Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Seyahat

Özlem Seyahat Hakkında

Özlem Seyahat, Çankırı Özlem Seyahat ve Kastamonu Özlem Seyahat firmalarının birleşmesiyle oluşmuştur. Özlem Seyahat, İstanbul – Kastamonu, Ankara – Kastamonu, İstanbul - Çankırı ve Ankara – Çankırı arasında karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Özlem Seyahat otobüs firması; yenilikçi, güvenli, eksiksiz, konforlu, kaliteli, gecikmesiz hizmetiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve müşteri memnuniyetini maddi kazançların üstünde görerek lider ve ilkeli bir firma olma vizyonu izler. Kaliteli hizmet servis ederek, hem müşterilerin hem de çalışanların haklarına saygı duyarak koşulsuz memnuniyet için çalışır. Şirket, sürekli yatırımlar yaparak teknoloji devrinin yeniliklerinden yararlanır. Bu misyonla müşterilerine hizmet eder.

 

Özlem Seyahat Otobüs Filosu

Otobüslerin koltuk dizaynı 2+1 ve 2+2 modellemesinden oluşmaktadır. Özlem Seyahat otobüs filosunda bu modellemeye göre dizayn edilmiş 12 tane araç bulunmaktadır. Bakımları düzenli olarak yapılan araçlar, kaliteli bir yolculuk için tüm donanımlara sahiptir.

 

Özlem Seyahat Araç İçi Hizmetler

Şirketin kalite standartları araç içinde verilen hizmetlerine de yansımıştır. Koltuklar oldukça konforludur ve geniş aralıklarla dizayn edilmiştir. Her yaştan yolcuya hitap eden içeriklerle donatılmış ekranlar, yolcuların zevkine sunulmuştur. Ekranların belleğinde; müzik, film ve oyunlar vardır. Ayrıca USB girişi ile de kendi listesini dinlemek isteyen yolculara bu hizmet de sağlanmaktadır. Okuma ışığı ve genel yayın radyoları kişiye özeldir. Yolculuktan önce muavinler tarafından yolculara ücretsiz kulaklık da dağıtılmaktadır. Konuklara, seyahatin belirli zamanlarında ufak atıştırmalıklar sunulmaktadır. Ayrıca araçlarda ücretsiz sürekli kullanılabilir kablosuz ağ hizmeti de vardır. İnternetin tadını çıkarabileceğiniz keyifli yolculuklar yapmak mümkündür.


Özlem Seyahat Şubeleri

Küçük bir firma olarak belli başlı noktalara sefer düzenleyen bir taşımacılık firmasıdır. Çok fazla şubesi yoktur. Sakarya (Adapazarı), İzmit (Kocaeli), Ankara, Çankırı, İstanbul’da şubeleri vardır. Bu şubeler şunlardır: Kastamonu Otogar - 11 Nolu Peron, Kastamonu Salı Pazarı, Kastamonu Çarşı, Kastamonu Kuzeykent, Kastamonu Devrekani, Kastamonu Seydiler, Ankara AŞTİ (Otogar) - 38 Nolu Yazıhane, Ankara AŞTİ (Otogar) - 65 Nolu Yazıhane, Ankara Pursaklar, Çankırı Terminal, Çankırı Yunus AVM,  Çankırı Sağlıkocağı, Çankırı Yamuçlar, Çankırı Korgun, Çankırı Atkaracalar, Çankırı Kurşunlu, Çankırı Çerkeş, İstanbul Esenler - 151 Nolu Yazıhane,  İstanbul Esenler - 30 Nolu Yazıhane, İstanbul Dudullu, İstanbul Harem, İzmit, Gebze, Adapazarı.

 

Özlem Seyahat Dinlenme Tesisleri

Özlem Seyahat, seferlerin düzenlendiği güzergâhlarda bulunan kaliteli ve donanımlı dinlenme tesislerini kullanmaktadır. Yolcuların ve personelin ihtiyaçlarını karşılayabildiği alanlarda molalar verilmektedir. Mola verilen dinlenme tesisleri şuralardır: Bolu Konak Dinlenme Tesisleri, Alışkan Dinlenme Tesisleri, Sungurlu Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Seydişehir Günaydın Dinlenme Tesisleri.


Özlem Seyahat Mobil Uygulama

Özlem Seyahatbilet alınırken tercih edilen yöntemlerden biri de App Store ya da Google Play Store üzerinden indirilebilen bilet.net uygulamasıdır. Buradan otobüs biletleri, hızlı ve güvenli bir şekilde temin edilebilir.  

 

Özlem Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Özlem Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Özlem Seyahat otobüs bileti bilet.net’te mevcuttur. Ayrıca indirimlerden ve kampanyalardan haberdar olmak için profil oluşturup size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 

Bilet.net'ten Özlem Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Özlem Seyahat otobüs bileti satın almanın avantajları şunlardır: indirimli bilet fırsatları, kampanya zamanlarından haber olmak.

 

Özlem Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İstanbul – Kastamonu, Ankara – Kastamonu, İstanbul - Çankırı ve Ankara – Çankırı arasında karşılıklı seferler düzenlemektedir. 

Özlem Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özlem Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Özlem Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık