Özemniyet Turizm Otobüs Bileti

Özemniyet Turizm

Özemniyet Turizm Hakkında 

1954 yılında taşımacılık sektörüne Bartın’da adım atan Özemniyet Turizm, kısa sürede büyüyerek Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Firma, yenilikçi kadrosu ve hizmet anlayışı ile öncelikli hedefi yolcularının güvenliğini sağlamaktır. Ülkemizin dört bir yanına seferler yapan otobüs firması, kuruluşundan çok kısa süre sonra duraklarını genişletirken, merkezi Bartın üzerinden birçok il ve ilçeye değerli müşterilerini güvenle ulaştırmaktadır. Toplamda 112 durağa sahip olan Özemniyet’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Osman Metin Yurtbay, yenilikçi anlayışı ile her geçen gün bu sayıyı arttırarak ulaşım sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Kaliteli ve ucuz ulaşımın tek adresi olarak sektörün öncü isimlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

Özemniyet Filosu Hakkında 

Bartın merkezli olarak sefer düzenleyen Özemniyet Turizm otobüs firması, yenilikçi yapısıyla hızla genişleyen filosu değerli müşterilerine güven ve kaliteli hizmet sunmak üzere yola çıkmaktadır. Setra ve Travego araçlarından oluşan filosu ile 2+1 ve 2+2 olarak koltuk seçenekleri sunmaktadır. Yaşı genç onan otobüsleri tercih eden seyahat firması, müşterilerine yolculuk sırasında konforlu ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sefer sayısının artması ile birlikte pek çok noktaya yolcularını güvenle ulaştırmaktadır.  

 

Özemniyet Turizm Araç İçi Hizmetler 

Kaliteli filosu ve yenilikçi yapısı sayesinde yolcularına konforlu bir seyahat sunan Özemniyet Turizm, kaliteli araç içi hizmeti ile seyahatinizi sorunsuz tamamlamanızı sağlamaktadır. 12 saati geçen uzun seferlerde, yolcularının ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılamaya önem veren firma, ikramlıklar, soğuk ve sıcak içeceklerle birlikte ambalajlı gıdalar sunarak yolcularının keyifli bir seyahat geçirmesi için her detayı düşünmüştür. Her geçen gün yenilenmekte olan otobüs firması araç filosu ile uzun yolculuk esnasında işlerinizi halletmek üzere Wi-fi hizmeti bulunmakta olup, elektronik aletlerinizi şarj etmek için priz özellikleri de mevcuttur. Ayrıca keyifli vakit geçirmek isteyenler için LCD ekranları ve tv gibi detaylarda bulunmaktadır. Rahat ve ergonomik koltukları ile yolculuk boyunca fizyolojik rahatsızlıkları da en aza indirgeyen firma, araç içi klimaları sayesinde sizler için uygun sıcaklık ortamını da sağlamaya özen gösterir. 
 

Özemniyet Turizm Şubeleri

Özemniyet Turizm şubeleri bulunan iller;

Bartın, İstanbul (Avrupa Yakası-Anadolu Yakası), Tekirdağ, Ankara, Kocaeli, Düzce, Sakarya, Yalova, Bursa, İzmir, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Çanakkale, Eskişehir, Karabük, Kastamonu, Manisa, Muğla, Zonguldak.

 

Özemniyet Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolculukları sırasında Özemniyet Turizm’in bizzat işlettiği dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Yolcularının en iyi şekilde seyahat geçirmesi için anlaşmalı olduğu dinlenme tesislerinde çeşitli yemek seçenekleri ile alışveriş alanları ve tuvalet ihtiyaçları gidermek üzere, yarım saatlik molalar verilmektedir. 
 

Özemniyet Turizm Mobil Uygulama

Özemniyet Turizm ile seyahat etmek istiyor ve otobüs bileti satın almak istiyorsanız, bilet.net mobil uygulaması işinizi kolaylaştıracaktır. Bilet.net mobil uygulaması üzerinden bilet satın almak için Google Play ve App Store üzerinden bilet.net uygulamasını indirebilir, işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Özemniyet Turizm ile İlgili Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Özemniyet Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net’te Özemniyet Turizm bilet alma işlemi yapabilirsiniz. 

Bilet.net’ten Özemniyet Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net size en uygun fiyatlı Özemniyet Turizm otobüs bileti alım imkanı sunar  Gideceğiniz destinasyona uygun seferleri hızlıca görmenizi sağlar.
 

Özemniyet Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor? 

Özemniyet Turizm her geçen gün artan sefer sayısı ile Bartın merkezli düzenlediği birçok sefer bulunmaktadır. En çok sefer düzenlenen iller; Bartın, İstanbul (Avrupa Yakası-Anadolu Yakası), Tekirdağ, Ankara, Kocaeli, Düzce, Sakarya, Yalova, Bursa, İzmir, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Çanakkale, Eskişehir, Karabük, Kastamonu, Manisa, Muğla, Zonguldak.

Özemniyet Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özemniyet Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özemniyet Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1954
Otobüs Sayısı:24
Merkez ofis:Bartın
Kurucu:Osman Metin Yurtbay
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)