Özen Turizm Otobüs Bileti

Özen Turizm

Özen Turizm Hakkında

Özen Turizm 1974’ten beri hizmet veren bir taşımacılık firmasıdır. Merkezi Kırıkkale’de bulunan firma, Kırıkkale’den Ankara, İzmir, Çankırı ve Antalya’ya seferler düzenlemektedir. Her gün pek çok noktaya güvenle yolcuları taşıyan firma sahip olduğu tecrübeli kadrosuyla kaliteli hizmet vermektedir.

 

Özen Turizm Otobüs Filosu

1974’ten beri hizmet vermekte olan şirketin taşımacılık firmasının otobüs filosu kaliteli ve güvenilir araçlardan oluşmaktadır. Yolcuların güvenliği için gerekli olan bütün donanıma sahiptir. Profesyonel çalışma ekibiyle yolcuların güvenle seyahat etmelerini sağlamaktadır. 

Yerel bir otobüs firması olan ve yaklaşık 13 adet otobüsle hizmet veren şirkete ait araçların yaşları ortalama 6’dır. Kullanılan otobüsler Travego, Setra markalardan oluşur. 

 

Özen Turizm Araç İçi Hizmetler

Özen Turizm otobüs firmasının, araç içi hizmetleri yolcuların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hizmet vermektedir. Uzun yolculukların olmazsa olmazlarından olan en kaliteli yiyecek ve içecek ürünlerinin ikramı yapılır. Koltuklarda bulunan HD ekranlar sayesinde yolcuların seyahat boyunca sıkılmadan bir şeyler izleyip dinleyebilecekleri materyaller vardır.

Koltukların arasındaki mesafe sayesinde yolcular konforlu bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirirler. Ayrıca araç içinde bulunan 3G internet erişimi sayesinde yolcuların başka keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar da doğar. Kitap okumak isteyen yolcular için okuma lambası da koltukların üzerinde bulunmaktadır. Her yolcu için ayrı ayrı kulaklık da dağıtılmaktadır. Bu sayede keyifle film izleyerek ve müzik dinleyerek seyahat devam ettirilir. 


Özen Turizm Şubeleri

Şirkete ait şubeler çok fazla yoktur. Kırıkkale halkına hizmet veren yerel bir şirket olmasından kaynaklı yalnızca Elmadağ, Ankara, Harem, Gebze, İstanbul, Kırıkkale, Terme ve İzmir’de şubeleri vardır.

 

Özen Turizm Dinlenme Tesisleri

Özen Turizm, yolcuları için en modern ve kaliteli dinlenme tesislerini tercih etmektedir. Dinlenme tesislerinde genellikle yolcuların ihtiyaçlarını karşılaması için kaliteli mekânlar tercih edilir. Bu mekânlarda tuvalet, mescit, lokanta, hediyelik eşya dükkânları, market gibi yerler bulunmaktadır. 


Özen Turizm Mobil Uygulama

Özen Turizm otobüs bileti satın almak için bilet.net mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Android cihazlarınız için Google Play Store’dan, IOS cihazlarınız için App Store dijital marketten bilet.net uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Özen Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Özen Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Özen  Turizm otobüs bileti fırsatlarını bulabilirsiniz. İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya’ya yapacağınız seyahatler için uygun fiyatlı biletlere ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Özen Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Özen Turizm bilet fiyatlarının kampanyalarından haberdar olursunuz ve uygun fiyatlı bilet seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

 

Özen Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İzmir İstanbul, Ankara, Çankırı ve Antalya’ya seferler düzenlemektedir. 

Özen Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özen Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özen Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1974
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:Kırıkkale
Kurucu:Nedim Yurdagul, Hacı Yıldırım
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)