Öztürk Seyahat Otobüs Bileti

Öztürk Seyahat

Öztürk Seyahat Hakkında

Öztürk Seyahat; 2011 yılında kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Ankara’da kurulan otobüs işletmesi yolcular tarafından sıklık ile tercih edilmektedir. Firma her seyahatinde bir öncekinden daha kaliteli olmayı ve sektörün öncü firmalarından biri olmayı misyonu edinmiştir. Takip edilen ve lider firmalardan biri olmak vizyon olarak belirlenmiştir. Zamanımızın gerekliliklerini düşünerek yapılan yeniliklerde müşterilere eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşatmak hedeflenmiştir.

 

Öztürk Seyahat Otobüs Filosu

Mevcut olarak çok genç ve dinamik bir araç filosu bulunmaktadır. Elde bulundurulan her üç aracının bakımları periyodik olarak yapılmakta ve yenilenmektedir. Öztürk Seyahat otobüs firması, 2+1 ve 2+2 araç seçenekleri ile yolculara en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Her geçen gün müşteri memnuniyetini gözeterek filosunu genişletmeye ve yenilemeye çalışmaktadır. Araçlar ile ilgili yolcuların talep ve istekleri göz önünde bulundurulmaktadır.

 

Öztürk Seyahat Araç İçi Hizmetler

Öztürk Seyahat otobüs firması nitelikli ve alanında tanınmış çalışanları ile güler yüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Filodaki tüm araçlarda yolcuların konforu düşünülerek tasarlanmış ve yerleştirilmiş özel koltuklar bulunmaktadır. Öztürk Seyahat otobüs bileti satın alırken isteğinize bağlı olarak tekli ya da ikili koltuklardan seçim yapabilirsiniz. Seyahat boyunca genel TV ve müzik yayını yapılmaktadır. Böylece en sevdiğiniz dizileri araç içinde de takip edebilirsiniz. Yolculuk esnasında ücretsiz olarak yararlanabileceğiz soğuk ve sıcak su, çay, kahve, kola, kek ve bisküvi gibi ikramlıklar mevcuttur. Kitap ya da dergi okumak isteyen yolcular için her bir koltukta okuma lambası bulunmaktadır. Her oturma alanında var olan USB girişleri ile kendi dosyalarınıza erişebilirsiniz. Bu sayede işlerinize, aynen çalışma ofisindeymişsiniz gibi devam edebilirsiniz. Her araçta bulunan iki yüz yirmi volt prizler aracılığıyla telefon, tablet ve laptop gibi elektronik aletlerinizi şarj edebilirsiniz. Araçta, kendi alanınızda bulunan fanlar ile isteğinize göre sıcak ve soğuk iklimlendirme sağlayabilirsiniz.

 

Öztürk Seyahat Şubeleri

Ankara ve İstanbul arasında yoğun rağbet gören ve seferler düzenleyen yenilikçi bir firmadır. Şubelerin bulunduğu iller: İstanbul ve Ankara.

 

Öztürk Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yolcuların taleplerini göz önünde bulundurarak kullanılan destinasyonlarda, hijyene önem veren ve alanında bilinen dinlenme tesislerinde molalar verilmesi tercih edilmektedir. Dinlenme tesislerindeki temizlik standartları düşünülerek bir sonraki destinasyon için değerlendirme yapmaktadır.

 

Öztürk Seyahat Mobil Uygulama

Öztürk Seyahat otobüs bileti satın alırken çağın tüm teknolojik verilerinden yararlanılabilir bir mobil uygulama kullanabilirsiniz. Otobüs bileti satın alma talebiniz için Google Play Store veya App Store’dan bilet.net uygulamasını indirebilir ve almak istediğiniz biletlere kolaylıkla erişebilirsiniz. 

 

Öztürk Seyahat Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net’te Öztürk Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Öztürk Seyahat otobüs bileti satın alma işlemini bilet.net’ten kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 

Bilet.net’ten Öztürk Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Öztürk Seyahat bilet alımını online olarak yapmak istiyorsanız bilet.net sizin için bunu gerçekleştirmektedir. Uygulama sizler için en uygun bileti bulur ve sizlere sunar.
 

Öztürk Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Bölgesel olarak hizmet veren kuruluşun günden güne büyüyen ve gelişen bir destinasyon ağı vardır. Otobüs firmasının mevcut durumda en çok sefer düzenlediği iller: İstanbul ve Ankara.

Öztürk Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öztürk Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öztürk Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2011
Otobüs Sayısı:7
Merkez ofis:Ankara
Kurucu:Öztürk Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)