Özay Turizm Otobüs Bileti

Özay Turizm

Özay Turizm Popüler Otogarlar

Özay Turizm Hakkında

Özay Turizm Aydın İstek tarafından kurulmuştur. 1997 yılında 4 adet araçtan oluşan modern filosu ile Türkiye’nin İstanbul, Aybastı, Kapaklı, Ankara gibi birçok farklı lokasyonlarına seferler düzenleyerek ulaşım sektörüne giriş yapmıştır. 

Özay Turizm, ekonomik açıdan uygun, yolcuların güven içinde konforlu ve huzurlu bir seyahat deneyimi edinebilecekleri bir hizmet sunabilmeyi ve bu sektörde öncü olabilmeyi, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmesi, mevcut kaynak ve nüfusları ile yerel ve ulusal olarak sektörde değer yaratan bir firma olmayı misyon olarak benimsemiştir.

Vizyon olarak ise; avantaj, kalite ve güvenin inşa ettiği bir hizmet sunarak sektördeki varlığını, yolcularından aldığı ilhamla oluşturduğu prensip ve değerler bütünü ile sürdürmektir.

 

Özay Turizm Otobüs Filosu

Özay Turizm’in otobüs filosu yaş ortalaması 10 olan 4 araçtan meydana gelmektedir. Filodaki araçlar Travego ve Tourismo model araçlardan oluşmaktadır. 

 

Özay Turizm Araç İçi Hizmetler

Özay Turizm otobüs firmasının araçları özel dizayn edilmiş olup içerisinde; televizyon ekranı, priz kiti, USB girişi de bulunmaktadır. Ekranlarla bağlantılı olarak çalışan kulaklıklar her yolculukta ücretsiz olarak dağıtılmaktadır ve tüm temizlikleri hassas olarak yapılmaktadır. Ayrıca yolcuların oturdukları yerlerin tepe kısmında okuma lambası bulunmaktadır. Seyahatler sırasında verilen molalar yolcuların standart isteklerine göre belirlenmektedir. Hızlı ve işinde profesyonel muavinler tarafından araç içi ücretsiz olarak yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır. Hijyene çok önem vermekte olan Özay Turizm, araç içi ve araç dışı bakımlarını yıl içinde standart periyotlarda gerçekleştirerek, yolcu sağlığına önem veren temiz bir hizmet sunmaktadır. Araç içerisinde genel hava akışını kontrol eden son teknoloji klimaların yanı sıra her yolcuya ait koltukların tepe noktalarında klimalar da mevcuttur. Uygun olmayan bir hava akımı hissettiğinizde size özel olan manuel klimalar yardımı ile kapatabilir ya da uygun bir ayarlama ile hava akımını değiştirebilirsiniz.

 

Özay Turizm Şubeleri

Özay Turizm için çalışmakta olan ve Türkiye’nin farklı noktalarına dağılmış olan şube isimleri şu şekildedir; Aybastı, Gsm Yzh, Kabataş, Alakent, Çatalpınar, Göztepe, Kıraç, Ümraniye, Sultanbeyli, Korgan-Soma.


Özay Turizm Dinlenme Tesisleri

Özay Turizm yolcuları için özel olarak planladığı molalarını titizlikle seçmiş olduğu, Akabe Dinlenme Tesisleri ve Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri’nde vermektedir.


Özay Turizm Mobil Uygulama 

Özay Turizm, internet alışverişindeki gelişmeler paralelinde ilerleyebilmek ve müşterilerinin de işlerini kolaylaştırabilmek için bilet.net uygulaması ile biletlerine erişme imkânı sunmaktadır. Bilet.net uygulamasını indirerek Özay Turizm otobüs bileti satın alabilir ve Özay Turizm Bilet ile ilgili oluşabilecek problemleri bu uygulama üzerinden çözebilirsiniz.

 

Özay Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Özay Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Bilet.net farkı ile Özay Turizm otobüs biletini güvensiz internet sitelerini ziyaret etmek zorunda kalmadan huzurla ve güvenli bir şekilde satın alabilirisiniz.

 

Bilet.net'ten Özay Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

İlkel yöntemlerle bilet alırken yaşayabileceğiniz telefon bağlantısı ve iletişim sorunu ile zaman ve enerji kaybetmeden kolay bir şekilde bilet.net üzerinden Özay Turizm Otobüs bileti satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Diğer siteler üzerinde uygun bileti bulmak amacı ile araştırmalar yaparak zaman kaybetmeden saniyeler içinde Özay Turizm otobüs biletini satın alabilirsiniz. Ayrıca satın almış olduğunuz Özay Turizm biletini bilet.net uygulaması yardımı ile telefonunuzdaki uygulama üzerinden istediğiniz zaman kontrol edebilir, bilet iptali, gün, saat değişimi gibi işlemlerinizi basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 
 

Özay Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Özay Turizm; Ankara, İstanbul, Ordu, Tekirdağ, Aybastı, Kapaklı, Korgan, Soma gibi il ve ilçelere seyahat hizmeti vermektedir.

Özay Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Özay Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Özay Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1997
Otobüs Sayısı:4
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Aydın İstek
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)