bakıma İstanbul ile Patnos’u birleştiren bir hizmet sunar. Bunun dışında; Kocaeli, Ankara, Eskişehir gibi büyük illere de seferler düzenlemektedir. Bayram zamanlarında ek seferler düzenlenmektedir. İstanbul ile karşılıklı olarak Patnos arasında her gün sefer düzenlenmektedir.

Patnos İtimat Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Patnos İtimat Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Patnos İtimat Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:Ağrı
Kurucu:Ali Demir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)