Özlem Ardahan Turizm Otobüs Bileti

Özlem Ardahan Turizm

Özlem Ardahan Popüler Otogarlar

Özlem Ardahan Turizm Hakkında

Özlem Ardahan Turizm Ardahan’da 1978 senesinde Vahit Kayatürk tarafından kurulmuş bir yolcu taşımacılığı şirketidir. Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’nin birçok iline ilçesine sefer düzenlemektedir. Yaklaşık 82 noktaya hizmet veren firma, her yıl araç filosunu yeniler ve müşteri memnuniyetini önde tutarak personellerinin eğitimlerine de önem verir.

 

Özlem Ardahan Turizm Otobüs Filosu

Araç filosundaki otobüsler Travego modeldir ve filoda 40 araç bulunmaktadır. Otobüs filosuna her yıl düzenli olarak yeni araçlar katılır. Teknolojik gelişmeleri takip eden şirket, otobüslerde gerekli iyileştirmeleri yapmaktadır. Yolcuların ve personelin güvenliği her şeyden önce gelir, hizmetiyle otobüslerin bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır.


Özlem Ardahan Turizm Araç İçi Hizmetler

Özlem Ardahan Turizm otobüs şirketinin otobüslerinde bulunan koltuklar yolcuların rahat edebilmesi için ergonomik, geniş ve konforludur. Araçların genelinde Digiturk yayını, hepsinde de genel televizyon yayını yapılmaktadır. Koltukların arkalarında bulunan ekranların USB girişleri de bulunmaktadır. Kendi multimedyalarını kullanmak isteyen yolcular bu seçeneği de kullanabilirler. Koltukların yanında erişilebilir priz kitleri vardır. Personel tarafından yolculara seyahat başlamadan önce karşılıksız kulaklık verilmektedir.

Firma, yiyecek ve içecek servisleri yolculuk sırasında önemli olduğundan bu konuda titiz tutum sergilemektedir. Bazı seferlerde kahvaltı, sıcak yemek gibi servisler de mevcuttur. Ardahan’dan İstanbul’a yolculuk süresinin uzun olması bazı öğünlerin aksamasına neden olmaktadır. Ancak firma yolcuları için kahvaltı ve yemek gibi hizmetleri önemser ve birçok seferinde bu hizmetleri sunmaktadır. Şirkete ait bazı otobüslerinde tuvalet seçeneği de vardır. 

 

Özlem Ardahan Turizm Şubeleri

Firmanın, ülkenin Doğu’sundan Batı’sına kadar oldukça fazla bölgesinde şubeleri vardır. Bu noktalar şunlardır: Ardahan, Ankara, Akçaabat, Ardeşen, Artvin, Arhavi, Beşikdüzü, Bafra, Bulancak, Borçka, Bursa, Çayeli, Çarşamba, Çıldır, Dörtyol, Damal, Düzce, Eskişehir, Erzurum, Espiye, Fındıklı, Fatsa, Gemlik, Gebze, Göle, Giresun, Hasköy, Hanak, Horasan, Hopa, İnegöl, İzmit, İstanbul (Anadolu), İstanbul, Kurtköy, Kosor, Ordu, Oltu, Orhangazi, Pazar, Pasinler, Posof, Rize, Samsun, Sakarya, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sivas, Şavşat, Terme, Tekkeköy, Trabzon, Tirebolu, Vakfıkebir, Ünye.

 

Özlem Ardahan Turizm Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesislerinde verilen molalar, yolcuların uzun süreli oturmaktan dolayı hareket kabiliyetleri açısından önemli zamanlardır. Bu süreyi hem kişisel ihtiyaçlarını karşılamak hem de hareket etmek amacıyla kullanırlar. Firma, yolcuların bu kıymetli mola vakitlerini kaliteli bir şekilde geçirebilecekleri dinlenme tesisleri ile anlaşmaktadır.

Çorum / Osmancık Anadolu Dinlenme Tesisleri, Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri, Giresun / Çavuşlu Dinlenme Tesisleri, Eskişehir / Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Erzurum / Ak Özdemir Dinlenme Tesisleri, Yozgat / Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Erzincan / Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri, şirketinseyahat sırasında mola verdiği dinlenme duraklarıdır.
 

Özlem Ardahan Turizm Mobil Uygulama

Özlem Ardahan Turizmbilet satışı için App Store ya da Google Play üzerinden indirilebilen Bilet.net uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamayla istenilen firmaya ait otobüs bileti bulmak kolay ve zahmetsizdir. 
 

Özlem Ardahan Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Özlem Ardahan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Özlem Ardahan Turizm otobüs bileti satın almak için bilet.net internet sitesinden bilet satın alabilirsiniz. Bilet.net internet sitesinde yüzlerce lokasyona binlerce bilet seçeneği bulabilirsiniz.
 

Bilet.net'ten Özlem Ardahan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Özlem Ardahan Turizm otobüs bileti almak sizlere hızlı ve kolay alışveriş seçeneği sunar. Ayrıca yapılan bilet kampanyalarından önce siz haberdar olabilirsiniz.
 

Özlem Ardahan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Şirket, Türkiye’nin 82 noktasına sefer düzenlemektedir. Göle, Giresun, Hasköy, Hanak, Horasan, Hopa, İnegöl, İzmit, İstanbul (Anadolu), İstanbul, Kurtköy, Kosor, Ordu, Oltu, Orhangazi, Pazar, Pasinler, Posof, Rize bu noktalardan sadece birkaçıdır.

Özlem Ardahan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Ardahan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özlem Ardahan Künyesi
Kuruluş yılı:1978
Otobüs Sayısı:7
Merkez ofis:Ardahan
Kurucu:Vahit Kayatürk
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (10 inç)