Özikizler Turizm Otobüs Bileti

Özikizler Turizm

Özikizler Turizm Hakkında

Özikizler Turizm 1993 yılında İlhan Bür tarafından kurulmuştur. Merkezi İzmir’de bulunan Özikizler Turizm firması, şehirler arası yolcu taşımacılığının yanı sıra yurtdışı yolcu taşımacılığı, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, Avm müşteri taşımacılığı hizmeti de veriyor. Özikizler Turizm, değişen ve gelişen dünyaya hızla ayak uydurup yolcularına daha kaliteli hizmet sunar. Köklü bir firma olan Özikizler otobüs firması, deneyimli ve eğitimli personelleri ile müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkartmayı ilke edinmektedirler. Bütün araçlarında bulunan GPRS takip sistemi ile araçları uzaktan izleyebilir ve araç problemlerini anında fark edip oluşabilecek diğer problemlerin önüne geçebiliyorlar. Bu sayede yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi garantiliyor.

 

Özikizler Turizm Otobüs Filosu

Sektörde köklü bir firma olan Özikizler Turizm, ortalama yaşı 5 olan pahalı marka 16 otobüs, 6 minibüs ve 3 VIP ile toplamda 25 araca sahiptir. Lüks ve modern olan araçları ile yolcularının istek ve ihtiyaçlarına uygun şekilde yolcularına konforlu, güvenli ve memnun edecek bir seyahat hizmeti sunar. Özikizler Turizm filosunda Mercedes-Benz Tuorismo ve Travego model araçlar ile 2+2 ya da 2+1 oturma planına sahip olup gün içerisinde şehirler arası ve yurt dışına birden fazla sefer düzenliyor. 

 

Özikizler Turizm Araç İçi Hizmetler

Özikizler Turizm, yolculuk boyunca güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile yolcularına rahat bir seyahat hizmeti sunar. Özikizler Turizm, seyahat süresince yolcularına birçok hizmet vererek yolculuğun sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Seyahat sırasında isterseniz koltuğunuzun önündeki dokunmatik ekrandan dilediğinizce film veya dizi izleyebilir ya da kanallara bağlanıp canlı yayınları kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda koltuğunuzun önünde bulunan ekrana kulaklık ile bağlanıp Playlist’ten istediğiniz tarzda müzik dinleyebilirsiniz. Araç içerisindeki wi-fi hizmeti ile de teknolojik aletlerinizin bağlantısını kurup interneti kullanabilirsiniz. Açık büfe servis hizmeti ile birbirinden lezzetli ikramları yiyerek yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Rahat ve geniş koltuklarınızda bu hizmetlerden yararlanıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Özikizler Turizm Şubeleri

Özikizler Turizm firması şubelerini aşağıdaki illere açmıştır:

Bursa, Bursa- Şükraniye, Çanakkale, Dedeağaç-Gr Alexadroupollı, Gelibolu, Gümülçine-Gr Komotını, Hoskova, İskeçe-Gr Xanthı, İstanbul, İzmir- Atatürk MH, İzmir- Göçmen KNT, İzmir- İzmir MRK.

 

Özikizler Turizm Dinlenme Tesisleri

Özikizler Turizm otobüs bileti sahibi olan kişiler hem uzak hem de kısa mesafe seferler gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle Özikizler Turizm birçok dinlenme tesisinde duraklamaktadır.

 

Özikizler Turizm Mobil Uygulama

Özikizler Turizm firmasının biletleri, bilet.net uygulaması üzerinden satışa sunulmaktadır. Uygulamaya Google Play ve App Store’dan ulaşabilirsiniz. 
 

Özikizler Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net’te Özikizler Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim? 

Özikizler Turizm bilet satın almak için uygulamamızı kullanabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Özikizler Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net ile 300’den fazla otobüs firmasının biletlerini tek tıkla kolayca bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve kolayca satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat öncesi veya sonrasında bilet.net müşteri hizmetlerinden her konuda bilgi alabilir ve seyahatinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız otobüs biletlerini dilerseniz iptal edebilir veya açığa aldırabilirsiniz.

 

Özikizler Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın pek çok ile seferi mevcuttur. En çok sefer düzenlenen iller ve ülkeler;

Ankara, Adana, Antalya, Balıkesir, Bulgaristan, Bursa, Çanakkale, Gaziantep, İzmit, İstanbul, İzmir, Sakarya, Konya, Mersin, Yunanistan.

Özikizler Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özikizler Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özikizler Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1993
Otobüs Sayısı:25
Merkez ofis:İzmir
Kurucu:İlhan Bür
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)