Özlem Bingöl Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Bingöl Seyahat

Özlem Bingöl Seyahat Hakkında

Özlem Bingöl Seyahat, İbrahim Bozova ve Sadık Yılmaz tarafından 1970 yılında kurulmuştur. Eski adı Bingöl Tur olan seyahat firması, yeni adını 2012 yılında almıştır. Antalya, Ankara, Bingöl, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Hatay, Konya, Iğdır, Giresun, Şanlıurfa ve Uşak gibi illere ve bu illerin ilçelerine seferler düzenleyen seyahat firması, her sene otobüs filosunda yenilikler yapmaktadır. Firma, yanı sıra personellerine sürekli eğitimler vererek müşterilerin memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar da yapmaktadır

 

Özlem Bingöl Seyahat Otobüs Filosu

Özlem Bingöl Seyahat otobüs firması, her seneotobüs filosunda yenilikler yapmaktadır. 11 araçlık otobüs filosundaki araçların markaları Mercedes’tir ve kullanılan araçların yaşları ortalama 6’dır. Şirket, yolcuların güvenli bir şekilde seyahat etmelerini her şeyden önce tutar. Bundan dolayı otobüslerin düzenli bakım ve temizliklerine dikkat edilmektedir. 

 

Özlem Bingöl Seyahat Araç İçi Hizmetler

Özlem Bingöl Seyahat, araç içinde birtakım hizmetlerde bulunmaktadır. Yolculuk boyunca genel müzik ve televizyon yayını yapılmaktadır. Yolcuların sağlıkları ön planda tutularak herkese özel kulaklık da verilir. Bu sayede eş zamanlı olarak sesi takip etmek mümkündür. Seyahat sırasında kitap, gazete veya dergi okumak isteyen yolcular içinse koltukların üstünde gece ışığı vardır. Firmaya ait bütün otobüsler düzenli olarak temizlenmekte ve bu otobüslerde hijyen kurallarına uyulmaktadır.


Özlem Bingöl Seyahat Şubeleri

Firmanın, Türkiye'nin birçok yerinde şubesi bulunmaktadır. Şirkete ait şubeler şunlardır:

Bingöl VIP, Bingöl Çarşı, Bingöl Otogar, Bingöl Dörtyol, Bingöl Üniversite, Elazığ (Elazığ 2), Elazığ (Elazığ) Otogar, Karakoçan, Kovancılar Doğu Terminali, Kovancılar, Kovancılar 2, Kovancılar Kovancılar/Oto, Malatya, Malatya PTT şubeleridir.

 

Özlem Bingöl Seyahat Dinlenme Tesisleri

Şirket, yolculuk sırasında mola vermek için 6 dinlenme tesisi kullanmaktadır. Bu dinlenme tesisleri şunlardır: Pazarcık Ulu Tesisleri, Bolu Evliyaoğlu Tesisleri, Mucur Yücesan Tesisleri, Gürün Velioğlu Tesisleri, Malatya Çiftlik Tesisleri, Kovancılar Gökdelen Tesisleri ve Bingöl Kervansaray Tesisleri.

 

Özlem Bingöl Seyahat Mobil Uygulama

Özlem Bingöl Seyahat bilet alma işlemi için ‘’bilet.net'' mobil uygulaması tercih edilebilir. Günün her saati yolcuların hizmet alması için tasarlanan bu uygulamaya, Google Play ya da App Store üzerinden ulaşmak mümkündür. 

 

Özlem Bingöl Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Özlem Bingöl Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Özlem Bingöl Seyahat otobüs bileti seçeneklerine ‘’bilet.net'' internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıcabirçok firmanın da otobüs biletlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bilet.net internet sitesinde yüzlerce yolcu taşımacılığı firmasına ulaşıp binlerce sefer arasından size uygun olanı bulabilirsiniz.
 

Bilet.net'ten Özlem Bingöl Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net internet sitesi üzerinden indirimli Özlem Bingöl Seyahat bileti alma avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ek olarak kampanyalardan yararlanıp güvenli bir şekilde biletinizi temin edebilirsiniz.

Özlem Bingöl Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Geniş bir ulaşım yelpazesine sahip olan turizm şirketi, Elazığ ve Malatya gibi özellikle Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan birçok şehre sefer düzenlemektedir. Ancak çok fazla şubesi yoktur. Şirket, müşterilerin görüşlerini dikkate alarak her geçen gün büyüyerek yolcu taşımacılığında öncü olma yolunda ilerlemektedir.

Özlem Bingöl Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Bingöl Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özlem Bingöl Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1970
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:Bingöl
Kurucu:İbrahim Bozova, Sadık Yılmaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)