Özlem Cizre Nuh Otobüs Bileti

Özlem Cizre Nuh

Özlem Cizre Nuh Turizm Hakkında

Özlem Cizre Nuh Turizm, Şırnak’ın Cizre ilçesinde 1986 yılında Abdurrahim Nur tarafından hizmete açılmıştır. Geniş bir sefer yelpazesi bulunan şirket, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin öncü yolcu taşımacılığı yapan firmalarından birisidir. Türkiye’nin çeşitli illerine ve ilçelerine seyahat seçenekleri vardır. Ankara, İstanbul, Uşak, Gümüşhane, Niğde ve Malatya gibi illere ve bu illerin ilçelerine yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Firma, çalışanlarına ve müşterilerine karşı dürüst ve saygılı olma misyonu ile işlerini yürütmektedir. Ayrıca toplum ve doğaya karşı faydalı, bilinçli olma ve yenilenerek hizmet etme anlayışına sahiptir. Şirket, teknolojinin ve bilgi çağının gerektirdiği şartları yerine getirme ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıma vizyonunu benimsemektedir.

 

Özlem Cizre Nuh Turizm Otobüs Filosu

Özlem Cizre Nuh Turizm, Türkiye’de en çok otobüse sahip yolcu taşımacılığı yapan firmalardan biridir. Bu konuda öncü olma yolunda ilerleyen firmanın 48 araçlı otobüs filosu bulunmaktadır. Araçlar genç yaştadır. Bakımları ve temizlikleri düzenli olarak yapılan otobüsler, teknolojinin getirdiği donanımlara sahiptir. Araçların markası Mercedes,  modelleri ise Travego, Safir ve Tourismo’dur. Otobüsler 2+1 ve 2+2 koltuk dizaynına sahiptir.

 

Özlem Cizre Nuh Turizm Araç İçi Hizmetler

Şirkete aitotobüslerdeki koltukların aralıkları ve koltukların oturma alanları geniştir. Bu sayede rahat bir yolculuk hizmeti sunar. Araçlarda ücretsiz bir şekilde kullanılabilen kablosuz ağ sistemi mevcuttur. Koltuk arkalarında bulunan ekranlar sayesinde yolcular USB girişlerinden faydalanarak hem kendi medyalarını kullanabilirler hem de ekranlarda olan medyalara erişim sağlayabilirler. Ayrıca 220 voltluk priz kitleri sayesinde her yolcu elektronik eşyalarını şarj edebilir. Her bir koltuğun radyosu ve okuma lambası da bulunur. Yolculuktan önce bütün yolculara ücretsiz bir şekilde kulaklık dağıtılır. Seyahat boyunca içecek ve yiyecek ikramı yapılır. Uzun yolculuk yapılan seferlerde kullanılan otobüslerin tuvalet bölümü de vardır. Ayrıca namaz vakitlerinde molalar verilmektedir.

 

Özlem Cizre Nuh Turizm Şubeleri

Özlem Cizre Nuh Turizm, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde şubesi bulunan tanınmış bir yolcu taşımacılığı firmasıdır. Türkiye ve yurtdışındaki şubeleri şunlardır: Adana, Ağrı, Afyon, Aksaray, Alaçam, Alay, Alanya, Ankara, Amasya, Bayburt, Batman, Bitlis, Bingöl, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gazipaşa, Gaziantep, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Hekimhan, Isparta, Iğdır, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Kocaeli, Malatya, Mardin, Mersin, Osmaniye, Rize, Sakarya,  Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova, 

 

Özlem Cizre Nuh Turizm Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesislerini seçerken özen gösteren şirket, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nden Doğu Anadolu Bölgesi’ne kadar birçok noktaya seyahat hizmeti vermektedir. Kaliteli ve keyifli vakit geçirilen dinlenme tesisleri ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında mola hizmeti verilmektedir. 


Özlem Cizre Nuh Turizm Mobil Uygulama

Şirkete ait bilet satışları için App Store ve Google Play Store dijital marketlerde ücretsiz indirilebilen Bilet.net mobil uygulaması mevcuttur. Kolay ve hızlı bir şekilde bilet almak için mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

 

Özlem Cizre Nuh Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Özlem Cizre Nuh Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net internet sitesinden Özlem Cizre Nuh Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca yüzlerce otobüs firmasının binlerce seferi arasından istediğiniz lokasyona bilet alabilirsiniz.
 

Bilet.net'ten Özlem Cizre Nuh Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Özlem Cizre Nuh Turizm bileti almak, kolay ve hızlı alışveriş yapma gibi avantajlar sunar. 

 

Özlem Cizre Nuh Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Özlem Cizre Nuh Turizm, Türkiye’deki ve yurtdışındaki bölgelere seferler düzenlemektedir. Kerkük, Bağdat, Zaho, Uşak, İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirler, sefer düzenlediği şehirlerden sadece birkaçıdır.

Özlem Cizre Nuh Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Cizre Nuh otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Künyesi
Kuruluş yılı:1986
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Şırnak
Kurucu:Abdurrahim Nur
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)