Özgül Bafra Turizm Otobüs Bileti

Özgül Bafra Turizm

Özgül Bafra Turizm Hakkında

Özgül Bafra Turizm, 1989 yılında Akif gündüz, İsmail Ayazoğlu, Birkan aydın, Hüseyin Yıldırım ve Recep Güler ortaklığında kurulmuştur. Merkezi Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan firma bölgesel alanda hizmete başlamıştır ve devamında Türkiye’nin dört bir yayına hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi ve yüksek standartlara sahip araçları ile yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmayı misyon edinmiştir. Vizyon olarak ise, yolcuların haklarına ve isteklerine saygı duyarak doğal çevreye ve müşterilere karşı sorumluluklarını yerine getiren lider bir firma olmaktır. Ülkemizin farklı noktalarında yoğun rağbet gören bir otobüs işletmesidir.


Özgül Bafra Turizm Otobüs Filosu

Özgül Bafra Turizm otobüs firması, her geçen gün büyüyen ve genişleyen destinasyon ağı için otobüs filosunu sürekli güncellenmektedir. Var olan on beş aracı müşterilerin isteklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bakımları düzenli olarak yapılan otobüslerin yaş ortalaması dokuzdur. Yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi için farklı tiplerde araç seçenekleri sunan işletme Travego, Man Fortuna ve Setra marka otobüsler bulundurmaktadır. Günümüz koşullarına ve taleplerine uygun olarak sefer ve otobüs sayıları sürekli yenilenmektedir.

 

Özgül Bafra Turizm Araç İçi Hizmetler

Alanında her yıl hep ileri gitmiş olan kuruluş keyifli ve güvenilir bir yolculuk deneyimi için tüm imkânlarını seferber etmektedir. Tüm filodaki araçlarda uzun seyahat süresine uygun olarak hazırlanmış koltuklar bulunmaktadır. Yolcu isteğine bağlı olarak otobüs bileti satın alırken tek kişilik ya da çift kişilik koltuklardan seçim yapabilirsiniz. Bu sayede yolculuk rahatınızı arttırmayı deneyimleyebilirsiniz. Her bir koltuğun arkasında bulunan on inç ekranlar ile tv keyfinize araç içinde kesintisiz devam edebilir, takip ettiğiniz programları kaçırmadan seyredebilirsiniz. Seyahatiniz boyunca her an isteyebileceğiniz yiyecek ve içecek ikramları bulunmaktadır. Okuma alışkanlığına yolculuk esnasında devam etmek isteyen yolcular için koltuklarda okuma lambaları bulunmaktadır. Tüm araçlarda bulunan prizler ile elektronik gereçlerinizi kullanabilirsiniz. 


Özgül Bafra Turizm Şubeleri

Kurulduğu günden bu yana gelişmekte olan seyahat ağı ile Türkiye’nin çeşitli noktalarına şubeler açılmıştır. Şubelerin bulunduğu iller;

Amasya, Ankara, Antalya, Bursa, Çorum, Eskişehir, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Ordu, Samsun, Rize, Trabzon ve Uşak.

 

Özgül Bafra Turizm Dinlenme Tesisleri

Unutulmaz bir yolculuk için saygılı ve hijyenik dinlenme tesislerini tercih edilmektedir. Anlaşmalı olunan dinlenme tesisleri;

  • Asya Dinlenme Tesisleri
  • Bozbey Dinlenme Tesisleri
  • Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi
  • Str Dinlenme Tesisleri
  • Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri.

 

Özgül Bafra Turizm Mobil Uygulama

Özgül Bafra Turizm otobüs bileti almak için tek yapmanız gereken doğru uygulamayı indirmektir.  Mobil uygulama ile bilet bulmak için izlemeniz gereken yol, Google Play ya da App Store’dan bilet.net‘i indirmek olacaktır. Bu noktadan sonra en ideal biletleri görebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Özgül Bafra Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Özgül Bafra Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Özgül Bafra Turizm bilet seçeneklerini bilet.net ile satın alma imkânına sahipsiniz.

Bilet.net’ten Özgül Bafra Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net size en uygun, hızlı ve bütün opsiyonları içeren biletleri bulur. Gideceğiniz destinasyona uyan seferleri bir kerede görmenizi sağlar. Seyahat rotanızdaki biletlerden seçim yapma şansı sunar.

Özgül Bafra Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ülkemizin dört bir yanına kaliteli yolculuk deneyimi ile seyahat etmeyi hedefleyen firma güzide ülkemizin çeşitli noktalara seferler organize etmektedir. Otobüs işletmesinin sefer rotasında bulunan iller; Amasya, Ankara, Antalya, Bursa, Çorum, Eskişehir, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Ordu, Samsun, Rize, Trabzon ve Uşak.

Özgül Bafra Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özgül Bafra Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özgül Bafra Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1989
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Samsun
Kurucu:Akif Gündüz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)