Özdeş VIP Turizm Otobüs Bileti

Özdeş VIP Turizm

Özdeş VIP Turizm Hakkında

Özdeş VIP Turizm  “Her gün bir adım ileri” sloganıyla hareket eden 1970’ten beri hizmet veren bir taşımacılık şirketidir. Firma müşterilerine güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk yapma imkânı sunar ve profesyonel çalışma arkadaşlarına sahiptir. Ayrıca son model ve kaliteli araç profiliyle hem kamuda hem de özel çalışma alanlarında büyük ve tanınmış şirketler tarafından tercih edilmektedir.

 

Özdeş VIP Turizm Otobüs Filosu

Özdeş VIP Turizm otobüs filosu, son model araçlardan oluşmaktadır. Yaklaşık 50 senedir bu hizmeti veren şirketin birçok alanda araç hizmeti vardır. Bu hizmetler arasında havalimanı transfer, süreli araç kiralama, şehir içi turistik turlar, şehirlerarası transfer ve turlar, fuar ve kongre organizasyonları, yurt dışı transfer ve tur organizasyonları gibi büyük ve küçük ölçekte organizasyonlar vardır. 

Türkiye’nin her yerine özel araç tahsis etme hizmeti bulunur. Son model araçlar kullanılmaktadır. Şehirlerarası yolculuklarda Fiat Egea, organizasyon ve iş toplantısı ulaşımlarında Volkswagen Passat, Mercedes S500, Mercedes S350, Renault Talisman araçları kullanılmaktadır. Ayrıca 6 veya daha fazla kişilik gruplar için Mercedes Sprinter, Mercedes Vito ve havalimanından alımlar için 16 kişilik lüks minivanlar kullanılmaktadır.

 

Özdeş VIP Turizm Araç İçi Hizmetler

Araç içi hizmetlerinde birçok farklı içerik bulunmaktadır. Seçeceğiniz tur şekline göre araçlar farklılık gösterir. Gerek havalimanı transferlerinde gerekse şehirlerarası ulaşımlarda araç içinde bulunan konfor üst düzeydedir. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına profesyonel ve dinamik personellerden oluşan çalışma ekibi vardır. 

Yolculuğun seyrine göre değişen dinlenme saatleri yolcuların isteğine göre de değişebilir. Araç içinde yiyecek ve içecek ikramları bulunmaktadır. Yolcuların rahat edebilmesi adına gerekenler de araçtan temin edilmektedir.


Özdeş VIP Turizm Şubeleri

Sadece İstanbul’da şubesi olan firma, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan tek şubeden bütün Türkiye’ye hizmet verilmektedir. Merkezi Kasımpaşa’da bulunur.

 

Özdeş VIP Turizm Dinlenme Tesisleri

Şirket dinlenme tesislerini aktif olarak kullanmaktadır. Türkiye’nin her bölgesi, her şehri hatta yurtdışı tur hizmetleri de bulunmaktadır. Hem transfer hem bilet alma hem de tur hizmetleri açısından gayet donanımlıdır. Bunun yanı sıra şehirlerarası yolculuklarda modern ve kaliteli durakları kullanır. Böylece hem araçların dinlemesi hem de yolcuların keyifli vakit geçirebilmesi için bütün hizmetleri sağlamaktadır.

 

Özdeş VIP Turizm Mobil Uygulama

Özdeş VIP Turizm otobüs bileti almak için bilet.net mobil uygulamasını indirip, indirimli bilet seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz bir şekilde elektronik cihazlarınıza bilet.net mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Özdeş VIP Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Özdeş VIP Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Özdeş VIP Turizm otobüs bileti bilet.net’te satılmaktadır. Dilediğiniz lokasyona, sizin için uygun tarih ve saatte bilet satın almanız mümkündür.
 

Bilet.net'ten Özdeş VIP Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten seyahatiniz için Özdeş VIP Turizm bilet alma seçeneklerine ve indirimli bilet fırsatlarına ulaşabilirsiniz.
 

Özdeş VIP Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Özdeş Vip Turizm ile Türkiye’nin her noktasına gidebilirsiniz. Firmanın çalışma ekibi isteklerinizi karşılayabilecek donanıma sahip personellerden oluşur. Bu sayede güvenle ve konforlu bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özdeş VIP Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özdeş VIP Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özdeş VIP Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1970
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Mehmet Emin Özdeş
Otobüs Özellikleri
İnternet
TV (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)