Palandöken Seyahat Otobüs Bileti

Palandöken Seyahat

Palandöken Seyahat Hakkında

Palandöken Seyahat, 2013 yılında Erzurum’da kurulmuştur. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önünde bulundurarak kaliteli ve güvenilir bir seyahat deneyimi ile alanında öncü bir firma olmak vizyon olarak hedeflenmiştir. Erzurum merkezli firma ülkemizin dört bir yanında çeşitli noktalara seferler düzenlemektedir. Sefer sayısı ve destinasyonlar her geçen gün müşteri talepleri göz önünde bulundurularak yeniden planlanmakta ve artırılmaktadır.


Palandöken Seyahat Otobüs Filosu

Kurulduğu gün itibari ile rağbet görmeye başlamıştır ve Erzurum’un en çok yolcu taşıyan şirketlerinden biri haline gelmiştir. Sektöre girdiği yıldan beri hızla büyüyen işletme, on beşi geçen araç sayısı ile konforlu ve keyifli bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Palandöken Seyahat otobüs filosu bünyesinde; rahat, temiz ve bakımları belirli aralıklarla düzenli olarak yapılan araçlar bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 oturma düzeninde araçlara sahip kullanışlı firma her gün Erzurum çıkışlı Ankara, İzmit, İstanbul, İzmir ve Bursa seferleri düzenlemektedir. 

 

Palandöken Seyahat Araç İçi Hizmetler

Palandöken Seyahat otobüs işlemesi dört dörtlük bir seyahat için verimli hizmet anlayışı ile hareket eder. Bu sebeple konforlu bir yolculuk deneyimi için olanaklarını sürekli arttırmaktadır. Araçlarda bulunan Wi-Fi özelliği ile telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlarınızdan internete bağlanabilirsiniz. Böylece e-postalarınızı cevaplayabilir ya da sosyal medyada gezebilirsiniz. Araçların içinde var olan koltuklarda bulunan iki yüz yirmi volt prizler sayesinde elektronik aletlerinizi şarj edebilirsiniz. Kişiye özel sunulan koltuk arkasındaki ekranlar ile TV izleyebilir, müzik dinleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz. Kitap okuma keyfinize seyahat boyunca devam etmeniz için koltuklarınızda okuma lambaları bulunmaktadır. Açık büfe hizmeti ile seyahat sırasında çeşitli marka seçenekleri bulunan su, kola, kahve, çay, kek gibi ikramlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca özel tasarlanan tek kişilik koltuk seçeneğini seçebilir ve rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.

 

Palandöken Seyahat Şubeleri

Günden güne seyahat ağlarını genişleten otobüs firması çağın gerekliliklerini karşılama tutkusu ile şube sayısını artırmaya devam etmektedir. Şubelerin bulunduğu iller;

Afyon, Amasya, Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Kastamonu, Kocaeli, Manisa, Sivas, Uşak ve Yozgat.

 

Palandöken Seyahat Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Palandöken Seyahat bu konuda müşterilerden gelen talepler ile İstanbul-Erzurum destinasyonundaki anlaşmalı olduğu kaliteli ve temiz tesisleri kullanmaktadır. Her bir seferde farklı noktalardaki dinlenme tesislerine şans vererek kaliteyi ve konforu üste taşımaktadır.Palandöken Seyahat Mobil Uygulama

Palandöken Seyahat otobüs bileti seçeneklerineulaşmak için uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Google Play Store veya App Store’dan bilet.net’i indirebilirsiniz. 

 

Palandöken Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Palandöken Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet. Palandöken Seyahat bilet satın alma seçeneklerine bilet.net uygulaması ile ulaşabilirsiniz.
 

Bilet.net’ten Palandöken Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Gelişmekte olan firmanın en avantajlı biletleri, bilet.net’te sergilenmektedir. Bilet.net bu biletleri listeler ve size sunar.
 

Palandöken Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmekte olan işletme Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli yerlere sefer düzenlemektedir. Sefer düzenlenmesi için yoğun talep gelen iller; Afyon, Amasya, Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Kastamonu, Kocaeli, Manisa, Sivas, Uşak ve Yozgat.

Palandöken Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Palandöken Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Palandöken Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2013
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Erzurum
Kurucu:Cevdet Güven
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)