Özlem Van Turizm Otobüs Bileti

Özlem Van Turizm

Özlem Van Turizm Hakkında

Özlem Van Turizm sektörde çok yeni olmasına rağmen kendine yer edinmiş, ciddi bir rakip haline gelmiştir. 2021 yılında Mahir Laçin tarafından kurulan turizm firması, filosunu son model araçlarla donatmıştır. 

Van şehrinin önemli ve en çok tercih edilen seyahat firması olması olmakla beraber, istihdam sağlanan tüm çalışanlar son derece tecrübeli kişilerden oluşur. Tüm personelin yolculara çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak öncelikleri arasında yer alır. Ülkenin her yerine ulaşım sağlamayı hedeflerken, yurtiçi ve yurtdışı tüm gelişmeleri de yakından takip etmektedir. 

Özlem Van Turizm ailesi olarak her türlü gelişmeye açık olmaktan gurur duymaktadır. Geleneksel taşımacılığın değil, yenilikçi taşımacılığın ilke edinildiği bu dönemde müşterilerinin de görüş ve önerilerini değerlendirmeye almaktadır. Güler yüzlü müşteri hizmetleri sayesinde tüm soru ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.


Özlem Van Turizm Filosu

Filosunu sürekli olarak genişleterek büyümeyi hedefleyen Özlem Van Turizm otobüs firması,tüm araçlarının teknik bakım temizliğini zamanında yaptırmaktadır. Araçlarının tümüne gerekli özeni gösteren firma konfor 2+1 özellikli otobüsleriyle de yolcularına hizmet vermektedir. 0-10 yaş aralığında otobüsleri bulunmaktadır.

Otobüs filosu haricinde şehir içi servis ağı ile de birçok ilçeye ulaşım sağlar. Hem şehir içi servis hem de şehirler arası otobüs kaptanları son derece deneyimli ve yeterlilik sertifikalarına sahiptir.


Özlem Van Turizm Araç İçi Hizmetler

Özlem Van Turizm, uzun yolculuklar için ferah, temiz ve rahat koltuklarıyla araç içi tüm hizmetleri sağlamaktadır. 

Verilen molalar haricinde tüm yolcuların ücretsiz olarak diledikleri gibi talep edebildikleri meşrubat, çay, kahve, su ikramları ayrıca, kraker, kek, bisküvi gibi aperatif atıştırmalık ikramları da bulunmaktadır. Koltuk arkası televizyonlarda size özel müzik yayınları olduğu gibi 4.5 G sınırsız internet erişimi ile telefon ya da tabletlerinizden de kesintisiz olarak yol boyunca bağlantı yapabilirsiniz. 

Koltukların geniş ve aralıklı olması hem hijyen açısından hem de rahatlık açısından önemli olduğu için, tasarımları bu yönde yapılmıştır. Koridor bölümünde oturan koltukların kol koyma, koltuğu 3 ayrı kademede yatırma seçenekleri ile evinizdeymiş gibi keyifle seyahat edebilirsiniz.


Özlem Van Turizm Şubeleri

Özlem Van Turizmşubeleri arasında şu an için belli illere seferler düzenlenmektedir. Adana, Adilcevaz, Adapazarı, Ahlat, Ankara, Batman, Bingöl, Birecik, Bismil, Bitlis, Ceyhan, Diyarbakır, Düzce, Elâzığ, Gaziantep, Gebze, Gevaş, Güroymak, Hizan, İstanbul, Karakoçan, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Kovancılar, Malatya, Mersin, Muş, Osmaniye, Şanlıurfa, Sakarya, Solhan, Tarsus, Tatvan, Van, Sultanbeyli yer alır.

 

Özlem Van Turizm Dinlenme Tesisleri

Akabe Dinlenme Tesisleri olmak üzere gidilen istikametteki en iyi dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir.

 

Özlem Van Turizm Mobil Uygulama

Özlem Van Turizmiçin bilet.netmobil uygulaması sayesinde en çok tercih edilen güzergahlardan tur bilgilerine kadar bulunduğunuz yerden kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz. Özlem Van Turizm bilet işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Özlem Van Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Özlem Van Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Tüm otobüs firmalarının bulunduğu sitemiz üzerinden Özlem Van Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Özlem Van Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Rezervasyon süresi geçmeyen tüm biletlerinizi iptal edebilmenin yanı sıra açığa da alabilir, ya da ileri bir tarihe yeni bir rezervasyon oluşturabilirsiniz. 

 

Özlem Van Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor? 

Genellikle Anadolu bölgelerine seferler düzenlemektedir. Bu bölgeler arasında bulunan yerler, Muş, Solhan, Bingöl, Karakoçan, Kovancılar, Elazığ, Malatya, Kayseri, Kırşehir, Ankara, Düzce, Sakarya, Kocaeli, Gebze, İstanbul, Kırıkkale, Adapazarı, Sultanbeyli, Gürün, İzmit, Düziçi, Başkale, Güzelsu, Yeni Köprü, Şemdinli, Derecik, Hakkari, Hizan, Tatvan, Adilcevaz, Ahlat, Bitlis, Göroymak, Van, Gevaş, Harem, Silvan, Bolu, Baykan, Kozluk, Batman, Bismil, Siverek, Hilvan, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Ceyhan, Adana, Tarsus, Mersin, Diyarbakır, Birecik, Nizip.

Özlem Van Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Van Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özlem Van Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2021
Otobüs Sayısı:110
Merkez ofis:Van
Kurucu:Mahir Laçin
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)