Özlem Batman Turizm Otobüs Bileti

Özlem Batman Turizm

Özlem Batman Turizm Popüler Otogarlar

Özlem Batman Turizm Hakkında

Özlem Batman Turizm; İdris Taşhan tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Merkezi Batman olan ileri görüşlü firma her daim çağın yeniliklerini yakalamaya ve kendini büyütmeye çalışan bir firmadır. Bu sebeple 2016 yılında yenilenmeye gitmiş ve alt yapısını güçlendirerek sektörde adından söz ettirmeye devam etmiştir. Batman temelli olarak Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı ve yolcuların değişen taleplerine anında hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı misyon olarak benimsemiştir. Vizyon olarak ise, yolcuların güvenliği için gerekli tüm önlemleri ve ihtiyaçları belirleme potansiyeli ile alanında marka firma olmayı hedeflemektedir.

 

Özlem Batman Turizm Otobüs Filosu

Özlem Batman Turizm otobüs firması günden güne yenilenmeye önem vererek araç filosunu genişletmektedir. Mevcutta olan yirmi aracın sefer bitiminde bakımları yapılmakta ve temizlenmektedir. Mevcut bulunan araç filosundaki otobüslerin markaları Travego’dur. 


Özlem Batman Turizm Araç İçi Hizmetler

Özlem Batman Turizm yolcuların konforu ve rahatı için tüm araçlarında ergonomik koltuklar bulundurmaktadır. Tercihe göre tekli ya da ikili koltuklardan bilet satın alırken seçim yapabilirsiniz. Yolculuk esnasında ücretsiz olarak Wi-Fi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Güler yüzlü ve nitelikli personel tarafında seyahatiniz boyunca yiyecek ve içecek ikramlarından yararlanabilirsiniz. Araç filosunda bulunan tüm otobüslerdeki havalandırma sistemi ile sağlınız için sürekli temiz hava döngüsü oluşturulmaktadır. Koltuk arkalarında bulunan ekranları kullanabilir, film ve TV izleyebilirsiniz. Her bir koltukta bulunan prizler ile elektronik aletlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Seyahatiniz boyunca sağlanan USB girişleri ile kendi verilerinize ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Özlem Batman Turizm Şubeleri

Şubeler yolcuların kolay ulaşılabilirliğini sağlamak için tüm Türkiye’de özenle yerleri seçilerek konumlandırılmıştır. Şubelerin bulunduğu iller;

Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bilecik, Bitlis, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak ve Yalova.

 

Özlem Batman Turizm Dinlenme Tesisleri

 • Adana / Akün Dinlenme Tesisleri
 • Konya / Beyşehir Ali Bilir Dinlenme Tesisleri
 • Şanlıurfa / Birecik Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri
 • Denizli / Ender Dinlenme Tesisleri
 • Antalya / Gazipaşa Dinlenme Tesisleri
 • Afyon / Kirazlı Bahçe Dinlenme Tesisleri
 • Ankara / Koçhisar Dinlenme Tesisleri
 • Sakarya / Parkshop Dinlenme Tesisleri
 • Eskişehir / Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri
 • Manisa / Su Dinlenme Tesisleri
 • Mersin / Zirve Dinlenme Tesisleri.


Özlem Batman Turizm Mobil Uygulama

Özlem Batman Turizmotobüs bileti seçeneklerinemobil uygulama ile ulaşma imkânınız vardır. Seyahat rotanızdaki noktaya varmak için biletinizi Google Play veya Appstore’dan indirdiğiniz bilet.net üzerinden bulabilir ve sizin için en uygununu satın alabilirsiniz.

 

Özlem Batman Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Özlem Batman Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Kesinlikle, Özlem Batman Turizm bilet alımı online olarak yapmak mümkündür.

 

Bilet.net’ten Özlem Batman Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Özlem Batman Turizm’den otobüs bileti almak isteyenlerin yapması gereken tek şey bilet.net web sitesi ya da mobil uygulamasına giriş yapmaktır. Gitmek istediğiniz seyahat noktasına ait bilgileri girerek en avantajlı biletlere erişebilirsiniz.

 

Özlem Batman Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Günden güne daha ileriye gitme hedefi olan işletmenin genişleyen bir destinasyon ağı vardır. Yoğun sayıda sefer düzenlenen noktalar şunlardır; Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bilecik, Bitlis, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak ve Yalova.

Özlem Batman Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Batman Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özlem Batman Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Batman
Kurucu:İdris Taşhan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)