Özlem İstanbul Otobüs Bileti

Özlem İstanbul

Özlem İstanbul Turizm Hakkında

Özlem İstanbul Turizm, merkezi İstanbul’da bulunan 2004’te kurulmuş bir yolcu taşımacılığı şirketidir. Öz Başaran Cizre Turizm bu firmanın kurulmasında öncü olmuştur. Yolcuların memnuniyetinin tam sağlanması firmanın misyonudur. Firma, teknolojinin gelişmesiyle beraber yenilikleri otobüslerine entegre etmeyi vizyon edinmiştir. Hem Türkiye’deki hem de yurtdışındaki bazı bölgelere yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

 

Özlem İstanbul Turizm Otobüs Filosu

Özlem İstanbul otobüs firması,10 araçlık otobüs filosu bulunan firmadaki otobüslerin markaları Neoplan ve Travego’dur. Araçların ortalama yaşı 11’dir. Araçların bakımları düzenli olarak yapılıp yolcu güvenliği en kaliteli ve güvenilir şekilde sağlanmaktadır. Otobüsler son teknolojiye göre dizayn edilmiş olup, uzun yollar ve ülkeler arası geçişler için elverişlidir. 


Özlem İstanbul Turizm Araç İçi Hizmetler

Özlem İstanbul Turizm, araç içinde yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak bütün donanıma sahiptir. Yolculuk süresinin uzun olduğu seferlerdeki araçlarda tuvalet hizmeti bulunmaktadır. Böylece yolcular ihtiyaçlarını karşılamak için mola vaktini beklemek zorunda kalmazlar. Uzun yolculuklarda kahvaltı servisleri yapılmaktadır. Araçların koltukları rahat ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Koltuklar arasındaki mesafeler yolcuların rahat edebilmesi için yeterli genişliktedir.

Yolculuk sırasında yapılan ikramlar lezzetli ve tazedir. Otobüslerin genelinde Digiturk yayını yapılmaktadır. Koltuk arkalarında 10 inçlik HD ekranlar vardır. Bu ekranlarda; gömülü filmler, şarkılar ve oyunlar mevcuttur. Her yolcuya özel 220 voltluk priz kitleri ve bir adet kulaklık vardır. Okuma ışığı, radyo ve genel müzik yayını da bulunmaktadır.

 

Özlem İstanbul Turizm Şubeleri

Firmanın hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok şubesi vardır. Bu şubeler şunlardır: Adana, Altıkat, Dörtyol/Adana, Kadirli, Kozan, Adilcevaz, Ağrı, Patnos, Ahlat, Ahlat Otogar, Aksaray, İstanbul, Ankara, Batman, Baykan, Bismil, Bitlis, Bolu, Ceyhan, Cizre, Diyarbakır, Doğubayazıt, Dohuk, Dudullu, Harem, Düzce, Erbil, Erbil/İlhan, Erbil2, Erbil3, Erbil4, Irak, Gaziantep, Gebze, Iğdır, Isparta, Esenler, İzmit, Fikret/Kerkük, H.Yaşar, Kerkük, Zeytindalı, Kızıltepe, Mardin, Mersin, Midyat, Nusaybin, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Silopi, Sultanbeyli, Süleymaniye, Şanlıurfa,  Tarsus, Van, Viranşehir, Zaho.

 

Özlem İstanbul Turizm Dinlenme Tesisleri

Nerdüş Dinlenme Tesisleri ve Tapan Dinlenme Tesisleri, şirketin kullandığı ve anlaşmalı olduğu dinlenme tesisleridir. Bu tesisler yolcuların ihtiyaçlarını giderebileceği alanlardır. Ufak elektronik eşyalar, hediyelikler ve atıştırmalık satılan küçük yerler vardır. Ayrıca mescit, abdest alma yeri, tuvalet ve sıcak yemekler satılan restoranlar da bulunur.

 

Özlem İstanbul Turizm Mobil Uygulama

Firmaya ait seferlere ulaşmak için App Store ya da Google Play Store üzerinden Bilet.net mobil uygulaması indirebilirsiniz. Bilet.net uygulamasını indirerek istenilen gün ve saatte bilet alışverişi yapmak mümkündür. Özlem İstanbul Turizm bilet seçeneklerine ve başka seferlerin bilet seçeneklerine mobil uygulama sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Özlem İstanbul Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Özlem İstanbul Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net internet sitesinden Özlem İstanbul Turizm otobüs bileti satın alabilir hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz konuma bilet bulabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Özlem İstanbul Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Özlem İstanbul Turizm otobüs bileti almanın avantajları hızlı, güvenilir ve kolay olmasıdır. Bilet.net internet sayfasındaki onlarca seferden size uygun olanı bulmanız için kolay bir ara yüze sahiptir.

 

Özlem İstanbul Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma, hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok bölgeye sefer düzenlemektedir.

Özlem İstanbul Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özlem İstanbul otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özlem İstanbul Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)